Riebalų deginimo treniruotė

Prisijunk prie Riebalų deginimo treniruočių! Sulieknėk judėdamas smagiai, motyvuotoje ir to paties tikslo siekiančioje grupėje! Lieknėjame kiekvieną dieną, kvievieną rytą ir vakarą!

Registruokitės  telefonu: 8 670 00393 arba el.p. lieknejimocentras@gmail.com

Riebalų deginimo treniruotė skirta tau, jei:
* Seniai sportavai ir nori pradėti lieknėti
* Mėgsti įvairias treniruotes
* Mėgsti judėti smagiai
* Nori palaikymo ir tų pačių tikslų siekiančių dalyvių
* Jei nori sportuori nuo 2 iki 5 kartų per savaitę

Riebalų deginimo treniruotė, tai vidutinio intensyvumo užsiėmimas su padidintu deguonies kiekio sunaudojimu skatina riebalų deginimą. Pratimai atliekami vidutiniu tempu naudojant bazinius aerobinio šokio elementus, įvairias priemones.
Užsiėmimuose vadovaujamės principu „kaip diena, taip naujiena“. Kiekvieno užsiėmimo metu įtraukiame vis naujas priemones (kamuoliai, mažieji kamuoliukai, elastinės gumos, lankai, lazdos) ir/ar pratimus, todėl užsiėmimai neatsibosta ir suteikia vis naujų įspūdžių.
Šio užsiėmimo metu siekiama kvėpavimo sistemos stiprinimo, riebalų deginimo, kūno formavimo, nervinės sistemos sustiprinimo bei streso nuėmimo.

Riebalu deginimo treniruotes yra viena iš sudedamųjų lieknėjimo programos dalių

Riebalų deginimo užsiėmimuose mes ne tik mažiname riebalinį sluoksnį, bet kartu ir laviname visas žmogaus fizines ypatybes, būtinas sveikam kūnui ir judėjimui palaikyti.

Riebalų deginimo pratimai atliekami su kamuoliu yra ypač efektyvūs siekiant reguliuoti raumenų formą, gerinti medžiagų apykaitą, ugdyti laikyseną, susikaupimą bei dėmesio koncentraciją.

Laikas: kiekvieną darbo dieną 10:10 val. ir 20:10 val.

Kaina: 1 kartas – 10 €
8 k/ per 1 mėn 50 €.
12 k/ per 1 mėn. 65 €.

Registracija: tel.: 867000393 arba el.p. lieknejimocentras@gmail.com

riebalų deginimo treniruotės