Ypatingas nugaros masažas ir korekcija

„Stuburas yra mūsų kūno centras – ašis, kuris jungia visus žmogaus organus į bendrą visumą ir vadinamas „Gyvenimo medžiu“. Visi pasaulio elementai: oras, vanduo, ugnis, eteris ir žemė, kurie sudaro mūsų organizmą, turi būti pusiausvyroje ir tai užtikrina taisyklinga stuburo padėtis“, – kalba masažo meistras Mindaugas Bučinskas.

Natūrali terapija kilusi iš senovės rytų civilizacijų gydymo metodų

Mindaugo Bučinsko naudojamas terapinis metodas, taikomas esant stuburo iškrypimams ir jo sukeltų skausmų terapijai. Šis metodas apjungia kinų senovės gydymo būdus su japoniškais Shiatsu metodais ir yra nukreiptas viso organizmo stiprinimui ir organizmo gyvybinių jėgų atstatymui. Senosios Rytų civilizacijos jau prieš tūkstančius metų taikydavo panašų terapinį gydymo būdą ir gebėdavo atstatyti išnirusius sąnarius (čiurnos, peties, dubens ir t.t.), atlikdavo stuburo manipuliacijų procedūras, koreguodavo laikyseną.

Nugaros terapija

„Masažas atliekamas spaudžiamaisiais, maigomaisiais, trynamaisiais judesiais. Tokiu būdu atpalaiduojami raumenys, pašalinama raumenų ir jungiamųjų audinių įtampa, atstatomas raumenų elastingumas, taip pat masažuojamos kraujagyslės bei limfgyslės, pagerinama medžiagų apykaita. Šiuo metodu koreguojama laikysena, stuburo iškrypimas, palengvinamas pasislinkusių stuburo slankstelių atitaisymas, o taip pat atliekama ligų prevencija ir išvengiama chirurginių operacijų ateityje“, – pasakoja masažistas M. Bučinskas.

Jumeiho ( yumeiho ) masažas – tai terapinis metodas, taikomas esant stuburo iškrypimams ir jo sukeltų skausmų terapijai

 

Tai yra labai efektyvi profilaktikos priemonė esant:
1. Nugaros skausmams,
2. Vystantis stuburo iškrypimui,
3. Dubens kaulo skausmams,
4. Miego sutrikimams,
5. Dūrimams ir užtirpimams po mentikauliu,
6. Galvos ir pečių skausmams,
7. Mėnesinių ciklo sutrikimams,
8. Nugaros skausmams nėštumo ir poneštuminiu laikotarpiu,
9. Skundžiantis disko išvarža, radikulitu,
10. Esant poopearacinei reabilitacijai.