Špagato treniruotės online!

špagato treniruotės online lieknėjimo centras atsiliepimai

Prisijunk prie lankstumo – špagato treniruotės online! Ar kada nors svajojai atlikti špagatą? Dabar yra proga to išmokti namuose su mumis Lankstumo treniruotėse su profesionalia trenere Sabina!

Trenerė Sabina Žekytė kūno lavinimo užsiemimus šokėjams ir ne tik veda jau 8 metus, turi patiries tiek su vaikais, tiek su suaugusiais. Žinias apie kūno galimybes gilina seminaruose Lietuvoje ir užsienyje.

AKCIJA – pirmasis sporto mėnuo tik 25 € (vietoj 40€). Galėsite neribotai visą mėnesį naudotis visomis mūsų treniruotėmis! 

Registruokis: tel.: 8 670 00393, el.p. : lieknejimocentras@gmail.com

Ramiai ir saugiai lankstumo treniruočių metu pamažu mokinsimės atlikti špagatus, kartu tobulinsime virvutės įgūdžius, lavinsime viso kūno raumenų lankstumą, gerinsime raumeninį efektyvumą, atpalaiduosime įtemptus raumenis bei mažinsime jų disbalansą.

Treniruotės metu yra atliekama viso kūno tempimo pratimų mankšta skirta išlaisvinti savo kūno raumenis nuo susikaupusios įtampos po ilgos darbo dienos, pajusti lengvumą judant, praplėsti savo judėjimo galimybes. Treniruočių metu patariame ir nukreipiame, kaip pasiekti užsibrėžtų tikslų ar tai būtų špagatas, ar bendras nugaros paslankumas.

Treniruotės dėka lankytojai jaučiasi labiau pasitikintys savimi. Svarbu paminėti, kad lankstumo treniruotms NEREIKIA jokio fizinio pasiruošimo. Jums tereikia turėti gerą nuotaiką, patogią ir judesių nevaržančią sportinę aprangą, kojines ir vandens atsigaivinti.

Ateik ir lavink gebėjimą atlikti didelės amplitudės judesius!

lankstumo - špagato treniruotė
Lankstumo treniruotės – špagatui, virvutei ir kūno plastikai! Prisijunk špagato treniruotės online jau prieinamos!

Atlikite pavedimą ir junkitės prie grupės:
VšĮ “Lieknėjimo ir sveikatingumo centras”
Sąskaita: LT58 3500 0100 0483 9580

TV online transliacijos grupė:
www.facebook.com/groups/848015585623257 , čia galėsite prisijungti prie visų treniruočių, archyve turime jau 600 skirtingų treniruočių!

Kaina: pirmajam mėnesiui tik 25 €
Vėliau įprasta kaina 40 €, jei dėl Covid netekote darbo dovanojame Jums kaina – 15€

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *