Kviečiame į pamoką „Veido masažo linijos, veido savimasažas“

veido savimasazo pamoka

Veido masažo pamoka PC MADA, pamokos metu įgytos žinios gali prailginti ar sugrąžinti jaunystę!

Dauguma žmonių rūpinasi savo kūnu, sportuodami stiprina kūno raumenis, tačiau veido raumenis dažnai pamiršta. Ne paslaptis, kad efektyviausia priemonė veido raumenims stiprinti yra veido masažas. Neretai moterys nežinodamos veido masažinių linijų – netaisyklingai valo veido odą ar įtrina kasdien naudojamą kremą, ar kaukes.

Pamokos metu mokysime veido masažo linijų, kiekviena piešime ant lapų, kad gerai prisiminti, įsisavinti. Atliksime demakiažą – makiažo, dulkių nešvarumų nusivalymą nuo veido odos – naudosime ramunėlių arbatą su arbatmedžio eteriniu aliejumi. Išmoksime pagrindinių veido savimasažo judesių – kiekviena juos atliksime, kad įtvirtintume. Bei nuosekliai atliksime veido savimasažą (masažo metu naudosime pasirinktinai makadamijų, kokoso, ar alyvuogių kauliukų aliejų).

Nepamirškite su savimi pasiimti plaukus suveržiančios juostos ar skaros ar lankelio – kad plaukai netrukdytų masažo pamokos metu.

DATA:  gegužės 2 diena 19:00 val.

Kaina 10 €, Lieknėjimo ir sveikatingumo centro lankytojams turintiems galiojantį abonementą veido savimasažo pamoka tik 8 €.

Registracija tel.: 867000393 arba el. paštu: lieknejimocentras@gmail.com

Veido savimasažo pamoka vyks PC MADA, 3 aukšte įėjimas iš parkingo.

Renginys FACEBOOK >>>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *