Kaip akimirksniu pagreitinti medžiagų apykaitą

Lieknėjimo ir sveikatingumo centras rekomenduoja: kaip akimirksniu pagreitinti medžiagų apykaitą: išbandykite šį receptą ir džiaukitės rezultatais.

Mūsų sveikata priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo. Jeigu maitinamės sveikai ir valgome pilnavertį maistą tikėtina, kad esame energingi, sveiki ir laimingi. Tačiau neprisižiūrint ir valgant kas papuola po ranka ar pastoviai geriant gaiviuosius gėrimus esate nutukimo rizikos grupėje, tikėtina, kad dažnai pučia pilvą ir silpnumo akimirkos Jums yra įprasta dienos dalis.

Mūsų kūnas reaguoja į tai, ką dedame į jį. Tai lyg nekokybiško kuro pylimas į mašiną, viskas lyg ir gerai, tiesiog važiuojame lėčiau, mašina kartais leidžia keistus garsus ir ilgainiui greičiau reikia ją remontuoti.

Vaistinėse ir parduotuvėse netrūksta papildų, žadančių pagreitėjusią medžiagų apykaitą, sumažėjusį svorį arba organizmo valymą. Nors kai kurie iš papildų yra veiksmingi, dauguma yra pagaminti laboratorijose, o juos sudarantys chemikalai gali turėti pašalinių efektų arba sąveikauti su kitais papildais arba vaistais. Alternatyvi medicina bando pasivyti ir siūlo papildus pagamintus iš natūralių sudedamųjų dalių.

Papildų pasirinkimas didžiulis, bet ar tikrai norime gyventi papildais? Tabletė per pusryčius, milteliai vakare? Iš tiesų jokie papildai nėra reikalingi jeigu mitybos racionas yra pilnavertis ir subalansuotas. Pateikiame jums paprasto kokteilio receptą, kurį geriant medžiagų apykaita pagreitės natūraliai, paspartinsite svorio metimą ir sustiprės imunitetas. Tereikia bent vieną kartą per dieną jį išgerti ir savaitės bėgyje pasijaus rezultatai.

Šis gėrimas yra visiškai natūralus, visko ko reikia greičiausiai turite savo virtuvėje.

Ingredientai:
Čili milteliai
Pusė citrinos
Du salierų stiebeliai
Du šaukštai sutarkuoto imbiero
Puodelis pomidorų sulčių

Gaminimas:
Sudėkite visus, išskyrus salierą, ingredientus į maišytuvą (arba maisto kombainą) ir sumaišykite juos iki vientisos masės. Sumaišius įpilkite į stiklinę ir užsikasdami salieru išgerkite. Jeigu pasidarėte per daug kokteilio neišpilkite jo. Įsidėkite į šaldytuvą ir išgerkite kitą dieną.

Per dieną galima išgerti iki trijų kokteilių per dieną. Rezultatas gali pajusti jau po 72 valandų!

Kai bandote numesti svorio ir paspartinti medžiagų apykaita, labai svarbu, kad nevartotumėte greito maisto. Tai padės greičiau pasiekti tikslo. Taip pat neužmirškite reguliariai sportuoti tam, kad svoris kristų dar greičiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *