Sveikatingumo savaitgaliai

Sveikatingumo savaitgaliai – kūno lavinimo programa skirta visiems negalintiems sportuoti darbo dienomis. Užsiėmimų metu palaikysite ir lavinsite tokias organizmo fizines ypatybes kaip lankstumas, pusiausvyra, jėga, ištvermė,  koordinacija. Didinsite fizinį aktyvumą, sumažinsite ir išvengsite nugaros skausmų bei senatvinių raumenų, kaulų bei sąnarių ligų, kurios XXI amžiuje, dėl pasyvios gyvensenos ar darbo ypatumų pasireiškia vis anksčiau.

Užsiėmimai vyksta:
Savaitgaliais nuo 10:00 val. prasideda diafragminis kvėpavimas, 11:05 val. sveikatingumo mankšta. Apie atvykimą savaitgalį prašome pranešti tel.: 867000393.

Lankytojų kiekvieną kartą laukia kitokia sveikatinimo - stuburo stiprinimo mankšta
Lankytojų kiekvieną kartą laukia kitokia sveikatinimo – stuburo stiprinimo mankšta

Lankytojų kiekvieną kartą laukia kitokia sveikatinimo – stuburo stiprinimo mankšta

Prisijunkite, bet kurį savaitgalį.

Kainos:
Vienkartinio savaitgalio(įeina šeštadienis ir sekmadienis, viso 4 užsiėmimai) kaina 15 €.
Vienos dienos apsilankymo kaina 10 €.
Mėnesinis abonementas 55 € (įeina 4 savaitgaliai iš eilės – šeštadieniai ir sekmadieniai, kiekvieną dieną po 2 užsiėmimus).
Dviejų mėnesių abonementas 89 € (įeina 8 savaitgaliai iš eilės – šeštadieniai ir sekmadieniai, kiekvieną dieną po 2 užsiėmimus).
Trijų mėnesių abonementas 129 € (įeina 12 savaitgalių iš eilės – šeštadieniai ir sekmadieniai, kiekvieną dieną po 2 užsiėmimus).

Registruokitės iš anksto el. paštu: lieknejimocentras@gmail.com arba telefonu 867000393.

Sveikatingumo savaitgaliai – gydymas judesiu. Efektyvūs. Saugūs. Tinka bet kokiam amžiui. 

Ši programa veikia daugelį kūno sistemų (kvėpavimo, virškinimo, judamojo aparato, šalinimo, nervų) dėl ko gerėja žmogaus funkcionavimas ir gyvenimo kokybė. Kasdieniai judesiai tampa mažiau skausmingi ar visai išnyksta, tvirtėja bei stangrėja visas kūnas, tampame aktyvesni ir linksmesni.

Savaitgaliais, kiekvieną dieną šeštadienį ir sekmadienį vyks po du užsiėmimus, pirmasis – giluminio – diafragminio kvėpavimo ir tempimo mankšta, antrasis užsiėmimas sveikatingumo mankšta stiprinanti ir lavinanti visą kūną. Jis parengiamas atsižvelgiant į lankytojų pageidavimus. Užsiėmimus veda profesionali kineziterapeutė.

Kiekvieno užsiėmimo metu siekiama visapusiško poveikio, kurį sukurti padeda  įvairios priemonės bei pratimų atlikimo principai.

Sveikatingumo savaitgalių metu:

* Giluminio (diafragminio) kvėpavimo ir raumenų tempimo mankšta. Pratimai derinami su tempimo, izometriniais, statiniais pratimais, kurie gerina kvėpavimo ir virškinimo sistemų veiklą, didina lankstumą, raumenų ištvermę, skatina lieknėjimo procesus. Mankšta pagreitina visus organizmo apykaitos procesus. Stiprus pilvo įtraukimas ir išpūtimas masažuoja pilvo organus. Tai vienintelė technika, kuri stimuliuoja vidaus organus ir verčia juos dirbti efektyviau. Išnyksta maudimas pilvo apačioje, nebepučia pilvo, atsikratoma vidurių užkietėjimo bei virškinimo problemų. Gilus kvėpavimas didina deguonies koncentraciją kraujyje. Taip stiprinama imuninė sistema. Giliai kvėpuojant ir įtempiant raumenis reikiamoje vietoje tirpdomi riebalai (celiulitas).

* Atliekami pratimai su didžiaisiais kamuoliais. Tai padeda lavinti pusiausvyrą, stiprinti giliuosius raumenis, suteikia stabilumo liemeniui ir padeda išvengti nugaros skausmų.

* Stiprinamos pagrindinės raumenų grupės bei didinamas sąnarių paslankumas.

* Atliekami izometriniai pratimai, gerinantys minkštųjų audinių kraujotaką ir elastingumą.

* Pratimai su laisvaisiais svoriais stiprina pečių juostą, padeda išvengti osteochondrozės ir kaklo skausmų.

* Didinama liemens raumenų ištvermė padeda stabilizuoti stuburą ir mažinti nugaros skausmus.

* Atliekami sąnarių (peties, kelio, čiurnos) stabilizavimo pratimai, siekiant sumažinti traumų atsiradimą.

* Per pertraukėles geriama specialiai Jums sukurta detoksikacinė arbata. Arbata detoksikuoja, valo organizmą, cholesterolio kiekį kraujyje.

* Lankytojams pageidaujant galime pravesti savimasažo pamokėlę. Savimasažas padeda palaikyti odos ir raumenų tonusą, gerina audinių mitybą, malšina nuovargį ir skausmą. Masažas gali būti taikomas visoms lengvai pasiekiamoms kūno sritims – veidui, krūtinei, pilvui, pirštams, rankoms.