Lieknėjimo stovykla

Lieknėjimo stovykla laukia Jūsų! Kviečiame pabėgti iš miesto ir  įdomiai, ir smagiai praleisti laiką, pasisemti žinių apie sveikatingumą ir lieknėjimą! 

Šiemet 2020 metais Lieknėjimo ir sveikatingumo stovyklos vyks keliose vietose – Gervių kaime, Trakų raj.:
liepos 10, 11, 12 dienomis;
Prie jūros Pervalkoje (aprašymas netrukus)
birželio 25, 26, 27, 28 ir 29 dienomis.
rugpjūčio 5, 6, 7, 8 ir 9 dienomis.

Lieknėjimo ir sveikatingumo Savaitgalio stovyklos Gervių tako kaimo turizmo sodyboje aprašymas 

Kainos gyvenant bendrame 8 vietų name (du nameliai, po kelis kambarius):
Kainos užsisakant
Iki balandžio 1 d. – 125 €
Iki gegužės 1d. – 129 €
Iki birželio 1 d. – 135 €
Iki liepos 1 d. – 140 €
Nuo liepos 1 iki stovyklos pradžios – 145 €

Registracija: el. paštu lieknejimocentras@gmail.com 8 670 00393

Registracija įsigalioja sumokėjus 20 € avansą, kuris atšaukus registraciją nėra grąžinamas.

Jūsų lauks smagus, visokeriopai sveikatai ir grožiui naudingas savaitgalis. Pagilinsite žinias apie mitybą, iškrovos dienas, emocinį valgymą ir kovą su juo. Jūsų lauks sportas: giluminis kvėpavimas, riebalų deginimo treniruotės, vandens pramogos, masažo ir pirties malonumai. O svarbiausia čia rasite bendraminčių ir draugų.

Stovykla vyks sodyboje Trakų rajone, Gervių tako sodyboje, Gervinių kaime. Sodyba apsupta girios, šalia maudynių vieta. Nakvynės vietos keli nameliai talpinantys po 8 žmones.

Lieknėjimo stovykloje užsiėmimai vyksta prie ežero kranto

STOVYKLOJE JŪS:
Įgysite praktinių sveikatos stiprinimo žinių;
Išmoksite, kaip padailinti kūno linijas, sumažinti antsvorį;
Sužinosite savimasažo paslaptis;
Pajusite pirties teikiamą naudą sveikatai;
Kelionės po apylinkes metu aplankysite apylinkių piliakalnius ežerus
Pasikrausite entuziazmo ir energijos;
Atrasite naujų bičiulių ir draugių;
Mėgausitės vandens pramogomis;
Pailsėsite ir pajausite malonumą būti gamtoje

Rytinė diafragminio kvėpavimo Body flex mankšta

STOVYKLOS PROGRAMA:
Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankštos
Riebalų deginimo (fizinio aktyvumo) treniruotės
Vandens aerobika
Paskaitos apie mitybą
Viena iškrovos diena (daržovių diena)
Pilvo masažo pamokėlė
Veido savimasažas pirtyje
Susitikimas su psichologe, praktiniai žaidimai, gilesnės asmeninės analizės apie vykdomą lieknėjimo planą, sėkmes ir nesėkmes, konsultacijos apie emocinį valgymą
Vantų ryšimo pamokėlė
Procedūros pirtyje
Pirties procedūros nuo lietuviškojo hamamo iki šnypčiančios odą skaistinančios pylingo procedūros
Žaidimai susipažinimui ir draugystei stiprinti
Mįslių orientacinis žaidimas su skaniu prizu!
Korio degustacija ir edukacija apie medų ir bites
Augalų pažinimo pamoka
Kinas po žvaigždėmis
Viktorina patikrinsianti ką išmokote stovykloje.

STOVYKLOS ŽYGIAI. Galimi keli tolimesni maršrutai ir juos rinksimės pagal dalyvių pageidavimus ir galimybes:

* Triušiukų slėnio aplankymas
* Mindūnų bokštas
* Labanoro kaimas
* Molėtų observatorija
* Saldutiškis

Plačiau apie stovyklos programos sudedamąsias dalis:

Riebalų deginimo (fizinio aktyvumo) treniruotė su padidintu deguonies kiekio sunaudojimu skatina riebalų deginimą. Pratimai atliekami nedideliu tempu naudojant bazinius aerobikos elementus. Šio užsiėmimo metu siekiama kvėpavimo sistemos stiprinimo, riebalų deginimo, kūno formavimo, nervinės sistemos sustiprinimo bei streso nuėmimo.

Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankšta pagreitina visus organizmo apykaitos procesus. Stiprus pilvo įtraukimas ir išpūtimas masažuoja pilvo organus. Tai vienintelė technika, kuri stimuliuoja vidaus organus ir verčia juos dirbti efektyviau. Išnyksta maudimas pilvo apačioje, nebepučia pilvo, atsikratoma vidurių užkietėjimo bei virškinimo problemų. Gilus kvėpavimas didina deguonies koncentraciją kraujyje. Taip stiprinama imuninė sistema. Giliai kvėpuojant ir įtempiant raumenis reikiamoje vietoje tirpdomi riebalai (celiulitas).

Anticeliulitinis – limfodrenažinis savimasažas po pirties.
 Masažo metu, kai kūnas yra įšilęs išjudinama visa limfos sistema, dėl to gerėja organizmo tonusas, mažėja pabrinkimai, patinimai, stiprėja kraujagyslės, stangrėja oda, stiprinamos kraujagyslių sienelės, didinamas odos, raumenų ir sausgyslių elastingumas, naikinami patinimai.

Susitikimas su psichologe
, Jūsų laukia paskaita ir gilesnė asmeninė analizė apie vykdomą lieknėjimo planą, sėkmes ir nesėkmes, konsultacijos apie emocinį valgymą. Svorio augimas turi ne vieną fiziologinę priežastį, svorio augimas, alkis ir valgymas nėra kontroliuojami vien fiziologijos. Labai svarbūs yra ir psichosocialiniai veiksniai. Kai kurie žmonės yra linkę valgyti tada, kai jaučia įtampą ar kitokį emocinį sujaudinimą, tai vadinama emociniu valgymu.

Net 90 proc. “Lieknėjimo ir sveikatingumo centro” lankytojų buvo būdingas didesnis ar mažesnis emocinis valgymas. Pyktis, nuobodulys, depresija, vienatvė ir liūdesys, visa tai gali sukelti emocinio valgymo priepuolius. Kiti žmonės turi susiformavusius netinkamus valgymo įpročius, kurie jiems trukdo kontroliuoti savo svorį. Psichologė aptars, kaip su tuo kovoti: kaip valdyti emocijas, kurios kelia norą valgyti, bei kaip įkvėpti sau stiprybės keisti nusistovėjusius neteisingus valgymo, bei judėjimo įpročius.

Procedūros pirtyje sušildo visą kūną, giliai esančius organus, kaulus ir sąnarius. Gausus prakaitavimas išvalo organizmą nuo nereikalingų medžiagų patekusių iš aplinkos. Pasivaikščiojimo po apylinkes metu mokysimės rišti vantas, kuria vėliau vakare panaudosime.
Pirtyje išbandysime mūsų sukurtus pylingus. Pirmasis medaus pylingas-kaukė veidui. Jį išbandysite pirtyje, jo sudėtyje yra medaus, rožių aliejaus, persikų kauliukų aliejaus ir gintaro dulkių. Pylingą lengvai pašildysite pirtyje – tuo sustiprindamos jo poveikį.

O kad odos švelnumo, tonizavimo ir maitinimo efektas dar sustiprėtų Jums pravesime veido savimasažo pamokėlę, kurios metu ne tik pylinguosit veidukus, bet ir skatinsit kraujotaką, nuimsit raginį odos sluoksnį ir atsipalaiduosit. Kitas pylingas skirtas kūnui. Jį sudaro kelios rūšys druskų, aliejai (lazdyno riešutų ir jonažolių), kofeinas ir levandų eterinis aliejus. Kad pylingo odą švelninantis, maitinantis ir celiulitą mažinantis efektas sustiprėtų jį visada naudojame derindamos su pirtimi (keliais užėjimais) ir kūno savimasažu (pagal limfos tekėjimo kryptis).
Jei kažkieno oda labai išsausėjusi gali truputi pagraužti druska, bet nebijokit galutinis efektas bus aksominė odelė, pamaitinta ir palepinta visai parai.

Savimasažas padeda palaikyti odos ir raumenų tonusą, gerina audinių mitybą, malšina nuovargį ir skausmą. Masažas taikomas visoms lengvai pasiekiamoms kūno sritims – veidui, krūtinei, pilvui, pirštams, rankoms.

kaip rasti stovyklaKaip nuvykti:
* Iš Vilniaus ar Kauno atvykus į Trakus, važiuoti Marijampolės- Aukštadvario kryptim  14 kilometrų, ties rodykle RŪDIŠKĖS 11 sukti į kairę, pavažiavus 3,3 kilometro pamatysite rodyklę GERVINIAI 2   sukite į dešinę, pasukus važiuokite  1,5 km. miške bus  rodyklė  į dešinę, pasukite ir važiuokite tiesiai, Jūs jau sodyboje.   Kelionės iš Vilniaus trukmė apie 50 min.
* Iš Alytaus važiuoti pro Aukštadvarį  Trakų kryptim, nuvažiavus  15 kilometrų nuo Aukštadvario, ties rodykle RŪDIŠKĖS 11 sukti į dešinę, pavažiavus 3,3 kilometro pamatysite rodyklę GERVINIAI 2   sukite į dešinę, pasukus važiuokite  1,5 km. miške bus  rodyklė  į dešinę, pasukite ir važiuokite tiesiai, Jūs jau sodyboje.

 

Registracija: el. paštu lieknejimocentras@gmail.com 8 670 00393 Registracija įsigalioja sumokėjus 20 € avansą, kuris atšaukus registraciją nėra grąžinamas.

Sekite mus Facebook renginyje >>>

Diafragminį kvėpavimą atliekame gamtoje

Atsiliepimai:
***
Šią žinutę siunčiu vyresnėms damoms. Galima pradėti lieknėti ir pasiekus 50+++ metų. Veikia tos pačios taisyklės, kaip ir jaunoms merginoms, tik trupučiuką lėčiau. Ačiū Linai ir visam suburtam kolektyvui už palaikymą, padrąsinimą, patarimus. Po lieknėjimo stovyklos parėjo mėnuo. Praradau 5 kg. Jeigu taip kas mėnesį, iki svajonių fijūros liko tik pora mėnesiukų.
Laima 2016 metų stovykla

***

Vandens aerobika ežere. O saulė pasislėpė, dangus apsiniaukė ir į ežerą ėjo tik ištvermingiausios dalyvės

Noriu padėkoti už nuostabiai ir naudingai praleistą laiką stovykloje, tikrai sužinojau daug naujų dalykų ir gavau naudingų pamokų. Pirmadienį svarstyklės parodė -500 g. buvau sužavėta. Šiandien jau antra diena, kaip maitinuosi pagal Tomo rekomendacijas ir o stebukle! nei karto dar neturėjau miego priepuolio (kas būdavo normalu po pietų) ačiū Jums ir visiems kurie dalyvavo mūsų tobulėjimo programoje. Tikrai ateityje dar dalyvausiu stovykloje ir rekomenduosiu ją visiems, kurie tik manęs klausysis:) Geros vasaros!
Miglė 2017 metų stovykla

Vakarienei orinės salotos su saulėje džiovintais pomidorais, kalafiorais, brokoliais ir dar daug priedų

***
Ačiū už žinias ir labai smagų laiką stovykloje. Svoris, kuris jau buvo sustojęs po stovyklos pajudėjo, net labai greitai. Antradienį pasisvėrus man rodė – 3 kg! Nerealu :)!
Agnė 2017 metų stovykla

***
Norėjome dar kartą padėkoti už naudingą patirtį ir aktyvų poilsį lieknėjimo stovykloje!
Utenos komanda! Liucija ir Daiva, 2017 m.

Orientacinis mįslių žaidimas reikia ir pagalvoti ir pabėgioti 🙂

 

 

 

 

Estafetės tęsiasi, kas greičiau 🙂

 

Mūsų stovyklos dalyvės

 

Ežeras vos už kelių žingsnių nuo namelio
Jei į stovyklą atvyksite liepos antroje pusėje, tai namo galėsite keliauti su pilnu kašiku grybų
lieknejimo stovykla
Rytinė mankšta slepiantis nuo saulutės
Žygio po apylinkes metu rinkome vaistažoles ir sutikome vietinius 🙂
Atsipalaidavimas vandenyje 🙂 tinka visiems ir plaukti nemokantiems!
Radinys miške 🙂 Orientacinio mįslių žaidimo trofejus!
lieknėjimo stovykla
Žaidimams pasiruošę
moteru stovykla
Riebalų deginimo treniruotei prasidėjus
Kai geros emocijos liejasi 🙂
Žygis valtimi toli, toli 🙂 2017 metai
Radiniai miške, kuriuos visada pasiimame kartu 🙂

 

lieknejimo stovykla
2017 metų šaunioji lieknėjimo ir sveikatingumo stovyklos kompanija 🙂
Kiekviena stovykla kitokia, šį kartą 2017 metais užkopėme ir į Mindūnų apžvalgos bokštą!
Diafragminį kvėpavimą atliekame gamtoje

 

Ežero ramybė lieknėjimo stovyklos kaiminystėje