TV transliacijos

Kviečiame visus prisijungti prie online gyvų transliacijų bei mūsų gausaus archyvų peržiūrų! Archyve turime jau apie 500 treniruočių! Kiekvieną dieną filmuojame nuo 2 iki 5 mankštų online – gyvoje transliacijoje. Transliacijas pradėjome tik prasidėjus karantinui ir tęsiame iki šiol! Kodėl verta:

* Neribotas naudojimasis mankštų archyvu! O jų turime daug!
* Per savaitę 20 skirtingų mankštų online!
* Per mėnesį 80 skirtingų mankštų LIVE transliacijose!
* Konsultacija su specialistu online prieš treniruotę.
* Asmeninės konsultacijos esant sveikatos negalavimams.

* Asmeninės treniruotės online (tik dviese). 
Kiekviena vis kitokia Riebalų deginimo treniruotė (nuo funkcinės iki aerobinio šokio stiliaus mankštos).
* Siūlome asmenines konsultacijas su mitybos specialistais ir psichologais.
* Jūsų laukia (body flex, kalanetika, pilates, sveikatingumo mankšta, riebalų deginimo treniruotės: aerobinis šokis, funkcinė treniruotė, aerobika, tabata, treniruotės su įvairia namuose randama įranga nuo tualetinio popieriaus iki šluotos ar apelsinų:)

Prisijunk prie online mankštų! Rašyk: lieknejimocentras@gmail.com arba 8 670 00393


KAINA
. Mokęsčio variantą, priklausomai nuo Jūsų situacijos ir finansinių galimybių (suprantame, kad coronos dėka dalis lankytojų neteko darbo), pasirinkite patys:

* Sumokėsiu už abonementą – 40 €. Neribotam VIP online abonementui suteikiame 50 proc. nuolaidą. Abonementą įsigijus karantino laikotarpiu jį bus galima pabaigti ir po karantino pas mus salėje arba tęsti toliau online užsiėmimus.
* Sumokėsiu už online treniruotes minimaliai 15 € , o atsiradus galimybei paremsiu daugiau.
* Galite nuspręsti ir patys kiek galite daugiau sumokėti, jei turite tokią galimybę mėgstate mūsų užsiėmimus ir kitą veiklą bei norite, kad studija tęstų savo veiklą ir post coroniniu laikotarpiu.
* Negalite šiuo metu finansiškai prisidėti prie užsiėmimų išlikimo dėl asmeninių priežasčių, bet esate mūsų klientas ir norite tęsti virtualius užsiėmimus. Prisidėkite kol kas pasidalindami informacija apie mus Facebooke ir Instagrame, rekomenduodami mus draugams, o atsiradus galimybei paremsite ir finansiškai.

Rekvizitus pavedimui rasite čia:
VšĮ “Lieknėjimo ir sveikatingumo centras”
Sąskaita: LT58 3500 0100 0483 9580

JAU TURINTIEMS ABONEMENTUS iš salės! Jei jau esate įsigiję abonementą salėje, tai papildoma onlinetransliacija Jums kainuo +5€
Kviečiame į TV online transliacijos grupę:
www.facebook.com/groups/848015585623257 , čia galėsite prisijungti prie visų treniruočių! Taip pat pageidaujantiems youtube video nuorodos bus siunčiamos elektroniniu paštu.

ONLINE TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS – spausti čia >>>

Treniruotės online – tiesioginėje transliacijoje vyks pagal šį tvarkaraštį. Jis mažai kuo skiriasi nuo mums įprasto tvarkaraščio salėje. Sekite naujienas ir mūsų tiesioginę transliaciją internetu! Neapsikabinkit šaldytuvo ir foteliuko! Pajudėkim!

Mūsų savanorių TV online transliacijos kolektyvas:

lieknėjimo akademija
Lieknėjimo centro vadovė ir trenerė Lina Smaidrytė
kalanetika virsuliskese online mankštos
Trenerė – kineziterapeutė – instruktorė Laura
kineziterapeute Ieva
Kineziterapeutė – instruktotė, cantienica meistrė, šokėja Ieva
treniruočių online tvarkaraštis - lieknėjimo centro komanda kineziterapeutė Lorita
Trenerė – kineziterapeutė, kinų medicinos žinovė LoritaTV online transliacijos metu susitiksite ir su instruktore – kineziterapeute Auksė