Rekordų metas

Liekninti ir sveikatinti žmones pradėjome jau beveik prieš 5 metus. Prieš porą metų atrodė, kad viskas pasiekėme visas ribas, pagerinome visus rekordus. Ir iš ties keli metai buvo be didelių rekordų gerinimo. Tačiau šiemet rekordai atrodo vienas už kitą įspūdingesni. Visai neseniai pagerinom apimčių mažinimo rekordą, šlaunų apimčių mažinimo rekordą ir vakar buvo pagerintas svorio matimo rekordas Lieknėjimo ir sveikatingumo centro praktikoje.

O dabar apie kiekvieną atskirai apie kiekvieną pasiekimą.

20150826_200703

Apimčių mažinimo rekordas – 43 cm

Jadvyga mėnesio trukmės lieknėjimo programoje pagerino visų laikų rekordą! Jadvygos apimtys susumavus sumažėjo – 43 cm, numetė ir 3,4 kg! Ankstesnis rekordas buvo 37 cm ir priklausė Loretai. Vidutiniškai daugumos lankytojų apimtys sumažėja apie 14-15 cm. Jadvyga dar nesiruošia keisti garderobo, ji ruošiasi dar pagerinti savo pasiekimus 🙂

Šlaunų mažinimo rekordas!

6 cm atrodo nedaug, bet kai 6 cm sulieknėja šlaunis, tai jau milžiniškas pasiekimas! Ir tokiu puikiu pasiekimu gali pasigirti Jelena lieknėjanti mūsų Goštauto g. 8 filiale. Ji per mėnesį sulieknėjo 20 cm, o iš šio skaičiaus įspūdingiausiai atrodo šlaunys, įprastai šlaunys lieknėja apie 1-2 cm. Jelena pagerino mūsų ankstesnį šlaunų apimčių mažinimo rekordą, kuris buvo 4 cm.

Naujausias – svorio metimo rekordas!20151104_104706

10 kg ir 27,5 cm per mėnesį sulieknėjo Justiniškių g. 12 filiale lieknėjusi Irena! Ir nors mūsų tikslas nėra kilogramai ir įprastai raginame neskubėti jų labai greitai mesti, bet būtent kilogramų REKORDĄ PAGERINO Irena. Ankstesnis rekordas priklausė Ritai, kuri per lieknėjimo programą numetė 8 kg. Įprastai per lieknėjimo kursus numetami apie 2-3 kg., o 10 kg čia pirmas toks atvejis per visus mūsų liekninimo metus. Kaip juokavo Irena “buvo iš ko lieknėti”. Irena žada ir toliau pavyzdingai maitintis ir judėti.

Labai džiaugiamės visais pasiekimais! Visos pagerinusios mūsų rekordus yra apdovanojamos 🙂
Šaunuolės!!!