Sveikatingumo žygis su lieknėjimo centru

Mieli klientai kviečiame į Sveikatingumo žygį su Lieknėjimo ir sveikatingumo centru! Balandžio 30 dieną 10:00 val. susirinksime prie Lieknėjimo ir sveikatingumo centro ir keliausime į Vilniaus rajone esantį Dūkštos pažintinį taką – tai vienas sudėtingiausių, daug fizinių jėgų reikalaujantis ir vienas įdomiausių Neries regioninio parko maršrutų!

Registruokitės tel.: 8670003933 arba el.p. lieknejimocentras@gmail.com

Žygiui pasiimkite patogią avalynę, SVEIKO maisto sau ir draugui, rengsime pikniką! Gerą nuotaiką ir draugą į kompaniją! Jei po žygio dar bus jėgų surengsime Body Flex mankštą ant piliakalnio!

Ką pamatysime:
Prieš daugybę metų Lietuvoje tirpstantys ledynmečio vandenys giliai pragraužė žemę, sukurdami lietuvišką kanjoną – Dūkštos upelio slėnį. Čia, miškingame ir vingiuotame slėnyje, namus rado ne tik retosios augalų ir gyvūnų rūšys, bet ir unikalūs praeities liudytojai – Bradeliškių ir Buivydų piliakalniai bei piramidę primenantis Karmazinų alkakalnis. Keliaudami taku galėsite aplankyti ne tik juos, bet ir užkopti į dvi aukštas atodangas, apkabinti storiausią apylinkėse Šventąjį Daubų ąžuolą bei pasigrožėti puikia Neries slėnio panorama, atsiveriančia nuo Ąžuolų kalno regyklos.

Lieknėjimo centro sveikatingumo žygis eis palei Dūkštelės upę!

Keliausime palei Dūkštą, tai vienintelis Lietuvoje kalnų upelis – labai srauni ir akmenuota, o per paskutinius kelis kilometrus nukrinta net 20 metrų! Pavasarinių potvynių metu ji tampa ypač sraunia upe, kurios siautulingą tėkmę išnaudoja vandens turizmo „ekstremalai“.

Naujienas sekite čia: www.facebook.com/events/117869595412557/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *