Komanda

Lieknėjimo centro komanda – susipažinkim!

SEMINARŲ  VADOVAI

Svorio augimą įtakoja ne judėjimo stoka, bet ir neteisingi mitybos įpročiai bei psichosocialiniai veiksniai. Todėl neatskiriama mūsų lieknėjimo programų dalimi tapo seminarai, susitikimai su sveikos mitybos ir gyvensenos specialistu bei psichologe.
Šie seminarai įtraukti į dviejų savaičių ir keturių savaičių apimčių mažinimo programas.

Lina Smaidrytė “Lieknėjimo ir sveikatingumo centro” įkūrėja.
“Darbas Lieknėjimo centre su lieknėti nusprendusiais žmonėmis man yra  viena iš gyvenimo prasmių ir tuo pačiu malonumas. Apima nepakartojamas jausmas, kai matai, kaip žmones nusprendžia pakeisti gyvenimo būdą, kai padedi jiems žengti pirmuosius žingsnius sveikos mitybos ir sporto pasaulyje, kai matai, kad jiems ne tik figūra gražėja, bet ir savijauta, nuotaika, kaip po truputi jų akyse atsiranda pozityvumas ir motyvacija. Ir galiausiai jiems pavyksta pasiekti ne tik lieknėjimo tikslų, bet ir užsikrėsti sporto “virusu” bei pakeisti mitybos įpročius, – pasakoja Lina.
Lieknėjimo grupei Lina veda diafragminio kvėpavimo ir riebalų deginimo treniruotes, Kalanetiką, Aerobikos šėlsmą ir Aerobikos šokio užsiėmimus bei kitas treniruotes, taip pat ji sukūrė ir Sportuojančių mamų klubą, kur stiprėti renkasi mamyčių bendruomenė.
Lina lieknėjimo grupei skaito praktinę paskaitą apie Iškrovos dienas ir konsultuoja iškrovos klausimais.  Paskutiniame lieknėjimo programos susitikime veda žaidimą „Egzaminas :)“.
Įgytos žinios, pasiekimai:
2009 – 2014 m. Artentinietiško tango pamokos.
2010 m.  sukurta pirmoji Lietuvoje kompleksinė dviejų savaičių apimčių mažinimo programa. Kuri tobulinama iki šiol.
2013 m. Viešųjų ryšių profesinės studijos
2016 m. Vilniaus Edukologinio Universiteto „Trenerių kursai”.
2016 – 2017 m. Braziliškojo Zook pamokos.
2017 m. Fitness callanetics kursuose pagilintos žinios apie Kalanetiką.
2017 m. paskaita „Viskas apie sveiką nugarą“.
2017 m. seminaras „Kas sukelia nugaros skausmą ir kaip jo išvengti?“
2017 m. Active Training mokymai „Nutukusių asmenų gyvensenos valdymas“
2017 m. Tarptautinės mokslinės praktinė konferencija „Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokslo ir praktikos naujienos“
2017 m. Teorinis – praktinis seminaras „Judesių biomechanika, anatomija, fiziologija. Nėščiųjų mankšta. Asmeninės ir grupinės treniruotės dirbant su nėščiosiomis“
2017 m. Praktinis seminaras „Masažinis volas: funkcinės treniruotės ir raumenų atpalaidavimas“! (Funkcinė stuburo ir pečių korekcijos treniruotė / terapija su ilguoju masažiniu pilates volu. Raumenų fascijos atpalaidavimo treniruotė su trumpuoju masažinu volu)
2018 m. Teorinis seminaras „The secrets of success in the beauty industry“

***

Sveikos mitybos bei gyvensenos konsultantas Tomas Lenart “Lieknėjimo ir sveikatingumo centre” veda paskaitą „Sveika mityba ir produktų grupės pagal sudėtį ir jų derinimas“. Lieknėjimo procesui ne mažiau už sportą yra svarbi mityba, maisto kokybė ir derinimas bei suvalgomas kiekis.
Susitikimo metu su sveikos mitybos bei gyvensenos specialistu Tomu Lenart sužinosite apie sveikos mitybos pagrindus, susipažinsite su maisto derinimo taisyklėmis, gausite produktų grupių pagal sudėtį ir jų derinimo lenteles, ir žinoma daugybę tinkamos mitybos patarimų. Kad įgytas žinias būtų lengviau pritaikyti praktikoje norintys galės savaitę rašyti mitybos dienoraštį, kuriame reiks kiekvieną dieną rašyti kada ir kas yra suvalgoma. Vėliau po savaitės sveikos mitybos ir gyvensenos specialistas patikrins dienoraščius ir pakomentuos kiekvieno lankytojo likusias mitybos klaidas.
Sužinosite kokie esminiai mitybos faktoriai lemia mūsų svorį, kokias neleistinas klaidas daro kovojantys su savo svoriu, suprasite kaip būti savo kūno sąjungininku. Sužinosite paprastus, tačiau labai efektyvius kelius, kaip mažinti savo svorį ir kartu gerinti sveikatą pasinaudojant naujausiomis mokslinėmis žiniomis. Išmoksite suprasti savo organizmo poreikius ir geriau juo rūpintis. Patikėkite, jūsų kūnas tikrai jums atsidėkos už tinkamą priežiūrą.
Įgytos žinios:
• Stonebridge College, UK (Advanced Coaching, 2008) „Išplėstinė koučingo programa“
• Alternative Medicine College of Canada (Natural Health Consultant, 2007)
• „Sveikatingumo konsultantas“

***

lieknėjimo centro komandaPsichologė Irina Nikončukienė “Lieknėjimo ir sveikatingumo centre” veda paskaitas „Emocinis valgymas: jo priežastys bei kaip jį įveikti“.
Kai kurie žmonės yra linkę valgyti tada, kai jaučia įtampą ar kitokį emocinį sujaudinimą, tai vadinama emociniu valgymu. Net 92 proc. mūsų centro dalyvių buvo būdingas silpniau ar stipriau išreikštas emocinis valgymas. Pyktis, nuobodulys, stresas, vienatvė ir liūdesys – visa tai gali sukelti emocinio valgymo priepuolius. Seminare patyrusi psichologė Irina Nikončukienė aptaria, kokios priežastys dažniausiai lemia emocinį valgymą, kaip atskirti emocinį ir fiziologinį alkį, kokių žingsnių imtis, jei vis tik užplūdo staigus ir be galo stiprus emocinis alkis? Bandysime atpažinti, kokie emociniai bei fiziniai poreikiai prašosi būti “pamaitinti” bei kaip puoselėti save ir tvarkytis su kasdieniais emociniais iššūkiais be maisto pagalbos.
Mažoje ir jaukioje dalyvių grupėje kiekvienas bus pastebėtas, pakalbintas ir išklausytas. Turėsite galimybę pasidalinti asmenine patirtimi, klausti ir gauti atsakymus, suprasti, kaip orientuotis emocinio valgymo labirinte.

Lieknėjimo grupės lankytojai gaus elektroninę knygą “Psichologinės storėjimo priežastys”.

***

INSTRUKTORIAI

Trenerė Laura Banevičienė.  “Lieknėjimo ir sveikatingumo centre” veda specifines lieknėjimo treniruotes (diafragminio kvėpavimo užsiėmimus ir riebalų deginimo treniruotes), kineziterapines sveikatingumo mankštas, kalanetikos ir piletes treniruotes, kineziterapines mankštas vaikams, sveikatinimo mankštas senjorams, funkcines ir individualias treniruotes. 
Trenere dirbu iš pašaukimo, tai pagrindinis mano pragyvenimo šaltinis. Ilgai sportavau tik savo malonumui, kol vieną kartą nesulaukiau pasiūlymo iš draugės pravesti kelias treniruotes. Tada supratau, kur tikrasis mano pašaukimas. Keikiau save, kad iššvaisčiau gyvenimo metus informacinių sistemų ir tarptautinio verslo vadybos studijoms. Tuomet ėmiau gilinti žinias naujoje srityje. O čia tikrai yra ką veikti: psichologija, anatomija, traumos, kineziterapija, mityba, pedagogika. Ir dar daug darbo pačiai su savimi, nes turiu būti pavyzdžiu kitiems. Po kelių metų mečiau savo pagrindinį darbą ir likau dirbti tik trenere.
Dabar mano bagaže ne vieni metai trenerės darbo, daug patirties ir žinių. Tobulinu žinias kineziterapijos srityje. Domiuosi bioenergetika, mityba (pati esu veganė), psichologija ir dar daug kuo kitu, kas vienaip ar kitaip liečia mano darbo sritį. Mano šūkis perimtas iš mano guru Elliott Hulse, pasaulyje žinomo trenerio, – „Būti geriausia savo pačios versija ir taip įgalinti ja tapti kitus“.
Įgytos žinios:
2014 m. sertifikatas „Eurofitnessmania Boutique Vilnius – 2014“
2016 m. seminaras „Aktualūs medicininiai klausimai sportininkui 1 dalis. Sportininko ABC“
2016 m. seminaras „Aktualūs medicininiai klausimai sportininkui 2 dalis. Sportininko ABC“
2016 m. kursai trenerio licencijai gauti, LEU
2016 m. teorinis-praktinis „Skausmo problema kineziterapijoje“, LSU
2016 m. mokslinė-praktinė konferencija „Idiopatinės skoliozės diagnostikos ir gydymo aktualijos“, VU, GEMMA
2016 m. tarptautinė konferencija „Exercise for Health and Rehabilitation“, LSMU
2016 m. teorinis-praktinis seminaras „Lėtinės neinfekcinės ligos ir metabolinis sindromas kineziterapijoje“, LSU
2017 m. sporto vadybos seminaras „Y ir Z kartos sporte. Darbas su jaunąja karta“, Sportininkų mokymų centras
2017 m. teorinis–praktinis seminaras „Atletinis sportininkų rengimas: pramankštos ir atvėsimo aktualijos“, LSU
2017 m. konferencija „Fizikinių veiksnių naudojimo kineziterapeuto klinikinėje praktikoje galimybės“, Lietuvos kineziterapeutų draugija
2017 m. seminaras „Stuburo 911“, Lympo
2017 m. konferencija „Kaklo ir pečių juostos problemos bei jų sprendimo būdai“, Lietuvos kineziterapeutų draugija
2017 m. seminaras „Dažniausios sportinės traumos – ką reikėtų žinoti treneriui: prevencija, gydymas, reabilitacija, sugrįžimas į sportą“, Sportininkų mokymų centras
2017 m. konferencija „Gyvensenos įtaka mūsų pacientų sveikatai“, Lietuvos bendrosios praktikos gydytojų draugija
2017 m. Active Training mokymai „Nutukusių asmenų gyvensenos valdymas“
2017 m. Tarptautinės mokslinės praktinė konferencija „Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos mokslo ir praktikos naujienos“

kineziterapeute vilniujeInstruktorė – kineziterapeutė Loreta Rudinska – „Lieknėjimo ir sveikatingumo centre“ veda BodyFlex, riebalų deginimo, funkcines treniruotes, kineziterapines mankštas vaikams, kineziterapines sveikatingumo mankštas, taip pat dirba su nėščiosiomis, mamyčių klubo narėmis ir asmeniniais klientais.
„Įveikti save ir savo galimybės man padeda sportas.
Aš jaučiu, kad sportas gyvena manyje, tai dalelė manęs, ir savo žiniomis aš pasiruošusi dalintis su Jumis ir įrodyti, jog diena su sportu veda vis arčiau prie Jūsų norimų rezultatų ir tikslų. Aš padėsiu Jums atrasti savo galimybės ir kartu mes pasieksim Jūsų tikslą.“
Įgytos žinios:
2014 m. konferencija „Neurochirurginių pacientų slauga ir kineziterapija“
2014 m. konferencija kelio sąnario reabilitacijos principai.
2014 m. konferencija ”Kelias meistro link”.
2015 m. seminaras “Reabilitacijos metodų ir priemonių efektyvumas”.
2016 m. Stuburo ir dubens srities problemos bei jų sprendimo būdai, respublikinė praktinė konferencija.
2017 m. Kaklo ir pečių juostos problemos bei jų sprendimo būdai, respublikinė praktinė konferencija.

 Instruktorė – kineziterapeutė Ieva Budrytė
„Dar mokykloje pradėjau domėtis žmogaus kūnu, medicina, vėliau pati turėdama laikysenos problemų sužinojau apie gydymą judesiu – kineziterapiją. Sužavėjo tai, kaip galima pagerinti sveikatą ir bendrą būseną judant, kaip PATS žmogus gali padėti sau. Būtent norėdama pati gerai jaustis, pagerinti laikyseną, išvengti skausmų ir pajusti kūno laisvę, pradėjau studijuoti ir to siekti. Pajutus judesio naudą, stiprėjo noras perduoti tai kitiems. Norėdama padėti sau ir kitiems nuolat gilinu žinias. Šiuo metu mokausi Cantienica® metodo kūno formoms ir laikysenai ir siekiu tapti Cantienica® metodo 1 pakopa Bronza instruktore.“kineziterapeute ieva
„Lieknėjimo ir sveikatingumo centre” veda kineziterapines sveikatingumo mankštas, kalanetikos ir pilates, BodyFlex, riebalų deginimo bei Cantienica® treniruotes.

2014 – 2017 m. Vilniaus kolegija. Kineziterapeuto kvalifikacija.
2016 m. Respublikinė praktikinė konferencija „Stuburo ir dubens srities problemos bei jų sprendimo būdai“.
2017 m. Respublikinė konferencija „Fizikinių veiksnių naudojimo kineziterapeuto klinikinėje praktikoje galimybės“
2017 m. Respublikinė praktikinė konferencija „Kaklo ir pečių juostos problemos bei jų sprendimo būdai“.
2017 – 2018 m. Cantienica® treniruočių mokymai.
2018 m. Respublikinė praktikinė konferencija „Alkūnės ir dilbio problemos bei jų sprendimo būdai“.
2018 m. Prof. Donald A. Neumann teorinis seminaras „Viršutinės ir apatinės galūnių distalinių sąnarių kineziologija: kineziterapinio ištyrimo ir intervencijų pagrindimas“.

MASAŽISTAI – KOSMETOLOGAI 

Masažuotoja Rasa Makaveckienė kvalifikuota masažo specialistė „Lieknėjimo ir sveikatingumo centre“ atlieka klasikinį, atpalaiduojamąjį, veido terapinį masažą (kobido), aromaterapinį, anticeliulitinį, pėdų refleksoterapinį, limfodrenažinį masažus ir kt.
„Masažu susidomėjau nuo 2008 m., pradėjusi lankyti pirmuosius klasikinio masažo kursus.
2012 – 2014 m. baigiau Interational Massage Academy (Talinas) ir įgyjau masažo terapeutės išsilavinimą.
Kvalifikaciją kėliau UAB „ISPADO” organizuojamuose masažo specialistų kursuose.
Masažo metu siekiu pagelbėti savo klientams ne tik pašalinti fizinius skausmus, bet ir sumažinti esančią įtampą, padėti atsipalaiduoti emociškai. Besišypsantys ir atsipalaidavę klientai yra didžiausia mano motyvacija eiti į priekį, tobulėti ir užsiimti tuo, kuo pati mėgaujuosi….

***

Masažuotoja Dalia Mitiulienė. 
Masažuotoja Dalia su kiekvienu klientu dirbu individualiai, išklausau kliento lūkesčius, suteikiu patarimų bei prisitaikau prie klientui patogaus laiko.Masažuotojos kvalifikaciją įgijau Elektrėnų profesinio centre. Žinias tobulinau Karoliniškių poliklinikoje.

Gebu puikiai atlikti:
• Klasikinį viso kūno, bei atskirų kūno dalių ( veido, galvos, pečių juostos, juosmens- kryžmens, nugaros, kojų, rankų) masažą,
• Vidau, nervų ligomis sergančių masažus,
• Masažus po chirurginių operacijų,
• Masažus kaulų lūžių,
• Masažus po traumų,
• Vaikų masažus,
• Kūdikių masažus,
• Sportinį masažus,
• Veido klasikinį ir kosmetinį masažą.
• Atpalaiduojantį masažą.
• Masažą karštais akmenimis.