Pylingai pirčiai

Pirtis irgi turi įtakos lieknėjimui. Rekomenduojame reguliariai – kartą per savaitę ar dvi apsilankyti pirtelėje. Specialiai pirties procedūroms sukūrėme kelis pylingus. 

Pirtis padeda ir sveikatai ir lieknėjimo procesui
Pirtis padeda ir sveikatai ir lieknėjimo procesui

Pirmasis medaus pylingas – kaukė veidui. Jį išbandysite pirtyje, jo sudėtyje yra medaus, rožių aliejaus, persikų kauliukų aliejaus ir gintaro dulkių. Pylingą lengvai pašildžius pirtyje – sustiprinamas jo poveikis. O kad odos švelnumo, tonizavimo ir maitinimo efektas dar sustiprėtų rekomenduojame jį naudoti kartu taikant ir veido savimasažą. Savimasažo metu ne tik pylinguojamas veidukas, bet ir skatinama kraujotaka, nuimamas raginis odos sluoksnis ir atsipalaiduojama.

Antrasis anticeliulitinis pylingas kūnui. Jį sudaro kelios rūšys druskų, aliejai (lazdyno riešutų ir jonažolių), cofeinas ir levandų eterinis aliejus. Kad pylingo odą švelninantis, maitinantis ir celiulitą mažinantis efektas sustiprėtų jį visada naudojame derindamos su pirtimi (keliais užėjimais) ir kūno savimasažu (pagal limfos tekėjimo kryptį). Jei kažkieno oda labai išsausėjusi gali truputi pagraužti druska, bet nebijokit galutinis efektas bus aksominė odelė, pamaitinta ir palepinta visai parai.

Rudenėjant kartą per mėnesį keliausime į pirtelę. Prašom prisijungti, registracija telefonu 867000393