Sveikatingumo stovykla Pervalkoje!

Aušros pasitikimas stovykloje

Šiemet Lieknėjimo centro sveikatingumo stovykla vyks prie jūros! Pirmą kartą mūsų stovykla keliasi toliau nuo Vilniaus į Kuršių Neriją, Pervalką! Kviečiame kartu pasimėgauti nuostabia Kuršių Nerijos gamta ir ramybe, pabėgus iš miesto atsiduoti sielai ir kūnui naudingoms atostogoms bei įdomiai, ir smagiai praleisti laiką!
sveikatingumo stovykla prie juros

Stovykla prie jūros Pervalkoje 2020 metais: 
* Rugpjūčio 5, 6, 7, 8 ir 9 dienomis (galima pasiimti visą šeimą).

Stovyklos vieta: Praktinio mokymo bazė “Kalbantys sodai”, Pervalkos g. 1, Pervalka, Neringos m. Daugiau informacijos: www.facebook.com/pg/kalbantyssodai/photos/?ref=page_internal

Stovyklautojų skaičius:
apie 10-17 asmenys.

Visos stovyklos kaina 1 asmeniui (5 dienos/4 nakvynės ir 2 k./d. maitinimas): 250 Eur.

Stovyklos gyvenimo sąlygos:
* Nakvynė – kambariai dviviečiai/triviečiai, su dušu, WC kiekviename kambaryje. Bus patalynė ir rankšluosčiai; SVARBU! Į pliažą galima neštis TIK SAVO ATSIVEŽTUS RANKŠLUOSČIUS.
* Maitinimas – 2 kartus per dieną: 9 val. pusryčiai, 17-18 val. vakarienė. 2 stalai – bendras meniu ir vegetariškas (tik be mėsos). Per pietus mes visada būsime iškeliavę iš sodybos tad pietus pasiimsime su savime į priešpiečių dėžutes.

Atvykimas/grįžimas: kelione ( į stovyklą ir atgal) rūpinasi patys stovyklautojai.
* Galima atvykti automobiliu. Papildomos išlaidos be kuro: Kelto mokestis į abi puses automobiliui su visais keleiviais – 12,30 Eur. Įvažiavimo į Kuršių Neriją mokestis lengvajam automobiliui iki 06 19 – 5 Eur, nuo 06 20 – 30 Eur. Pervalkoje – nemokama aikštelė automobiliams.
* Galima vykti tarpmiestiniu autobusu (2019 m. pavyzdys). Pvz, vykstant iš Vilniaus: autobusas Vilnius – Pervalka išvyksta/atvyksta kasdien 7.00/12.20 val., Pervalka – Vilnius: 15.45/20.55 val. Bilieto kaina į vieną pusę – 23 Eur, Perkant į abi puses – 41.40 Eur.

Registracija: el. paštu lieknejimocentras@gmail.com  arba  8 670 00393
Registracija įsigalioja sumokėjus 50 € avansą, kuris atšaukus registraciją nėra grąžinamas.

STOVYKLOS VEIKLOS: 

stovykla prie jūros
Stovyklos buveinė Pervalkoje

* Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankštos
* Kalanetikos mankštos
* Sveikatingumo mankštos
* Pirties malonumai (pirties procedūros nuo lietuviškojo hamamo iki šnypčiančios odą skaistinančios pylingo procedūros)
* Vantų ryšimo pamokėlė
* Pilvo masažo pamokėlė
* Veido savimasažas pirtyje
* Dailės terapija su psichologe
* Susitikimas su psichologe, savęs pažinimo žaidimai, gilesnės asmeninės analizės apie vykdomą lieknėjimo planą, sėkmes ir nesėkmes, emocinis valgymas
* Žaidimai vienas kito pažinimui ir draugystei stiprinti
* Mįslių orientacinis žaidimas su prizu!
* Žygiai ir žoliavimas

lieknejimo stovykla prie juros
Sveikatingumo stovykla prie jūros, Pervalkoje paplūdymiai ramūs ir tušti palyginus su Palanga

* Naktinis kinas
* Daug maudynių jūroje
* Kaip gi be laisvo laiko saulei ir poilsiui!

Plačiau apie kai kurias stovyklos sudedamąsias dalis:

Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankšta pagreitina visus organizmo apykaitos procesus. Stiprus pilvo įtraukimas ir išpūtimas masažuoja pilvo organus. Tai vienintelė technika, kuri stimuliuoja vidaus organus ir verčia juos dirbti efektyviau. Išnyksta maudimas pilvo apačioje, nebepučia pilvo, atsikratoma vidurių užkietėjimo bei virškinimo problemų. Gilus kvėpavimas didina deguonies koncentraciją kraujyje. Taip stiprinama imuninė sistema. Giliai kvėpuojant ir įtempiant raumenis reikiamoje vietoje tirpdomi riebalai (celiulitas).

Anticeliulitinis – limfodrenažinis savimasažas po pirties.
 Masažo metu, kai kūnas yra įšilęs išjudinama visa limfos sistema, dėl to gerėja organizmo tonusas, mažėja pabrinkimai, patinimai, stiprėja kraujagyslės, stangrėja oda, stiprinamos kraujagyslių sienelės, didinamas odos, raumenų ir sausgyslių elastingumas, naikinami patinimai.

Susitikimas su psichologe
, Jūsų laukia paskaita ir gilesnė asmeninė analizė apie vykdomą lieknėjimo planą, sėkmes ir nesėkmes, konsultacijos apie emocinį valgymą. Svorio augimas turi ne vieną fiziologinę priežastį, svorio augimas, alkis ir valgymas nėra kontroliuojami vien fiziologijos. Labai svarbūs yra ir psichosocialiniai veiksniai. Kai kurie žmonės yra linkę valgyti tada, kai jaučia įtampą ar kitokį emocinį sujaudinimą, tai vadinama emociniu valgymu.

Net 90 proc. “Lieknėjimo ir sveikatingumo centro” lankytojų buvo būdingas didesnis ar mažesnis emocinis valgymas. Pyktis, nuobodulys, depresija, vienatvė ir liūdesys, visa tai gali sukelti emocinio valgymo priepuolius. Kiti žmonės turi susiformavusius netinkamus valgymo įpročius, kurie jiems trukdo kontroliuoti savo svorį. Psichologė aptars, kaip su tuo kovoti: kaip valdyti emocijas, kurios kelia norą valgyti, bei kaip įkvėpti sau stiprybės keisti nusistovėjusius neteisingus valgymo, bei judėjimo įpročius.

Procedūros pirtyje sušildo visą kūną, giliai esančius organus, kaulus ir sąnarius. Gausus prakaitavimas išvalo organizmą nuo nereikalingų medžiagų patekusių iš aplinkos.
Pirtyje Jums pravesime veido savimasažo pamokėlę, kurios metu ne tik pylinguosit veidukus, bet ir skatinsit kraujotaką, nuimsit raginį odos sluoksnį ir atsipalaiduosit. Pylingą skirtą kūnui sudaro kelios rūšys druskų, aliejai, kofeinas ir levandų eterinis aliejus. Kad pylingo odą švelninantis, maitinantis ir celiulitą mažinantis efektas sustiprėtų jį visada naudojame derindamos su pirtimi (keliais užėjimais) ir kūno savimasažu (pagal limfos tekėjimo kryptis).
Jei kažkieno oda labai išsausėjusi gali truputi pagraužti druska, bet nebijokit galutinis efektas bus aksominė odelė, pamaitinta ir palepinta visai parai.

Savimasažas padeda palaikyti odos ir raumenų tonusą, gerina audinių mitybą, malšina nuovargį ir skausmą. Masažas taikomas visoms lengvai pasiekiamoms kūno sritims – veidui, krūtinei, pilvui, pirštams, rankoms.

Registracija: el. paštu lieknejimocentras@gmail.com 8 670 00393 Registracija įsigalioja sumokėjus 20 € avansą, kuris atšaukus registraciją nėra grąžinamas.

Sekite mus Facebook renginyje >>>

Atsiliepimai:
***
Šią žinutę siunčiu vyresnėms damoms. Galima pradėti lieknėti ir pasiekus 50+++ metų. Veikia tos pačios taisyklės, kaip ir jaunoms merginoms, tik trupučiuką lėčiau. Ačiū Linai ir visam suburtam kolektyvui už palaikymą, padrąsinimą, patarimus. Po lieknėjimo stovyklos parėjo mėnuo. Praradau 5 kg. Jeigu taip kas mėnesį, iki svajonių fijūros liko tik pora mėnesiukų.
Laima 2016 metų stovykla

***

Noriu padėkoti už nuostabiai ir naudingai praleistą laiką stovykloje, tikrai sužinojau daug naujų dalykų ir gavau naudingų pamokų. Pirmadienį svarstyklės parodė -500 g. buvau sužavėta. Šiandien jau antra diena, kaip maitinuosi pagal Tomo rekomendacijas ir o stebukle! nei karto dar neturėjau miego priepuolio (kas būdavo normalu po pietų) ačiū Jums ir visiems kurie dalyvavo mūsų tobulėjimo programoje. Tikrai ateityje dar dalyvausiu stovykloje ir rekomenduosiu ją visiems, kurie tik manęs klausysis:) Geros vasaros!
Miglė 2017 metų stovykla

Vakarienei orinės salotos su saulėje džiovintais pomidorais, kalafiorais, brokoliais ir dar daug priedų

***
Ačiū už žinias ir labai smagų laiką stovykloje. Svoris, kuris jau buvo sustojęs po stovyklos pajudėjo, net labai greitai. Antradienį pasisvėrus man rodė – 3 kg! Nerealu :)!
Agnė 2017 metų stovykla

***
Norėjome dar kartą padėkoti už naudingą patirtį ir aktyvų poilsį lieknėjimo stovykloje!
Utenos komanda! Liucija ir Daiva, 2017 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *