Vaikų mankšta

Renkame vaikų mankštų grupę! Kviečiame 9 – 16 metų vaikus – paauglius į sveikatingumo mankštų nedidelę grupelę. Tinkamai laikysenai, sveikam stuburui ir tvirtam kūnui! 

vaikų mankšta
Vaikai dar tik auga, formuojasi, tad būtent šiuo gyvenimo tarpsniu būtina pakankamai judėti

Susitinkame Viršuliškių g. 40,
 16:00 val. antradieniais ir ketvirtadieniais (renkama grupė)

Paaugliai nuo 11 metų su tuo pačiu abonementu gali prisijungti ir į suaugusių grupes:
18:00 val. antradieniais ir ketvirtadieniais,
17:10 val. pirmadieniais ir trečiadieniais
10:00 val. šeštadieniais (būtina registruotis)

Abonementai:
1 mėn. (8 kartai)  55 €
Vienkartinis apsilankymas  10 €

Registruokitės į grupę telefonu: 8 670 00393 arba el.p.: lieknejimocentras@gmail.com

KODĖL VERTA:
* Sveikai judėsime bent 2 kartus per savaitę
* Lavinsime taisyklingą laikyseną
* Atliksime pratimus plokščiapėdystei
* Sustiprėsime
* Žaisime sportinius žaidimus
* Šį vaikų mankšta apima daug skirtingų pratimų, tad niekada nebus nuobodu treniruotėje
* Išmoksime, kaip taisyklingai daryti pratimus (95 proc. pas mus pirmą kartą apsilankiusių moksleivių nemoka, kaip taisyklingai padaryti elementarius pratimus pvz.: pritūpimą).

Turbūt daugelis žino, kad XXI amžiaus problema yra pasyvus gyvenimo būdas. Tai paliečia ne tik suaugusius, bet ir vaikus. Tobulėjant ir plečiantis technologijoms, vis mažiau matome vaikus žaidžiančius kieme, kitaip sakant – aktyviai leidžiančius laisvalaikį.  Vis daugiau laiko mūsų mažieji praleidžia sėdėdami prie kompiuterio, žaisdami kompiuterinius žaidimus.

”Factus Dominus” tyrimo duomenimis nustatyta, kad internetu naudojasi 73 proc. apklaustų Lietuvos vaikų. Net 35 proc. 7–10 metų vaikų kompiuteriniams žaidimams per dieną skiria daugiau negu 2 valandas, šį laiko limitą peržengia 24 proc. 11–14 metų bei 10 proc. 15–18 metų paauglių. Dėl pernelyg ilgo darbo kompiuteriu ir neergonomiškos darbo vietos vaikams formuojasi netinkama laikysena, nutukimas, pečių, kaklo skausmai, stuburo iškrypimai.

Ši programa bus skirta 9 – 17 metų vaikams / paaugliams, kaip prevencinis metodas prieš įvairius judamojo – atramos aparato sutrikimus, kurie pasireiškia nuo pernelyg ilgo sėdėjimo prie kompiuterio bei pasyvaus gyvenimo būdo. Užsiėmimuose pratimai bus taikomi įvairioms raumenų grupėms, ypatingai didelis dėmesys bus skiriamas giliesiems kūno raumenims, kurie dažniausiai kitų treniruočių metu būna užmirštami. Pratimai bus atliekami serijomis, lėtu tempu, kad padidinti treniruočių efektyvumą.

Kaskart kiekvienas užsiėmimas bus kitoks, bus naudojamos skirtingos priemonės. Pratimai koncentruoti, atsižvelgiant į susirinkusią grupę. Taip pat programoje bus įtraukiamos ir aerobinės mankštos, kurių metu daugiau pajudėsime ir sušilsime.

Vaikai dar tik auga, formuojasi, tad būtent šiuo gyvenimo tarpsniu būtina susimąstyti apie vaiko sveikatą, kad išvengti problemų ateityje. Juk geriau taikyti prevenciją, negu vėliau gydyti, tad vaikų mankšta – puikus būdas sustiprinti savo atžalas!

Vaikų kineziterapija
Mankštos vaikams padės sustiprėti, gerinti laikyseną