Emocinio valgymo terapijos grupė

Asmenines konsultacijas teikia psichologė Giedrė Gutautė Klimienė
Konsultuoja patyrusi psichologė Giedrė Gutautė Klimienė

Renkame emocinio valgymo terapijos grupę! Kviečiame registruotis!

Emocinio valgymo grupė, tai psichologės Giedrės Gutautės Klimienės vadovaujama jauki nedidelė grupelė (iki 10 žmonių), kurią lankys su tais pačiais emocinio valgymo sunkumais susiduriantys asmenys. Bendri grupės narių išgyvenimai, bei dalinimasis patirtimi pastiprins ir padės kiekvienam nariui pokyčių kelyje.

Emocinio valgymo terapijos grupė rinksis kas antrą šeštadienį.
Grupės laukia 12 susitikimų – terapijos seansų, vieno užsiėmimo trukmė po 1,5h
Kaina: vieno užsiėmimo kaina 40 Lt, iš karto įsigyjant visą kursą 10 proc. nuolaida, kurso kaina 480 Lt.

Registracija ir išsamesnė informacija telefonu: 8 670 00393, el. paštu lieknejimocentras@gmail.com

Grupės vedėja patyrusi psichologė Giedrė Gutautė Klimienė padės identifikuoti sau būdingas psichologines priežastis, emocinį valgymą sukeliančius dirgiklius, bei padės surasti būdus atsikratyti emocijų valdžios. Psichologė padės įkvėpti sau stiprybės keisti nusistovėjusius netinkamus įpročius, patars, kaip valdyti emocijas, keliančias norą valgyti, bei padės aptikti savo klaidingus įsitikinimus, kurie yra pagrindiniai trukdžiai jūsų lieknėjimo kelyje.

Emocinis valgymas, tai problema, kurią turi beveik kiekvienas iš mūsų. Tačiau ne kiekvienas atpažįsta šią savo problemą, nes ne visada susieja valgymą su patiriamomis emocijomis. Iš tiesų kartais tų emocijų mes neatpažįstame, arba valgydami jas nustumiame gilyn ir jų nejaučiame. Tačiau kodėl tada valgote, kai nesate alkani? Dažnas pasakys: „Nes man patinka valgyti, nes maistas skanus, nes negaliu atsispirti šokoladui.“ Tačiau kas po visu tuo slepiasi? – dažniausiai, tai yra emocijos. Maistas pats savaime, kai nesate alkani, neskatina jūsų valgyti. Tai emocijos, kurios skatina jus valgyti tais momentais. Su emociniu valgymu yra susiję daugelis emocijų. Netgi pozityvios emocijos kartais gali sukelti emocinį valgymą.

Jei į emocinį valgymą nekreipsime dėmesio jis gali pakišti koją lieknėjimo kelyje
Jei į emocinį valgymą nekreipsime dėmesio jis gali pakišti koją lieknėjimo kelyje

Emocinis valgymas pats savaimę nėra problema. Problemą jis pradeda kelti tada, kai dėl jo pradeda augti svoris. Su emociniu valgymu susiję tai, kad nepavyksta saikingai valgyti, bei laikytis vienokio ar kitokio maitinimosi plano. Dėl to palaipsniui pradeda augti svoris ir tampa labai sunku jo atsikratyti. Dažniausiai taip yra dėl to, kad bandoma pakeisti tik valgymo įpročius, tačiau nieko nedaroma su įpročius formuojančiomis, bei besaikį valgymą skatinančiomis emocijomis, taip pat ir su emocijas iššaukiančiomis nuostatomis.

Labai dažnai psichologinės priežastys yra esminės nuo kurių priklauso svorio augimas, sunkumai jį metant ar nesugebėjimas išlaikyti norimą svorį jį numetus.

Taigi, jei susiduriate su sunkumais šioje srityje, emocinio valgymo grupė galėtų jums daug kuo padėti.