Sveikatingumo mankštos

Sveikatingumo mankštos stuburui ir ne tik, tai kūno lavinimo programa skirta sustiprinti ir lavinanti visą kūną, išlaikyti sveiką nugarą, palaikyti ir lavinti tokias organizmo fizines ypatybes kaip jėga, lankstumas, ištvermė, pusiausvyra, koordinacija, taip pat didinti fizinį aktyvumą, sumažinti ir išvengti nugaros skausmų bei senatvinių raumenų, kaulų bei sąnarių ligų, kurios XXI amžiuje, dėl pasyvios gyvensenos ar darbo ypatumų pasireiškia vis anksčiau.

Mankštose "Sveika nugara" Jūsų lauks treneris kineziterapeutas Ričardas
Mankštose “Sveika nugara” laukia nesudėtingi pratimai

Registruokitės į grupes telefonu: 8 670 00393 arba el.p. lieknejimocentras@gmail.com

Viršuliškių g. 40 užsiėmimai vyksta
RYTAIS: pirmadienį, trečiadienį, penktadienį 8:10 val.
PER PIETUS: 12:10 val. pirmadienį ir trečiadienį, 11:00 val. penktadienį(renkama grupė).
VAKARAIS: pirmadieniais ir trečiadieniais 17:10 val.  (mini grupė).
Antradienį ir ketvirtadienį 18:00 val. 
Jei vakariniu laiku apsilankyti nepavyko atvykite savaitgalį.
Šeštadienį mankštos vyksta 10:00 val., kartais grupė paprašo kito laiko todėl į savaitgalinę mankštą reikia iš anksto registruotis, kiekvieną kartą.

Prie grupės galite bet kada prisijungti.

Sveikatingumo mankštų abonementų kainos

Sveikatingumo mankštų metu Jus prižiūrės profesionali instruktorė

Vienos dienos apsilankymo kaina 10 €.
Dviejų savaičių abonementas 40 € (įeina 4 kartai per dvi savaites).
Mėnesinis abonementas 55 € (8 kartai per mėnesį).
Dviejų mėnesių abonementas 95 € (įeina 16 užsiėmimų).
Trijų mėnesių abonementas 135 € (įeina 24 užsiėmimų)

Registruokitės į grupes telefonu: 8 670 00393 arba el.p. lieknejimocentras@gmail.com

Ši sveikatinimo programa veikia daugelį kūno sistemų (kvėpavimo, virškinimo, judamojo aparato, šalinimo, nervų) dėl ko gerėja žmogaus funkcionavimas ir gyvenimo kokybė. Kasdieniai judesiai tampa mažiau skausmingi ar visai išnyksta, tvirtėja bei stangrėja visas kūnas, tampame aktyvesni ir linksmesni.

Mankšta parengiama atsižvelgiant į lankytojų pageidavimus. Kiekvieno užsiėmimo metu siekiama visapusiško poveikio, kurį sukurti padeda įvairios priemonės bei pratimų atlikimo principai. Ypatingas dėmesys skiriamas nugarai.

Užsiėmimų metu naudosime gimnastikos kamuolius, dirbsime su savo kūno svoriu, gumomis, laisvaisiais svoriais. Pirmosios treniruotės bus lengvesnio pobūdžio, kad mūsų raumenys priprastų prie krūvio, sustiprėtų ir laikui bėgant galėtumėme atlikti sunkesnius pratimų variantus.

Kviečiame mankštai namuose ar biure su trenere-kineziterapeute Lorita:
https://www.youtube.com/watch?v=eqimUzAX_-A

Pradžioje lankytojams atliekamas esamos kūno būklės ištyrimas ir užfiksavimas

Sveikatingumo mankštų metu:

* Atliekami pratimai su didžiaisiais kamuoliais. Tai padeda lavinti pusiausvyrą, stiprinti giliuosius raumenis, suteikia stabilumo liemeniui ir padeda išvengti nugaros skausmų.

* Stiprinamos pagrindinės raumenų grupės bei didinamas sąnarių paslankumas.

* Atliekami izometriniai pratimai, gerinantys minkštųjų audinių kraujotaką ir elastingumą.

* Pratimai su laisvaisiais svoriais stiprina pečių juostą, padeda išvengti osteochondrozės ir kaklo skausmų.

* Didinama liemens raumenų ištvermė padeda stabilizuoti stuburą ir mažinti nugaros skausmus.

* Atliekami sąnarių (peties, kelio, čiurnos) stabilizavimo pratimai, siekiant sumažinti traumų atsiradimą.

* Kėgelio pratimai, tai pratimai pavadinti jų kūrėjo vardu, kurie padeda stiprinti dubens dugno raumenis. Šie raumenys prilaiko tokius moterų organus: šlaplę, gimdą, šlapimo pūslę, tiesiąją žarną bei makštį, o vyrų: šlapimo pūslę, šlaplę, varpą ir tiesiąją žarną. Šiuos raumenis galite pastebėti tuomet, kai einate šlapintis-pasistenkite sustabdyti šlapimą neįtempus pilvo raumenų. Jei pavyko-pagrindinį pratimų elementą jau mokate. Atliekant kėgelio pratimus šlapimo pūslė turi būti tuščia. Šių pratimų nauda- stiprūs dubens dugno raumenys, kurie ypač svarbūs moterims turinčioms šlapimo nelaikymo problemų, taip pat kaip profilaktika šlapimo pūsles susirgimams. Taip pat dėka stiprių dubens dugno raumenų galima tikėtis lengvesnio ir mažiau skausmingesnio gimdymo bei greitesnio formos susigrąžinimo po jo, o ateityje – mažesnės gimdos ligų tikimybės.

* Lankytojams pageidaujant pravedama savimasažo pamokėlė. Savimasažas padeda palaikyti odos ir raumenų tonusą, gerina audinių mitybą, malšina nuovargį ir skausmą. Savimasažas gali būti taikomas visoms lengvai pasiekiamoms kūno sritims – veidui, krūtinei, pilvui, pirštams, rankoms.

Kodėl verta rinktis „Sveikatingumo mankštas“?

Mankštos padeda sustiprinti nugarą, tai nugaros skausmų prevencija

Paradoksalu, bet moderniam pasauliui sparčiai judant pirmyn, žmogus žengia didelį žingsnį atgal – hipodinamijos link. Žmonių gyvenimo būdas tampa vis pasyvesnis ir sėslesnis. Dažnas savo darbo valandas praleidžia sėdėdamas, kelionei į darbą, namus, parduotuvę ar kitur pasitelkiamas automobilis.

Mažėjantis kasdienis žmogaus mobilumas slopina judamojo aparato elementus: raumenis, sausgysles, raiščius, kaulus, sąnarius, bei kraujotakos, kvėpavimo sistemas. Vystosi raumenų jėgos bei ištvermės disbalansas, raumenys bei sausgyslės sutrumpėja, sąnariai sustingsta, atsiranda nugaros, kaklo skausmai.

Sveikatingumo vakarų mankštomis siekiama sumažinti ar bent pristabdyti šiuos pokyčius bei simptomus, lavinti tokias žmogaus fizines ypatybes kaip pusiausvyra, koordinacija, jėga, ištvermė, didinti susikaupimą, koncentraciją, darbingumą bei gerinti emocinę savijautą.

„Mankštose atliekami pratimai tiek smulkioms raumenų grupėms, siekiant lokalaus poveikio (pvz.: kaklo skausmų mažinimui), tiek stambioms raumenų grupėms siekiant bendros organizmo ištvermės; pratimų pobūdis įvairus: izometriniai, tempimo, jėgos, pusiausvyros ir koordinacijos. Pratimai išdėstomi tokia tvarka, kad vieniems raumenims dirbant kiti ilsisi, o pratimų serijos kartojamos kelis kartus. Siekiant efektyvesnio ir tuo pačiu įdomesnio fizinio lavinimo pasitelkiamos tokios priemonės kaip  kamuoliai, papildomi svoriai, lazdos, pakilimai ir kt.“, – pasakoja „Sveikatingumo mankštų“ trenerė Rasa Vegytė.

Registruokitės į grupes telefonu: 8 670 00393 arba el.p. lieknejimocentras@gmail.com