Funkcinės treniruotės – pirma treniruotė 1 €

Prisijunk prie funkcinės treniruotės! Pirma treniruotė – 1 €! Funkcinės treniruotės yra žinomos dėl savo aukšto intensyvumo. Visas užsiėmimas užtrunka iki valandos, tačiau intensyvi treniruotės dalis gali užtrukti nuo 4 minučių iki pusvalandžio. Tai yra viena iš priežasčių kodėl funkcinės treniruotės taip sparčiai populiarėja pasaulyje. Dažniausiai tai yra skirta užimtiems žmonėms, kurie nori išnaudoti savo laiką taip, kad per trumpiausią laiko tarpą gautų geriausius rezultatus. Ir iš tikrųjų, per savaitę užtenka tik 2 dviejų treniruočių.

Užsiėmimai vyksta:
pirmadieniais ir ketvirtadieniais 20:00 val. 
pirmadieniais ir trečiadieniais  NAUJA GRUPĖ  8:10 val.
Kaina: 45 € (8 kartai per mėn.)
Pirmas kartas 1 €!

Registruokitės į grupes telefonu:
8 670 00393

Per visą istoriją žmonės stovėjo, sėdėjo, mėtė, tempė, kėlė, stūmėme, laipiojo ar šokinėjo. Šie natūralus judesiai yra didelė funkcinių treniruočių dalis. Treniruočių metu naudojami judesiai dažniausiai apima kelių sąnarių ir raumenų grupes tam, kad sugeneruotų daugiau jėgos ir būtų naudingi kasdieniniame gyvenime. Tai padeda išmokti efektyviai naudoti savo kūną: nubėgti ar nueiti mažiausiai pavargstant ir išvengiant traumų ar saugiai pakelti ką nors nuo žemes pasitelkiant mažiausiai pastangų. Funkciniai pratimai iš tiesų yra priešingybė sportavimui su treniruokliais. Treniruokliai izoliuoja atskiras raumenų grupes ir dėl to nukenčia efektyvumas.

Aukštas intensyvumas naudojant skirtingus pratimus (nuo bėgimo iki kalanetikos pratimų) leidžia sustiprinti kūną, bei maksimaliai padidinti gaunamus rezultatus. Tai tinka ne tik norintiems sustiprėti žmonėms, bet ir siekiantiems numesti svorio. Kūno medžiagų apykaitą natūraliai padidėja 48 valandas po treniruotės, tai leidžia mėgautis riebalų deginimu net ir nesportuojant – net gi dvi dienas po treniruotės.

Amžius nėra limitas, todėl kviečiame prisijungti visus. Intensyvumas ir pratimai bus pritaikyti atsižvelgiant į jūsų sveikatą, fizinį pasiruošimą ir tikslus.

Funkcinės treniruotės visada yra skirtingos, tačiau jų principas panašus.
Treniruotė dažniausiai susideda iš 5 dalių:

1. 10 minučių apšilimas.

2. Įgūdžių lavinimo arba koordinacijos ir balanso pratimai.

3. Jėgos pratimai su savo kūno svoriu.

4. Aukšto intensyvumo pratimai.

5. Atvėsimo fazė: tempimo, kvėpavimo ir jogos pratimai.

Naudosime įvairų inventorių, nuo šokdynės iki didžiųjų kamuolių. O svarbiausia – sportuosite kartu grupelėje iki 8 žmonių, padėsite vieni kitiems ir tobulėsite kartu.

Iki pasimatymo Lieknėjimo ir Sveikatingumo centre

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *