Masažo įtaka lieknėjimui

Jau praėjusiame amžiuje nustatyta, kad masažas pagreitina medžiagų apykaitą, pagerėja dujų, baltyminių medžiagų, mineralinių druskų išsiskyrimas iš organizmo. Visa tai pagerina organų veiklą, teigiamai veikia visas gyvybines organizmo funkcijas.
Dėl masažo metu padidėjusios audinių temperatūros pagreitėja visos cheminės reakcijos ir medžiagų apykaita audiniuose. Tuo galima pasinaudoti gydant antsvorį bei nutukimus.

Klasikinis viso kūno masažas – netiesiogiai mažina poodinį riebalinį sluoksnį

Lieknėjimo ir sveikatingumo centro masažistai pristato rankomis atliekamą limfodrenažinį – anticeiulitinį masažą.
Lieknėjimo ir sveikatingumo centro masažistai pristato rankomis atliekamą limfodrenažinį – anticeiulitinį masažą

Masažas teikia ne vien tik fizinę naudą, jis gelbsti ir psichologiškai, atpalaiduoja gyvybinę energiją ir suteikia jėgų, kad galėtumėme pasiekti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą.

Teigiamai veikia centrinę ir periferinę nervų sistemas. Atpalaiduoja, sumažina skausmą, pagerina savijautą. Labiausiai veikia odą ir joje išsidėsčiusias riebalų bei prakaito liaukas, kraujo indus ir nervų galūnes. Pagerėja odos kvėpavimas, suaktyvėja prakaito ir riebalų liaukų veikla, išsiplečia kapiliarai, pagreitėja audinių oksidacija, difuzija ir medžiagų apykaita audiniuose, pagerėja odos elastingumas. Masažas netiesiogiai mažina poodinį riebalinį sluoksnį.

Anticeliulitinis masažas. Celiulitas – visagalis?! Ne! Atėjo laikas imtis priemonių

Celiulitas tai poodiniu riebaliniu audiniu pakitimai. Jis paliečia 80 proc. visu moterų ir vystosi beveik tik moterim. Požymis „apelsino žievelė“ ant pilvo, sėdmenų, šlaunų. Priežastys gali būti įvairios, tai hormonų disbalansas, bloga kraujo apykaita, judejimo stoka, nutukimas.

Jums turbūt įgriso žodis „celiulitas“, ir visa, kas su juo susiję? Žinome ir tai, kad artėjant pavasariui, ar kokiai šventei neišvengiamai norite pasipuošti trumpu sijonėliu, o gal aptemptomis kelnėmis, taigi rūpesčiai dėl „celiulito“ tampa skausmingai aktualūs. Lieknėjimo centre savo pastangomis modeliuosite, gražinsite kūną, o mes Jūsų pagalbininkai padėsime pasiekti efektyvų rezultatą naikinant poodinius riebalus , gerinant limfos mikrocirkuliaciją ir kraujo cirkuliaciją, skatinant toksinų išvalymą, ir stangrinant Jūsų odą“, – kalba „Lieknėjimo ir sveikatingumo centro“ masažistė Ilona Lideikaitė.

Limfodrenažinis masažas net iki 10 kartų pagreitina limfos tėkmę

Tai tiesiausias kelias, norintiems turėti tobulą figūrą ir džiaugtis stangria bei lygia oda. Limfos drenažas – tai ne tik estetinė, bet ir medicininė procedūra. Viena pagrindinių šio masažo funkcijų – giluminis organizmo valymas bei limfotakos aktyvinimas. Masažuojama limfa greitai pašalina toksinus iš riebalinių depozitų, kurie blogina nuotaiką, odos išvaizdą.

Žmogaus organizme yra apie 1 – 2 litrus limfos. Limfa susidaro iš skysčio, kuris nuolat patenka iš kraujo plazmos į audinius, o iš jų – į limfos kapiliarus. Limfa „skalauja“ kiekvieną ląstelę, o limfmazgiai, esantys įvairiose kūno vietose (pažastyse, kakle, kirkšnyse), filtruoja ir sulaiko mikrobus, kitus kenksmingus junginius, taip limfa veikia visus organizme vykstančius procesus. Tačiau limfa cirkuliuoja tik tada, kai juda raumenys. Dėl to natūrali limfos tėkmė – labai lėta. Iki galo išjudinti limfą net vien fiziniais pratimais neįmanoma, nes sportuodami treniruojame tik išorinius raumenis. Nemėgstantieji sporto salių, dirbantys sėdimą darbą dažniau skundžiasi energijos stoka, suprastėjusią odos būkle, padidėjusiomis kūno apimtimis, celiulitu, prasta medžiagų apykaita, nemiga ir kt.

„Masažo metu limfos tėkmę pagreitinsime iki 10 kartų, o tai prilygsta trimis rankomis atliekamiems masažams. Pakoreguosime problemines kūno vietas, pamažinsime jų apimtį, sumažinsime celiulito žymes, kūno pabrinkimą ir patinimą, stimuliuosime kraujotaką, pastangrinsime odą“, – kalba „Lieknėjimo ir sveikatingumo centro masažistas“ Mindaugas Bužinskas.

Reguliariai kartojant masažą, pagerės dujų, baltyminių medžiagų, mineralinių druskų, pieno, šlapimo rūgščių ir šlapalo išsiskyrimas.

Išbandžius vieną ar du masažų kursus, pastebimas žymus poveikis kūno apimčių mažėjimui: viršutinė rankų dalis, liemuo, klubai ir šlaunys sumažėja net keliais centimetrais.