Kaip numesti svorio geriant vandenį?

Kas trečias žmogus pasaulyje sieka sulieknėti. Daugelis mankštinasi, bėgioja, laikosi griežtų dietų ir visa tai tam, kad numestų svorio. Tačiau retai kas susimasto, kad galimas ir lieknejimas geriant vandeni, jis nesudetingas ir ji taikyti gali kiekvienas. O pasiekti trokštamus rezultatus geriausiai padeda gyvenimo būdo pokyciai.

Šiandien su kolegomis iš Lieknėjimo ir sveikatingumo centro norime priminti apie vieną veiksmingą būdą lieknėti! Jis padės sumažinti antsvorį be griežtų dietų laikymosi, režimų bei pratimų. Jis visiškai natūralus ir lengai prieinamas, ir gali mums padėti išlaikyti sveiką kūną.

lieknejimas geriant vandeni
Papildoma vandens stiklinė per dieną gali padėti nepriaugti daugiau svorio

Kodel verta liekneti geriant vadeni:

• išvalo toksinus iš kūno;
• valo kepenis;
• gydo rėmenį;
• gerina virškinimą, mažina rūgštingumą, gydo skrandžio problemas;
• apsaugo nuo priešlaikinio senėjimo.

Jau seniai žinoma, kad vanduo yra nekoloringas ir susijęs su įsisavinamų kalorijų mažinimu. Svarbu gerti vandenį vietoje kitų gėrimų, kuriuose dažnai būna daug kalorijų ir cukraus.
Tyrimai parodė, kad žmonės, kurie geria daugiau vandens, vidutiniškai 9 proc. (arba 200 kalorijų) kalorijų įsisavina mažiau.

Geriant vandenį taip pat galima išvengti ilgalaikio svorio padidėjimo. Vidutinio sudėjimo žmonės kas 4 –verius metus priauga svorio apie 1,45 kilogramus. Tačiau šis kiekis gali būti sumažintas:
• Išgeriant 1 puodelį vandens: padidinus vandens suvartojimą per dieną 1 puodeliu, galima šį svorio padidėjimą sumažinti 0,13 kg.
• Pakeičiant kitus gėrimus vandeniu: pakeičiant saldintus gėrimus į 1 puodelį vandens, galima sumažinti kas 4 – verių metų svorio priaugimą 0,5 kg.

Ypač svarbu skatinti vaikus gerti vandenį, nes tai gali padėti išvengti antsvorio arba nutukimo.
Neseniai, JAV mokyklose buvo atliekamas tyrimas, kurio metu vaikai buvo skatinami gerti kuo daugiau vandens. Buvo sumontuoti vandens fontanai 17-niolikoje mokyklų bei mokytojai vedė pamokas apie vandens vartojimą antrų ir trečių klasių mokiniams. Po vienerių mokslo metų, tirtose mokyklose nutukimo rizika buvo sumažinta 31 procentu.

Nepamirškite išgerti vandens ir jo pasiulykit artimiesiems!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *