Saviugdos seminaras moterims „Kaip man puoselėti moteriškumą ir grožį“

Ar ne tu ilgiesi tikrojo savo didingumo? To didingumo, kuris suteikia orumo, savigarbos ir atsakomybės už savo gyvenimą?

Ar ne tu ieškai savo tikrojo grožio? To grožio, kurį lemia tavo prigimtis, kurio niekas niekada negalėjo ir negalės iš tavęs atimti?
pazink
Ar ne tu trokšti pažinti savo vertę? Tą vertę, kuri priklauso ne nuo kitų nuomonės apie tave, o nuo tavo pagarbos pačiai sau?

Jei į bent į vieną klausimą atsakei teigiamai, vadinasi, tau atėjo metas susipažinti su savo vidine karaliene – ta asmenybės dalimi kiekvienoje iš mūsų, kuri išreiškia moteriškosios prigimties vertę, grožį ir neliečiamybę!

***

Visoms jaučiančioms, kad „tapimo moterimi“ kelyje jau esate pasiruošusios patirti savo ypatingumą, vertingumą ir išskirtinumą, sukūrėme penkių savaičių saviugdos programą. Keliausime po mūsų vidinę karalystę, o šios moteriškos kelionės metu kaip žemėlapiu remsimės karalienės archetipo bruožais ir atsakysime į ESMINIUS MOTERIŠKOS SAVIVERTĖS KLAUSIMUS:

1. KAIP MAN PUOSELĖTI SAVO MOTERIŠKUMO GROŽĮ? „Karalienės grožis neturi nieko bendro su visuomenėje egzistuojančiais grožio standartais. Tikrasis grožis kyla iš harmonijos su savimi. Jos žavesys į aplinką įneša karališko spindesio ir skleidžia gyvenimo džiaugsmą ir malonumą”.

2. KAIP MAN DERAMAI NUSTATYTI SAVO RIBAS? „Karalienė savo valdose ne tik valdo, bet ir saugo tų valdų sienas. Ji neleidžia prasiskverbti priešiškai nusiteikusiems. Todėl vienas esminių karalienės bruožų yra tinkamai atsiriboti.”

3. KAIP MANE ATSKLEIDŽIA MANO NORAI? „Karalienė valdo pati ir nesileidžia valdoma kitų. Ji kuria ir tvarko valdas, kuriose pati viešpatauja.”

4. KAIP MAN PRISIIMTI ATSAKOMYBĘ UŽ SAVO ASMENINĘ GEROVĘ? „Santykiuose karalienė valdo kitų neužvaldydama. Ji yra stipri ir nesilpnindama kitų. Jai užtenka vietos ir nespaudžiant kitų į kampą.”

5. KAIP SEMTIS JĖGŲ IŠ KOLEKTYVINĖS MOTERŲ PATIRTIES? „Karalienė kitus drąsina ir padeda atrasti jų pačių karališką vertę. Karalienė nelygina savęs su kitais, bet yra savimi.”

(Šaltinis: „Karalienė ir laukinė moteris. Būk, kas esi“; 2008; L. Jarosch, A. Grun)
………………………………………………………………………………………….

Be teorinės dalies, paremtos moters archetipų, procesų ir saviugdos psichologijos žiniomis, seminarų metu atliksime integruotų savistabos užduočių, kelsime esminius klausimus ir ieškosime atsakymų į juos. Po kiekvieno susitikimo namo išeisime su namų užduotimi. Įsipareigosime sau ir kitoms programos draugėms skirti dėmesio darbui namuose. Daug juoksimės, dalinsimės, patirsime ir palaikysime viena kitą. O svarbiausia – susipažinsime su savo vidine karaliene; ši ypatinga pažintis neišvengiamai mus praturtins ir pripildys gyvenimą naujomis kokybėmis!

………………………………………………………………………………………………

Šią unikalią programą sukūrė ir veda sąmoningų santykių trenerė, Rytų astrologė, tantros praktikė Shanti Viktorija ir saviugdos specialistė, koučingo praktikė Raminta Lapinskaitė. Nuo 2014 m. organizuojame ir vedame seminarus moterims visoje Lietuvoje.

Saviugdos programa „Pažink karalienę savyje“ susideda iš penkių penktadieninių kassavaitinių seminarų, kurių kiekvieno trukmė 2 val.

Susitinkame jau spalio 14 d., penktadienį, 19.00 val., adresu Viršuliškių g. 40, PC MADA trečiajame aukšte įsikūrusio „Lieknėjimo ir sveikatingumo centro” mažojoje salėje. Kiti saviugdos programos susitikimai numatyti spalio 21 ir 28, bei lapkričio 4 ir 11 dienomis.

Programos kaina: 50 Eur (mokant už visą penkių savaičių programą iškart) arba 15 Eur (mokant už kiekvieną seminarą atskirai).

DĖMESIO!!! Dalyvauti galite tiek visoje programoje, tiek jus dominančiose sesijose atskirai.

Vietų skaičius grupėje ribotas, todėl būtina iš anksto REGISTRUOTIS: el.paštu Raminta.Lape@gmail.com arba telefonu 863989939. Jei turite klausimų, taip pat į juos atsakysiu asmeniškai 🙂

***
BUVUSIŲ DALYVIŲ REKOMENDACIJOS:
♥ Labai rekomenduoju kiekvienai moteriai, kuri užsisukusi savo rutinoje, kasdienio mąstymo įpročiuose, atitolusi nuo savęs kaip moters pajautimo. (Agnė, 31);
♥ Rekomenduočiau moteriai, kuri jaučiasi nepilnavertiškai išreiškianti save, ieškančiai žinių, kaip ugdyti savo moteriškumą, norinčiai pagerinti santykius su pačia savimi ir aplinka. (Rasa, 28);
♥ Rekomenduoju moteriai, norinčiai suprasti save, savo kelią, atrasti harmoniją, mokytis prašyti ir išreikšti, ką jaučia. (Milda, 32);
♥ Rekomenduočiau moteriai, kuri ieško savęs, menkai pasitiki savimi, abejoja savo sprendimais ir pojūčiais. Moteriai, kuri dažnai nepaiso savo norų, nepriima savęs tokios, kokia ji yra. (Vaiva, 32);
…………………………………………………………………………………
Iki susitikimo moteriškos jėgos kelyje!

Nuoširdžiai,
Shanti ir Raminta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *