Mamų klubas

Kviečiame į sportuojančių mamų klubą! Sustiprėk ir padailink kūno linijas po gimdymo, atsikratyk po nėštumo priaugtų kilogramų sportuok kartu su mažyliu! 

Registruokitės į grupę telefonu: 8 670 00393 arba el.p. lieknejimocentras@gmail.com

Viršuliškių g. 40
kelis kartus per savaitę – pirmadieniais ir trečiadieniais 11:00 val.  vyksta įvairios treniruotės  (nuo Body Flex, fit ball iki aerobinio šokio).
8:10 val. antradieniais ir ketvirtadieniais Sveikatingumo mankšta
Užsiėmimai padeda geriau jaustis ir po truputi tvirtėti. Užsiėmimus veda dvi trenerės ir jos abi turi vaikų 😉

Treniruotėse visas dėmesys skiriamas mamytėms, vaikučiai būna šalia, žaidžia ir kartais padeda mamytėms treniruotis – būdami mažaisiais svareliais. Vaiko amžius neribojamas. Po užsiėmimų geriame arbatą, dalinamės patirtimi ir laiks nuo laiko vyksta įvairios paskaitos, į svečius kviečiamės vaikų auginimo specialistus ir ne tik.

“Kviesdama į šį sportuojančių mamų klubą siekiu, kad tai nebūtų tiesiog sportas, kaip kituose sporto klubuose, kur ateini pasportuoji ir išeini. Man norisi sukurti mamoms tokią vietą, kur kiekvieną kartą lauktų ne tik smagus ir naujas sporto užsiėmimas, bet ir šauni mamyčių su mažyliais bendruomenė, kur visos visas pažinotų, kur būtų smagu ne tik kartu sportuoti, bet ir būtų bendraujama, draugaujama, dalijamasi patirtimi, kartu tobulėjama”, – kalbėjo Sportuojančių mamų klubo iniciatorė Lina.

Norinčias tapti šio klubo dalimi kviečiame registruotis tel. :Norinčias tapti šio klubo dalimi kviečiame registruotis tel. : Vieno apsilankymo kaina – 10 €
4 kartų abonementas (galioja mėnesį) –  40 €
8 apsilankymų kartais (galioja mėnesinį) – 55 €
12 apsilankymo kartų (galioja 2 mėn.) – 70 €

mamų mankšta
Sportas kartu suartina mamą ir mažylį

Registruokitės  telefonu: 8 670 00393 arba el.p. lieknejimocentras@gmail.com

Sportuojančių mamų bendruomenė renkasi Facebook puslapyje spausti čia >>>

Visados laukiame Jūsų idėjų ir pasiūlymų