Lieknėjimo ir sveikatingumo stovyklos

Jau greitai prasidės lieknėjimo stovykla! Laukiame Jūsų! Kviečiame pabėgti iš miesto ir  įdomiai, ir smagiai praleisti laiką, pasisemti žinių apie sveikatingumą ir lieknėjimą! 

2021 metais Lieknėjimo ir sveikatingumo stovyklos vyks keliose vietose – Jaunakampio kaime, Molėtų raj.:
liepos 9, 10, 11 dienomis;

Prie jūros Pervalkoje plačiau >>>> 
Birželio 11, 12, 13, 14, 15
Birželio 17, 18, 19, 20, 21 ir 22 dienomis.
Liepos 31. rugpjūčio 1, 2, 3, 4 ir 5 dienomis.

Lieknėjimo ir sveikatingumo Savaitgalio stovykla Labanoro girioje:

Kainos gyvenant bendrame name (nakvynė paprasta bendroje erdvėje ant  pripučiamų čiužinių arba lovose):
Kaina:
Iki sausio 1 d. – 125 €
Iki birželio 1 d. – 135 €
Iki stovyklos pradžios – 145 €

Registracija: el. paštu lieknejimocentras@gmail.com 8 670 00393

Registracija įsigalioja sumokėjus 50 € avansą, kuris atšaukus registraciją nėra grąžinamas.

Jūsų lauks smagus, visokeriopai sveikatai ir grožiui naudingas savaitgalis. Pagilinsite žinias apie mitybą, iškrovos dienas, emocinį valgymą. Jūsų lauks sportas: giluminis kvėpavimas, riebalų deginimo treniruotės, vandens pramogos, savimasažo ir pirties malonumai. O svarbiausia čia rasite bendraminčių ir draugų.

Mini lieknėjimo ir sveikatingumo stovykla vyks privačioje sodyboje Molėtų rajone, Jaunakampio kaime. Sodyba apsupta girios, šalia Kertuojo ežeras ir maudynių vieta vos už kelių metrų. Nakvynės vieta bendras namas ir čiužiniai arba lovos.

Prasidėjo lieknėjimo stovykla. Užsiėmimai vyksta prie ežero kranto

STOVYKLOJE JŪS:
* Įgysite praktinių sveikatos stiprinimo žinių;
* Išmoksite, kaip padailinti kūno linijas, sumažinti antsvorį;
* Sužinosite savimasažo paslaptis;
* Pajusite pirties teikiamą naudą sveikatai;
* Kelionės po apylinkes metu aplankysite apylinkių piliakalnius ežerus
* Pasikrausite entuziazmo ir energijos;
* Atrasite naujų bičiulių ir draugių;
* Mėgausitės vandens pramogomis;
* Pailsėsite ir pajausite malonumą būti gamtoje

Mūsų lieknėjimo stovykla ryte. Rytinė diafragminio kvėpavimo Body flex mankšta

STOVYKLOS PROGRAMA:
*Plaukimas jahta po Lakajų ežerus ir jų pažinimas
* Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankštos
* Riebalų deginimo (fizinio aktyvumo) treniruotės
* Vandens aerobika
* Paskaitos apie iškrovos dienas, mitybą
* Viena iškrovos diena (daržovių diena)
* Pilvo masažo pamokėlė
* Veido savimasažas pirtyje
* Susitikimas su psichologe, praktiniai žaidimai, gilesnės asmeninės analizės apie vykdomą lieknėjimo planą, sėkmes ir nesėkmes, konsultacijos apie emocinį valgymą
* Vantų ryšimo pamokėlė
* Procedūros pirtyje
* Pirties procedūros nuo lietuviškojo hamamo iki šnypčiančios odą skaistinančios pylingo procedūros
* Žaidimai susipažinimui ir draugystei stiprinti
* Mįslių orientacinis žaidimas su skaniu prizu!
* Žygyje augalų pažinimas
* Kinas po žvaigždėmis
* Viktorina patikrinsianti ką išmokote stovykloje
* Kelionė po Kertuojos apylinkes

STOVYKLOS ŽYGIAI. Galimi keli tolimesni maršrutai ir juos rinksimės pagal dalyvių pageidavimus ir galimybes:

* Triušiukų slėnio aplankymas
* Mindūnų bokštas
* Labanoro kaimas
* Molėtų observatorija
* Saldutiškis

Plačiau apie stovyklos programos sudedamąsias dalis:

Riebalų deginimo (fizinio aktyvumo) treniruotė su padidintu deguonies kiekio sunaudojimu skatina riebalų deginimą. Pratimai atliekami nedideliu tempu naudojant bazinius aerobikos elementus. Šio užsiėmimo metu siekiama kvėpavimo sistemos stiprinimo, riebalų deginimo, kūno formavimo, nervinės sistemos sustiprinimo bei streso nuėmimo.

Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankšta pagreitina visus organizmo apykaitos procesus. Stiprus pilvo įtraukimas ir išpūtimas masažuoja pilvo organus. Tai vienintelė technika, kuri stimuliuoja vidaus organus ir verčia juos dirbti efektyviau. Išnyksta maudimas pilvo apačioje, nebepučia pilvo, atsikratoma vidurių užkietėjimo bei virškinimo problemų. Gilus kvėpavimas didina deguonies koncentraciją kraujyje. Taip stiprinama imuninė sistema. Giliai kvėpuojant ir įtempiant raumenis reikiamoje vietoje tirpdomi riebalai (celiulitas).

Anticeliulitinis – limfodrenažinis savimasažas po pirties.
 Masažo metu, kai kūnas yra įšilęs išjudinama visa limfos sistema, dėl to gerėja organizmo tonusas, mažėja pabrinkimai, patinimai, stiprėja kraujagyslės, stangrėja oda, stiprinamos kraujagyslių sienelės, didinamas odos, raumenų ir sausgyslių elastingumas, naikinami patinimai.

Susitikimas su mitybos specialistu, koučeriu
. Jūsų laukia paskaita ir gilesnė asmeninė analizė apie vykdomą lieknėjimo planą, sėkmes ir nesėkmes, konsultacijos apie tinkamą sveiką mitybą ir emocinį valgymą.

Svorio augimas turi ne vieną fiziologinę priežastį, svorio augimas, alkis ir valgymas nėra kontroliuojami vien fiziologijos. Labai svarbūs yra ir psichosocialiniai veiksniai. Kai kurie žmonės yra linkę valgyti tada, kai jaučia įtampą ar kitokį emocinį sujaudinimą, tai vadinama emociniu valgymu.

Taip pat Lieknėjimo procesui svarbi tinkama mityba, maisto kokybė, derinimas, valgymo laikas bei suvalgomas kiekis. Ar žinote, kad svarbu ne tik ką valgome, bet ir kada? Tie patys iš pažiūros sveiki produktai valgomi vienu metu gali pasitarnauti gerai mūsų savijautai, tačiau valgomi kitu metu pridėti mums ne vieną kilogramą.

Paskaitos metu susipažinsite su sveikos mitybos pagrindais, maisto derinimo taisyklėmis, gausite produktų grupių pagal sudėtį ir jų derinimo lenteles, ir žinoma daugybę tinkamos mitybos patarimų.

Procedūros pirtyje sušildo visą kūną, giliai esančius organus, kaulus ir sąnarius. Gausus prakaitavimas išvalo organizmą nuo nereikalingų medžiagų patekusių iš aplinkos. Pasivaikščiojimo po apylinkes metu mokysimės rišti vantas, kuria vėliau vakare panaudosime.

Pirtyje išbandysime mūsų sukurtus pylingus. Pirmasis medaus pylingas-kaukė veidui. Jį išbandysite pirtyje. Pylingą lengvai pašildysite pirtyje – tuo sustiprindamos jo poveikį.
Kad odos švelnumo, tonizavimo ir maitinimo efektas dar sustiprėtų Jums pravesime veido savimasažo pamokėlę, kurios metu ne tik pylinguosit veidukus, bet ir skatinsit kraujotaką, nuimsit raginį odos sluoksnį ir atsipalaiduosit.

Kitas pylingas skirtas kūnui. Jį sudaro kelios rūšys druskų, aliejai (lazdyno riešutų ir jonažolių), kofeinas ir levandų eterinis aliejus. Kad pylingo odą švelninantis, maitinantis ir celiulitą mažinantis efektas sustiprėtų jį visada naudojame derindamos su pirtimi (keliais užėjimais) ir kūno savimasažu (pagal limfos tekėjimo kryptis).

Jei kažkieno oda labai išsausėjusi gali truputi pagraužti druska, bet nebijokit galutinis efektas bus aksominė odelė, pamaitinta ir palepinta visai parai.

Savimasažas padeda palaikyti odos ir raumenų tonusą, gerina audinių mitybą, malšina nuovargį ir skausmą. Masažas taikomas visoms lengvai pasiekiamoms kūno sritims – veidui, krūtinei, pilvui, pirštams, rankoms.

Kaip nuvykti:
Keliaukite link Molėtų, prie pirmosios molėtų sankryžos sukite į dešinę, važiuokite kol pasieksite Inturkės miestelį, vos jį privažiavus sukite į kairę. Visą laiką važiuokite pagrindiniu keliu. 
Įvažiavus į Labanoro girią kelias išsišakos, laikykitės dešinės, keliaukite palei Kertuojo pakrantę, privažiuosite Kertuojų kaimelį, pravažiuosite piliakalnį ir kilsite į kalniuką, čia posūkį į dešinę būsime pažymėję. Pasukus pravažiuosite porą sodybų ir kelio gale sodyboje prie ežero kranto mes jau lauksime Jūsų!

Registracija: el. paštu lieknejimocentras@gmail.com 8 670 00393
Registracija įsigalioja sumokėjus 20 € avansą, kuris atšaukus registraciją nėra grąžinamas.

Sekite mus Facebook renginyje >>>

Diafragminį kvėpavimą atliekame gamtoje

Atsiliepimai:

***
Šią žinutę siunčiu vyresnėms damoms. Galima pradėti lieknėti ir pasiekus 50+++ metų. Veikia tos pačios taisyklės, kaip ir jaunoms merginoms, tik trupučiuką lėčiau. Ačiū Linai ir visam suburtam kolektyvui už palaikymą, padrąsinimą, patarimus. Po lieknėjimo stovyklos parėjo mėnuo. Praradau 5 kg. Jeigu taip kas mėnesį, iki svajonių fijūros liko tik pora mėnesiukų.
Laima 2016 metų stovykla

***

Vandens aerobika ežere. O saulė pasislėpė, dangus apsiniaukė ir į ežerą ėjo tik ištvermingiausios dalyvės

Noriu padėkoti už nuostabiai ir naudingai praleistą laiką stovykloje, tikrai sužinojau daug naujų dalykų ir gavau naudingų pamokų. Pirmadienį svarstyklės parodė -500 g. buvau sužavėta. Šiandien jau antra diena, kaip maitinuosi pagal Tomo rekomendacijas ir o stebukle! nei karto dar neturėjau miego priepuolio (kas būdavo normalu po pietų) ačiū Jums ir visiems kurie dalyvavo mūsų tobulėjimo programoje. Tikrai ateityje dar dalyvausiu stovykloje ir rekomenduosiu ją visiems, kurie tik manęs klausysis:) Geros vasaros!
Miglė 2017 metų stovykla

Vakarienei orinės salotos su saulėje džiovintais pomidorais, kalafiorais, brokoliais ir dar daug priedų

***
Ačiū už žinias ir labai smagų laiką stovykloje. Svoris, kuris jau buvo sustojęs po stovyklos pajudėjo, net labai greitai. Antradienį pasisvėrus man rodė – 3 kg! Nerealu :)!
Agnė 2017 metų stovykla

***
Norėjome dar kartą padėkoti už naudingą patirtį ir aktyvų poilsį lieknėjimo stovykloje!
Utenos komanda! Liucija ir Daiva, 2017 m.

***
Ši lieknėjimo stovykla geriausias vasaros nuotykis! Ačiū už pažintą Labanorą, patarimus ir gerą kompaniją
Kaunas. Lina
2018 m.

Orientacinis mįslių žaidimas reikia ir pagalvoti ir pabėgioti 🙂

 

 

 

 

Estafetės tęsiasi, kas greičiau 🙂

 

Mūsų mažutė lieknėjimo stovykla

 

Ežeras vos už kelių žingsnių nuo namelio
Jei į stovyklą atvyksite liepos antroje pusėje, tai namo galėsite keliauti su pilnu kašiku grybų
lieknejimo stovykla
Rytinė mankšta slepiantis nuo saulutės. Mūsų lieknėjimo stovykla įsikurusi tokioje vietoje, kur vienu metu rasite ir saulę ir pavėsį
Atsipalaidavimas vandenyje 🙂 tinka visiems ir plaukti nemokantiems!
Radinys miške 🙂 Orientacinio mįslių žaidimo trofejus!
lieknėjimo stovykla
Žaidimams pasiruošę
moteru stovykla
Riebalų deginimo treniruotei prasidėjus
Kai geros emocijos liejasi 🙂
Žygis valtimi toli, toli 🙂 2017 metai
Radiniai miške, kuriuos visada pasiimame kartu 🙂

 

lieknejimo stovykla
2017 metų šaunioji lieknėjimo ir sveikatingumo stovyklos kompanija 🙂
Kiekviena stovykla kitokia, šį kartą 2017 metais užkopėme ir į Mindūnų apžvalgos bokštą!
Diafragminį kvėpavimą atliekame gamtoje

 

Ežero ramybė lieknėjimo stovyklos kaiminystėje