Lieknėjimo programoje moterys lieknėja ne tik dėl vyrų

Lieknėjimo ir sveikatingumo centro kolektyvas pastebi, kad vos saulutei pradėjus labiau kaitinti moterys vis labiau pradeda rūpintis per žiemą priaugtų kilogramų tirpdymu. Lieknėjimo programa skirta apimčių mažinimui ir riebalų deginimui susilaukia vis didesnio lankytojų dėmesio.

Lieknėjimo programos įkūrėjos Vilniuje L. Smaidrytės klausiame, kodėl moteris taip svarbu tobulinti formas ir siekti tobulo 90-60-90 išgirstame atsakymą: “Ne visos moterys ateina siekti šiuolaikinio “barbės” standarto, dauguma nori geriau jaustis, kita dalis įtilpti į praėjusio sezono rūbus, trečia dalis patikti pačios sau, tiksliau vėl pamilti savo. Ir tik nedidelė dalis į lieknėjimo centro apimčių mažinimo programą atkeliauja siekti 90-60-90. Pastarosios praktiškai visada, tai daro dėl vyrų”, – pasakoja L. Smaidrytė.

Vyrų grožio standartas irgi egzistuoja

Ji siūlo prisiminti, kad vyrai toli gražu taip nesistengia dėl moterų, kurias patys skatina siekti madingų formų. L. Smaidrytė kviečia prisiminti ne tik moterų grožio standartus, bet ir vyrų! Nežinojot? Taip, vyriškas grožio standartas taip pat egzistuoja. Tai 190-80-20!  Jei Jūsų mylimasis spaudžia Jus sportuoti tik dėl išvaizdos, tai galima ir jam priminti apie vyrų grožio etalonus. Sportuoti ir sveikai mintis Lieknėjimo centro vadovė kviečia visų pirma dėl savęs! Sportas už išlietą prakaitą mums duoda laimės hormonus, kai mūsų fizinė forma pagerėja mes geriau jaučiamės, turim daugiau energijos ir labiau pasitikim savimi!

O jeigu norėsite sportuoti tik dėl išvaizdos irgi išlosite išvaizda gerės, bet visų pirma geros Jūsų sveikata!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *