Lankstumo – špagato treniruotė

Lankstumo treniruotės – špagatui padaryti! Ar kada nors svajojai atlikti špagatą? Dabar yra proga to išmokti pas mus Lieknėjimo ir sveikatingumo centre Lankstumo treniruotėse su trenere Sabina!

Trenerė Sabina Žekytė Kūno lavinimo užsiėmimus šokėjams ir ne tik veda jau 8 metus, turi patirties tiek su vaikais, tiek su suaugusiais. Žinias apie kūno galimybes gilina seminaruose Lietuvoje ir užsienyje.

kaip padaryti špagatą
Živilė išmoko padaryti špagatą per 6 mėnesius. Į tą laiką įėjo ir online filmuotos treniruotės!

Laukia nedidelės grupės ir didelis dėmesys!

Registruokis: tel.: 8 670 00393, el.p.: lieknejimocentras@gmail.com

Ramiai ir saugiai, nedidelėje grupėje lankstumo treniruočių metu pamažu mokinsimės atlikti špagatus ne tik ant žėmės bet ir ant sienos, kartu tobulinsime virvutės įgūdžius, lavinsime viso kūno raumenų lankstumą, gerinsime raumeninį efektyvumą, atpalaiduosime įtemptus raumenis bei mažinsime jų disbalansą.

Treniruotės metu yra atliekama viso kūno tempimo pratimų mankšta skirta išlaisvinti savo kūno raumenis nuo susikaupusios įtampos po ilgos darbo dienos, pajusti lengvumą judant, praplėsti savo judėjimo galimybes. Treniruočių metu patariu ir nukreipiu kaip pasiekti užsibrėžtų tikslų ar tai būtų špagatas, ar bendras nugaros paslankumas.

Treniruotės dėka lankytojai jaučiasi labiau pasitikintys savimi. Svarbu paminėti, kad lankstumo treniruotms NEREIKIA jokio fizinio pasiruošimo. Jums tereikia atsinešti gerą nuotaiką, patogią ir judesių nevaržančią sportinę aprangą, kojines ir vandens atsigaivinti.

Ateik ir lavink gebėjimą atlikti didelės amplitudės judesius!

lankstumo - špagato treniruotė
Jau greit – lankstumo treniruotės – špagatui, virvutei ir kūno plastikai!

Susitinkame:
Pirmadieniais 19:00 val.
Trečiadieniais 19:00 val. (renkama grupė)

Kaina: 8 kartai – 86 €
4 kartai – 43 €
1 kartas – 11 €


Registruokis
:
 tel.: 8 670 00393 arba el.p.: lieknejimocentras@gmail.com