Lieknėjimo stovykla

Lieknėjimo ir sveikatingumo stovykla šiemet keliasi į naują vietą – Gervių kaimą! Laukiame Jūsų! Kviečiame pabėgti iš miesto ir jaukioje sodyboje įdomiai ir smagiai praleisti laiką, pasisemti žinių apie sveikatingumą ir lieknėjimą bei pasimėgauti vandens pramogomis! 

lieknėjimo stovykla
Lieknėjimo stovykla vyks naujoje vietoje – Gervių kaime

Datos 2019 metų stovykloms:
birželio 28, 29, 30 dienomis.
liepos 26, 27, 28 dienomis;
rugpjūčio 16, 17, 18 dienomis.

 

Kainos gyvenant bendrame 8 vietų name (bus du nameliai):
129 € vienam žmogui 
(įprasta kaina)
NUOLAIDOS:
125 € dviems draugėms
119 € trims draugėms
115 € keturioms draugėms
Kaina gyvenant palapinėje gamtos apsupty – 99 € žmogui.

Papildomai galima užsisakyti:
* atpalaiduojantį viso kūno masažą

Moteru stovykla
Gervių kaimo pirtelė

* asmenines pirties procedūras:
* asmeninis liekninantis pylingas
* masažas su kauke
* asmeninis masažinis vanojimas
* liekninantys anticeliulitiniai įvyniojimai

Registracija: el. paštu lieknejimocentras@gmail.com 8 670 00393

Registracija įsigalioja sumokėjus 20 € avansą, kuris atšaukus registraciją nėra grąžinamas.

Jūsų lauks smagus, visokeriopai sveikatai ir grožiui naudingas savaitgalis. Pagilinsite žinias apie mitybą, iškrovos dienas, emocinį valgymą ir kovą su juo. Jūsų lauks sportas: giluminis kvėpavimas, riebalų deginimo treniruotės, vandens pramogos, masažo ir pirties malonumai. O svarbiausia čia rasite bendraminčių ir draugų.

Stovykla vyks sodyboje netoli Trakų, Gervių kaimo sodyboje, ji apsupta girios, šalia maudynių vieta. Nakvynės vietos keli nameliai talpinantys po 8 žmones.

Lieknėjimo stovykloje užsiėmimai vyksta prie ežero kranto

STOVYKLOJE JŪS:
Įgysite praktinių sveikatos stiprinimo žinių;
Išmoksite, kaip padailinti kūno linijas, sumažinti antsvorį;
Sužinosite savimasažo paslaptis;
Pajusite pirties teikiamą naudą sveikatai;
Kelionės po apylinkes metu aplankysite Velnio duobę, piliakalnius, Sprindžio ir Sprindžiuko ežerus;
Pasikrausite entuziazmo ir energijos;
Atrasite naujų bičiulių ir draugių;
Mėgausitės vandens pramogomis;
Pailsėsite ir pajausite malonumą būti gamtoje

Rytinė diafragminio kvėpavimo Body flex mankšta

STOVYKLOS PROGRAMA:
Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankštos
Riebalų deginimo (fizinio aktyvumo) treniruotės
Vandens aerobika
Paskaitos apie mitybą
Viena iškrovos diena (daržovių diena)
Pilvo masažo pamokėlė
Veido savimasažas pirtyje
Paskaita apie emocinį valgymą
Vantų ryšimo pamokėlė
Procedūros pirtyje
Pirties procedūros nuo lietuviškojo hamamo iki šnypčiančios odą skaistinančios pylingo procedūros
Žaidimai susipažinimui ir draugystei stiprinti
Mįslių orientacinis žaidimas su skaniu prizu!
Korio degustacija ir edukacija apie medų ir bites
Augalų pažinimo pamoka
Kinas po žvaigždėmis
Viktorina patikrinsianti ką išmokote stovykloje.
Sodybos kalnelis

STOVYKLOS ŽYGIAI. Galimi keli tolimesni maršrutai ir juos rinksimės pagal dalyvių pageidavimus ir galimybes:

Plačiau apie stovyklos programos sudedamąsias dalis:

Riebalų deginimo (fizinio aktyvumo) treniruotė su padidintu deguonies kiekio sunaudojimu skatina riebalų deginimą. Pratimai atliekami nedideliu tempu naudojant bazinius aerobikos elementus. Šio užsiėmimo metu siekiama kvėpavimo sistemos stiprinimo, riebalų deginimo, kūno formavimo, nervinės sistemos sustiprinimo bei streso nuėmimo.

Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankšta pagreitina visus organizmo apykaitos procesus. Stiprus pilvo įtraukimas ir išpūtimas masažuoja pilvo organus. Tai vienintelė technika, kuri stimuliuoja vidaus organus ir verčia juos dirbti efektyviau. Išnyksta maudimas pilvo apačioje, nebepučia pilvo, atsikratoma vidurių užkietėjimo bei virškinimo problemų. Gilus kvėpavimas didina deguonies koncentraciją kraujyje. Taip stiprinama imuninė sistema. Giliai kvėpuojant ir įtempiant raumenis reikiamoje vietoje tirpdomi riebalai (celiulitas).

Anticeliulitinis – limfodrenažinis pylingas savimasažas po pirties.
 Masažo metu, kai kūnas yra įšilęs išjudinama visa limfos sistema, dėl to gerėja organizmo tonusas, mažėja pabrinkimai, patinimai, stiprėja kraujagyslės, stangrėja oda, stiprinamos kraujagyslių sienelės, didinamas odos, raumenų ir sausgyslių elastingumas, naikinami patinimai.

Sveikos mitybos ir gyvensenos specialisto paskaita – konsultacija. Sveikos mitybos bei gyvensenos specialistas Tomu Lenart ves paskaitą „Sveikos mitybos pagrindai sėkmingai svorio korekcijai“. Ar žinote, kad svarbu ne tik ką valgome, bet ir kada? Tie patys iš pažiūros sveiki produktai valgomi vienu metu gali pasitarnauti gerai mūsų savijautai, tačiau valgomi kitu metu pridėti mums ne vieną kilogramą. Paskaitos metu susipažinsite su sveikos mitybos pagrindais, maisto derinimo taisyklėmis, gausite produktų grupių pagal sudėtį ir jų derinimo lenteles, ir žinoma daugybę tinkamos mitybos patarimų.  Sužinosite kokie esminiai mitybos faktoriai lemia mūsų svorį, kokias neleistinas klaidas daro kovojantys su savo svoriu, suprasite kaip būti savo kūno sąjungininku.
Sužinosite paprastus, tačiau labai efektyvius kelius, kaip mažinti savo svorį ir kartu gerinti sveikatą pasinaudojant naujausiomis mokslinėmis žiniomis. Išmoksite suprasti savo organizmo poreikius ir geriau juo rūpintis. Pati geriausia sveikos mitybos sistema nieko verta jei negalime jos laikytis, puiku yra tai, kad kiekvienas mūsų galime atrasti ką savo mityboje galime pakeiti be didelių pastangų ir sulaukti smagių rezultatų.

Paskaita apie emocinį valgymą ir motyvaciją, Jūsų laukia paskaita ir gilesnė asmeninė analizė apie vykdomą lieknėjimo planą, sėkmes ir nesėkmes, konsultacijos apie emocinį valgymą. Svorio augimas turi ne vieną fiziologinę priežastį, svorio augimas, alkis ir valgymas nėra kontroliuojami vien fiziologijos. Labai svarbūs yra ir psichosocialiniai veiksniai. Kai kurie žmonės yra linkę valgyti tada, kai jaučia įtampą ar kitokį emocinį sujaudinimą, tai vadinama emociniu valgymu.

Net 90 proc. “Lieknėjimo ir sveikatingumo centro” lankytojų buvo būdingas didesnis ar mažesnis emocinis valgymas. Pyktis, nuobodulys, depresija, vienatvė ir liūdesys, visa tai gali sukelti emocinio valgymo priepuolius. Kiti žmonės turi susiformavusius netinkamus valgymo įpročius, kurie jiems trukdo kontroliuoti savo svorį. Psichologė aptars, kaip su tuo kovoti: kaip valdyti emocijas, kurios kelia norą valgyti, bei kaip įkvėpti sau stiprybės keisti nusistovėjusius neteisingus valgymo, bei judėjimo įpročius.

Procedūros pirtyje sušildo visą kūną, giliai esančius organus, kaulus ir sąnarius. Gausus prakaitavimas išvalo organizmą nuo nereikalingų medžiagų patekusių iš aplinkos. Pasivaikščiojimo po apylinkes metu mokysimės rišti vantas, kuria vėliau vakare panaudosime.
Pirtyje išbandysime mūsų sukurtus pylingus. Pirmasis medaus pylingas-kaukė veidui. Jį išbandysite pirtyje, jo sudėtyje yra medaus, rožių aliejaus, persikų kauliukų aliejaus ir gintaro dulkių. Pylingą lengvai pašildysite pirtyje – tuo sustiprindamos jo poveikį.

O kad odos švelnumo, tonizavimo ir maitinimo efektas dar sustiprėtų Jums pravesime veido savimasažo pamokėlę, kurios metu ne tik pylinguosit veidukus, bet ir skatinsit kraujotaką, nuimsit raginį odos sluoksnį ir atsipalaiduosit. Kitas pylingas skirtas kūnui. Jį sudaro kelios rūšys druskų, aliejai (lazdyno riešutų ir jonažolių), kofeinas ir levandų eterinis aliejus. Kad pylingo odą švelninantis, maitinantis ir celiulitą mažinantis efektas sustiprėtų jį visada naudojame derindamos su pirtimi (keliais užėjimais) ir kūno savimasažu (pagal limfos tekėjimo kryptis).
Jei kažkieno oda labai išsausėjusi gali truputi pagraužti druska, bet nebijokit galutinis efektas bus aksominė odelė, pamaitinta ir palepinta visai parai.

Savimasažas padeda palaikyti odos ir raumenų tonusą, gerina audinių mitybą, malšina nuovargį ir skausmą. Masažas taikomas visoms lengvai pasiekiamoms kūno sritims – veidui, krūtinei, pilvui, pirštams, rankoms.

Registracija: el. paštu lieknejimocentras@gmail.com 8 670 00393 Registracija įsigalioja sumokėjus 20 € avansą, kuris atšaukus registraciją nėra grąžinamas.

Sekite mus Facebook renginyje >>>

body flex lauke
Diafragminį kvėpavimą atliekame gamtoje

Atsiliepimai:

***
Šią žinutę siunčiu vyresnėms damoms. Galima pradėti lieknėti ir pasiekus 50+++ metų. Veikia tos pačios taisyklės, kaip ir jaunoms merginoms, tik trupučiuką lėčiau  🙂  . Ačiū Linai ir visam suburtam kolektyvui už palaikymą, padrąsinimą, patarimus. Po lieknėjimo stovyklos parėjo mėnuo. Praradau 5 kg. Jeigu taip kas mėnesį, iki svajonių figūros liko tik pora mėnesiukų.
Laima 2016 metų stovykla

Vandens aerobika ežere
Vandens aerobika ežere. O saulė pasislėpė, dangus apsiniaukė ir į ežerą ėjo tik ištvermingiausios dalyvės

***

Noriu padėkoti už nuostabiai ir naudingai praleistą laiką stovykloje, tikrai sužinojau daug naujų dalykų ir gavau naudingų pamokų. Pirmadienį svarstyklės parodė -500 g. buvau sužavėta. Šiandien jau antra diena, kaip maitinuosi pagal Tomo rekomendacijas ir o stebukle! nei karto dar neturėjau miego priepuolio (kas būdavo normalu po pietų) ačiū Jums ir visiems kurie dalyvavo mūsų tobulėjimo programoje. Tikrai ateityje dar dalyvausiu stovykloje ir rekomenduosiu ją visiems, kurie tik manęs klausysis:) Geros vasaros!
Miglė 2017 metų stovykla

lieknejimo stovyklos vakariene
Vakarienei orinės salotos su saulėje džiovintais pomidorais, kalafiorais, brokoliais ir dar daug priedų

***
Ačiū už žinias ir labai smagų laiką stovykloje. Svoris, kuris jau buvo sustojęs po stovyklos pajudėjo, net labai greitai. Antradienį pasisvėrus man rodė – 3 kg! Nerealu :)!
Agnė 2017 metų stovykla

***
Norėjome dar kartą padėkoti už naudingą patirtį ir aktyvų poilsį lieknėjimo stovykloje!
Utenos komanda! Liucija ir Daiva, 2017 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *