Pilates – Kalanetika

Prisijunkite prie Pilates – Kalanetikos grupės. Dabar yra galimybė suderinti taisyklingą laikyseną, daug dėmesio skirti stuburo stiprinimui  kartu su “problematiškiausių” moters kūno vietų dailinimu: šlaunys, klubai, liemuo, sėdmenys. Mes sujungiame Pilates ir Kalanetikos mankštas, kad iš jų abiejų duotume Jums, tai kas geriausia.

Kalanetikos - Pilates mankšta
Reguliai vyksta kalanetika viršuliškėse 18 val.

Pilates, tai rami, saugi ir sveikatai naudinga mankšta, kurios tikslas harmoningai lavinti visą kūną. Čia nesuprakaituosite ir nepatirsite skausmo. Kalanetika, tai malonumas, mankšta ir meditacija viename. Pratimai stangrina kūną, nedidina jo masės, „nepumpuoja“ raumenų – tiesiog išryškina unikalias kūno linijas.

Grupės renkasi:
Ryte:
8:10 val. pirmadieniais ir trečiadieniais (grupė renkama)

Vakare:
18:00 val. pirmadieniais ir trečiadieniais
19:00 val. antradieniais ir ketvirtadieniais (grupė renkama)

Trukmė 45-55 min.

Užsiėmimai antradieniais ir ketvirtadieniais vyksta mažojoje salėje, įėjimas pro didžiąją lieknėjimo salę.

Registracija telefonu: 8 670 00393 ir el. paštu lieknejimocentras@gmail.com

Kaina:
Dviejų mėnesių kaina – 16 kartų kaina 85 €
Mėnesinio abonemento – 8 kartų kaina 50 €
Vienkartinis apsilankymas 10 €

Užsiėmimo metu stiprinami ir stangrinami raumenys, lavinami dubens dugno raumenys, koordinacija, gerėja sąnarių judrumas, žmogus palaipsniui tampa lankstesnis, grakštesnis ir sveikesnis. Treniruojantis ilgesnį laiką susiformuoja taisyklinga laikysena, proporcingas, grakštus kūnas, gerėja darbingumas.

Pilates – Kalanetikos treniruotė yra žemo intensyvumo, nesuprakaituojama.

Susipažinkim – Pilates mankšta
Pilateso metodas, tai viso kūno mankštos sistema, užsiėmimų metu stiprinami giluminiai ir paviršiniai kūno raumenys, lavinamas kvėpavimas bei protas. Pilateso metodikos tikslas – siekti kūno harmonijos – raumenų pusiausvyros stiprinant silpnuosius ir lavinant trumpuosius.

Tai geras būdas ramiai lavinti kūno lankstumą, jėgą bei koordinaciją atsižvelgiant į sąnarių ir nugaros būklę.

Pilates kūrėjas
Šias mankštas jau beveik prieš šimtą metų – 1920 m. Vokietijoje sukūrė Joseph Pilates. Joseph vaikystėje sirgo astma, kaulų deformacijomis ir raumenų distrofija, negalavimus ėmėsi gydyti psichologija ir raumenų treniruotėmis. Jogos, ZEN meditacijos, kovos menų ir Josepho gimnastikos, nardymo ir net bokso žinių pagrindu gimė unikali mankštos pratimų serija, darniai apjungusi protą ir kūną. Pilates išpopuliarėjo dėl jos kūrėjo stulbinančiai puikios sveikatos būklės, jis net būdamas 70 metų pozuodavo dailininkams, stebindamas visus savo jaunatvišku kūnu!

pilates kalanetika manksta kamuoliai
Pilates – Kalanetikos mankštose naudojame įvairias priemones, vienos iš jų didieji kamuoliai. Mūsų užsiėmimai kalanetika viršuliškėse vyksta reguliariai