Paskaita „Naujagimio ir kūdikio maitinimas“

Būsimas ir esamas mamytes ir tėvelius 2019 m. lapkričio 15 d. 19.00-21.00 val. Kviečiame į susitikimą – paskaitą „Naujagimio ir kūdikio maitinimas“.

Paskaitą ves lektorius – vaikų gydytojas, knygos „Kūdikio žindymas“ autorius Kazimieras Vitkauskas

KUR? LIEKNĖJIMO ir SVEIKATINGUMO CENTRE Viršuliškių g. 40 (prekybos centre MADA, 3 aukšte, įėjimas iš lauko parkingo pusės) VILNIUJE

Prašome registruotis: tel. 8 670 00393 arba el. paštu.: lieknejimocentras@gmail.com

Kaina: 10 € mamytei,
mamytei ir tėveliui 5 €
Į paskaitą prašome atvykti pasiėmus vidaus avalynę arba kojinaites.

PASKAITOS  TURINYS

I dalyje „RINKIMĖS GERIAUSIĄ!“ aptarsime motinos pieno ir žindymo naudą kūdikio ir mamos sveikatai.

II dalyje „ŽINDYMO MOKSLAS“ apžvelgsime (1) su žindymu susijusią motinos ir kūdikio anatomiją ir fiziologiją, (2) pieno gamybos motinos krūtyse dėsningumus, (3) sėkmingo žindymo principus ir pasitaikančias problemas.

III dalyje „GIMIMO DIENA“ susipažinsime su pirmuoju naujagimio glaudimu prie mamos ir žindymo pradžia.

Lektorius Kazimieras Vitkauskas – vaikų gydytojas, žindymo konsultantas (studijavęs Londone, Čikagoje ir Orlande bei stažavęsis Anglijos ir Škotijos „Naujagimiui draugiškose ligoninėse“),išsamiausios lietuviškos knygos apie žindymą „Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė“ autorius.

Daugelis klausia ar po paskaitos bus galima įsigyti naują K. Vitkausko knygą. Atsakymas – taip, ji kainuos 8 €.

Paskaita vyks sporto salėje, kur vyksta kūdikių mankštos, kur mažieji ropoja po salę, tad labai prašome atsinešti vidaus avalynę ar kojinaites ir į salę su lauko avalyne neiti.
Kaip mus rasti? Žemėlapį rasite čia:
https://lieknejimo-centras.lt/kontaktai/

Jei vykstate su mašina, tai geriausia iš karto užvažiuoti į 3 PC MADA aukštą. Mūsų durys ne tos kur veda į prekybos centrą, o truputuką tolimesnės (link kapinių).
Jei keliaujate pėsčiomis, tai su eskalatoriais pakilkite į 3 PC MADA aukštą išeikite į lauką (automobilių stovėjimo aikštelę), pasukite dešinėn ir už 10 metrų pamatysite mūsų duris, o ten ieškokite užrašo LIEKNĖJIMO IR SVEIKATINGUMO CENTRAS.

Per/prieš paskaitą bus galimybė įsigyti nėštukių mankštos, kūdikių masažo, sportuojančių mamų klubo akcijinius abonementus.

Plačiau: www.lieknejimo-centras.lt/paslaugos/nesciuju-manksta/

One thought on “Paskaita „Naujagimio ir kūdikio maitinimas“

  1. Kūdikio žindymas pienu žindymas pienu yra natūralus procesas. Tačiau moterims, kurios turi problemų dėl pieno tai tampa iššūkiu. Bet mamos pienas yra vienareikšmiškai naudingiausias maistas kūdikiui ir kol jo yra tol juo ir geriausia maitinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *