Nauji masažai: limfodrenažiniai, kobido, anticeliulitiniai, refleksoterapija, atpalaiduojantys, aromaterapiniai

Limfodrenažinis masažas
Šis masažas padeda sumažinti kūno apimtis, atsikratyti celiulito, pagerinti savijautą. Jis valo ir detoksikuoja organizmą. Šio masažo metu pašalinamas skysčių perteklius iš organizmo. Su skysčiais pasišalina ir toksinai, tokiu būdu sustiprindami imuninę organizmo sistemą. Pagreitėja medžiagų apykaita ir kraujotaka. Masažo judesiai atliekami lėtai ir ritmiškai.
Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas esant patinimams, venų išsiplėtimui, diabetui.

Lieknėjimo ir sveikatingumo centro masažistai pristato rankomis atliekamą limfodrenažinį – anticeiulitinį masažą.

Siekiant rezultato patartina atlikti šio masažo kursą bei svarbu atminti, kad kartu būtina derinti fizinį aktyvumą, dietą bei gydomąsias procedūras.
Trukmė 90 min./60 min. /30 min.

REGISTRACIJA tel.: 867000393 arba lieknejimocentras@gmail.com

Anticeliulitinis masažas
Sis masažas gerina veninę ir limfos apytaką. Masažo metu suskaidomos riebalinės ląstelės, t.y. nelygus poodinis sluoksnis – celiulitas, audiniai yra geriau aprūpinami deguonimi. Masažas didina raumenų tonusą ir atstato odą, mažina riebalinį audinį, šalina patinimą ir odos nelygumus. Anticeliulitinis masažas atliekamas stipriais, giliais sukamaisiais judesiais. Masažo metu oda įšyla, pagerėja kraujotaka, tokiu būdu mažėja riebalinis sluoksnis. Jūsų oda tampa elastingesnė ir stangresnė. Siekiant rezultato patartina atlikti šio masažo kursą bei svarbu atminti, kad kartu būtina derinti fizinį aktyvumą, dietą bei gydomąsias procedūras.
Trukmė 60 min. /30 min.

Nugaros – galvos masažas
Geriausias būdas atsipalaiduoti po sunkios ir įtemptos darbo dienos. Šis masažas skirtas esant įsitempusiems raumenims kaklo, pečių ir nugaros srityse. Masažo metu atpalaiduojami raumenys, panaikinami nugaros skausmai, suaktyvėja kraujotaka, paskatinamas limfos tekėjimas. Galvos masažas mažina nuovargį, ramina nervų sistemą ir stimuliuoja plaukų augimą. Sumažinama fizinė bei emocinė įtampa.
Trukmė 40 min.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas
Ši technika skirta darbui su emocinio psichologinio pobūdžio stresu ir jo padariniais. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį. Šis masažas tinka esant raumenų įtampai, psichologiniam nuovargiui. Atpalaiduojantis masažas tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos.
Trukmė 60 min.

REGISTRACIJA tel.: 867000393 arba lieknejimocentras@gmail.com

Aromaterapinis viso kūno masažas
Švelnių rankų prisilietimų ir gydomųjų aromatų galių ryšys – tai aromaterapinio masažo esmė. Puikiai tinka tiems, kurie nori masažo metu atsipalaiduoti, nurimti ar įgyti daugiau energijos. Aromatiniai aliejai teigiamai veikia odą bei emocinę žmogaus būseną, stiprina imunitetą, o masažo metu naudojama unikali atlikimo technika gerina tonusą, šalina raumenų nuovargį, bei atstato jėgas. Masažo metu augalinių ir eterinių aliejų mišiniai įsiskverbia į odą ir pagerina kraujo bei limfos apytaką, atpalaiduoja ar stimuliuoja. Tuo pačiu metu įkvepiami aromatai veikia centrinę nervų sistemą – gerėja nuotaika ir darbingumas, mažėja galvos ir raumenų skausmai, šalinama nemiga, gerėja rankų ir šąlančių kojų kraujotaka, sušvelninami peršalimo simptomai.
Trukmė 60 min.

Veido terapinis masažas (pagal Kobido)
Veido terapinis masažas paremtas senovine japonų grožio puoselėjimo metodika. Masažas atjaunina, atkuria veido odą bei gilesnius jos audinius, užkerta kelią senėjimui ir sumažina jo įtaką. Greitais, lengvais, ritmiškais smūginiais judesiais stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apytaka, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, o veidą pasiekiantis energijos tekėjimas – subalansuojamas ir sutvirtinamas. Masažo metu pakeliamas bei formuojamas veido kontūras, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, iš viso organizmo šalinami toksinai.
Trukmė 60 min.

Refleksoloterapinis pėdų masažas
Žmogaus pėdose yra išsidėstę kone visi biologiškai aktyvūs taškai. Šio masažo metu, akupresūros būdu, t.y. spaudžiant, maigant, trinant tam tikras pėdos vietas, veikiamos nervų sistemos zonos. Iš veikiamų nervų sistemos zonų pasklidę impulsai pasiekia reikiamą organą bei aktyvizuoja visą žmogaus organizmo imuninę sistemą. Refleksologija padedanti diagnozuoti susirgimus ir stiprinti viso kūno sveikatą – mažina stresą, gerina kraujo apytaką, išvalo organizmą nuo toksinų, pakelia energiją, mažina skausmą, padeda atstatyti natūralią kūno būseną ir gerina savijautą. Masažuojant refleksinę zoną aktyvinami skausmingi taškai, iš kurių „gydanti banga“ sklinda per visą organizmą ir aktyvuoja savigydos procesus. Ypač rekomenduotinas pėdų masažas žmonėms, kurių kasdienis darbas atliekamas stovint.
Trukmė 40 min.

REGISTRACIJA tel.: 867000393 arba lieknejimocentras@gmail.com

Paslauga Trukmė Kaina, EUR Abonementas, 8 kartai, EUR
       
Limfodrenažinis masažas

90 min.

42,00

300,00

Limfodrenažinis masažas

60 min.

29,00

200,00

Limfodrenažinis masažas

30 min

18,00

120,00

Anticeliulitinis masažas

60 min.

29,00

200,00

Anticeliulitinis masažas

30 min

18,00

120,00

Nugaros – galvos masažas

40 min

20,00

140,00

Atpalaiduojamasis viso kūno masažas

60 min.

29,00

200,00

Aromaterapinis masažas

60 min.

29,00

200,00

Veido terapinis masažas

60 min.

27,00

190,00

Refleksologinis pėdų masažas.

40 min

20,00

140,00

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *