Lieknėjimo arbatos

lieknėjimo arbata

Specialiai savo lankytojams sukūrėme unikalias lieknėjimo arbata s, tai natūralūs žoliniai – vaisiniai arbatų mišiniai padėsiantys sulieknėti ir geriau jaustis. Šios arbatos apjungia rytų ir lietuvių liaudies žolininkų išmintį, jos greitina medžiagų apykaitą, mažina antsvorį, cholesterolio kiekį kraujyje, padeda suvirškinti „sunkų“ maistą ir gerina virškinimo procesą.

Į arbatų sudėtį įeina Pu Erh arbatos žolelės garsėjančios savo gydomosiomis savybėmis. Pagal tradicinę kiniečių mediciną Pu Erh arbata gerina žmogaus sveikatą, natūraliai valo organizmą, šalina riebalų perteklių ir šlakus, tuo pačiu metu aprūpindama organizmą reikalingais mineralais, skatina lieknėjimą, stiprina imuninę sistemą. Taip pat ji padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir virškinti riebų maistą. Dėka šių jos savybių, mes jaučiamės gerai ir esame energingi. Kinai pastebėjo, kad Pu Erh arbata gali būti geriama infekcinių ligų profilaktikai, ji stabdo bakterijų dauginimąsį. Su Pu Erh arbatžolėmis suderintos kitos žolelės ir vaisiai, tai pipirmėčių, dilgėlių, beržų lapai, penkiaskiautės driekės žolė, ananasų, saldymedžio šaknies ir obuolių gabaliukai.

lieknėjimo arbata
Lieknėjimo arbatos ne tik veiksmingos, bet ir skanios!

„Lieknėjimo ir sveikatingumo centro“ arbatos skiriasi nuo kitų tuo savo kokybe, nenaudojami jokie kvapikliai ir dažikliai. Arbata daugiausia veikliųjų medžiagų atiduoda, kai yra užpilama verdančiu vandeniu – plikoma. Ją galima užpilti iki 4 kartų, tačiau pirmi du užpylimo kartai yra vertingiausi.

Nr. 1  Lieknėjimo arbata “Sveikatos šaltinis”

Šios arbatos pagrindą sudaro Pu Erh arbatžolės, kurias gausiai papildo vaisinis – žolinis mišinys: pipirmėtės arbatai suteikia malonų vėsinantį gaivumo skonį. Ananasų ir saldymedžio šaknies gabaliukai kuria lengvo saldumo įspūdį. Dilgėlių lapai arbatą praturtina amino rūgštimis, mikroelementais, kurie kartu su jose esančiais vitaminais (c, k e, b) stiprina ir gydo žmogaus organizmą. Dilgėlių lapeliai padeda pašalinti toksinus, reguliuoti žarnyno veiklą, gerina medžiagų apykaitą, stiprina organizmo atsparumą ir skatina žaizdų gijimą. Tuo tarpu į arbatos sudėtį įeinantys beržų lapai varo šlapimą, dezinfekuoja ir valo šlapimtakius. Tai ne vien liekninanti arbata, tai sveikatos šaltinis kiekvieną dieną.

Sudėtis: Pu Erh arbata, ananasų gabaliukai, beržų, pipirmėčių ir dilgėlių lapeliai, saldymedžio šaknies gabaliukai.

Nr. 2 Lieknėjimo arbata “Jaunystės obuoliukas”

Arbatos Jaunystės obuoliukas pagrindą sudaro džiovinti obuolių gabaliukai ir Pu Erh arbatžolės. Ji savyje turi retą ir labai naudingą vaistažolę, tai penkiaskiautės driekės žolė (liaudyje ji dar vadinama kraujagyslių valiklis). Iš jos lapų išskiriamos biologiškai aktyvios medžiagos – 84 rūšių saponinai (kurių penkiaskiautėje driekėje yra 4 kartus daugiau, nei ženšenyje). Šios žolės dėka arbata ne tik veikia liekninančiai, bet ir tonizuoja organizmą, padeda stabdyti senėjimo procesus, didinti organizmo ištvermę, atsparumą deguonies badui ir kt. Obuolių gabaliukai arbatai suteikia lengvo saldumo, o pipirmėtės jaučiamos kiek mažiau nei pirmojoje, bet ir čia jos suteikia gaivumo pojūtį. Rekomenduojama turintiems ir aukštą cholesterolio lygį.

Sudėtis: obuolių gabaliukai, Pu Erh arbata, penkiaskiautės driekės žolė, pipirmėčių lapeliai.

Lieknėjimo arbatų kaina:
30 gr – 4 €

Lieknėjimui skirtų arbatų galima įsigyti Lieknėjimo ir sveikatingumo centre, Justiniškių g. 12 Vilnius arba užsisakyti tel. 8 670 00393