Psichologės konsultacijos online dėl emocinio valgymo

psichologės konsultacijos online apie emocinį valgymą

Jau nuo šiandien psichologės konsultacijos online – Lieknėjimo ir sveikatingumo centro psichologė Konstancija Dauguvietyte gali su Jumis susitikti internete. Susiduriantiems su finansiniais sunkumais dėl konsultacijos kainos galima susitarti. psichologė konstancija dauguvietyte, psicologės konsultacijos online

“Emocinis valgymas, kurį aptariame grupėse Lieknėjimo ir sveikatingumo centre, šiuo metu gali sustiprėti – ir tai normalu, tai būdas įveikti įtampą ir ją mažinti neįprastomis aplinkybėmis. Kol jis netampa beveik vieninteliu būdu tvarkytis su sunkiomis emocijomis, linkiu savęs nekaltinti ir priimti savo reakcijas į stresą su švelnumu sau, pasirūpinkite savimi kitais atpalaiduojančiais būdais. Visgi jei Jūs arba Jūsų artimieji pastebi susirūpinimą keliančius maitinimosi pokyčius – kviečiu pasitarti su manimi nuotoliniu būdu”, – kviečia Lieknėjimo ir sveikatingumo centro psichologė Konstancija Dauguvietytė.

Taip pat šiuo metu labai trūksta laisvės ir saugumo jausmo, daugumos namai pavirtę kam vienutėmis, kam mokyklomis, darželiais, darboviete viename. Jei buvo nesutarimų su artimaisiais, jie gali dar paaštrėti. Gedime prarasto saugumo, bijome dėl sveikatos, nerimaujame dėl ateities.
Jei visa tai Jus užplūsta kaip cunamis ir trukdo bendrauti, dirbti, miegoti – kviečiu drauge ieškoti sprendimų, o jei neįmanoma kažko pakeisti – ieškoti tame būdų išbūti, atrasti prasmę ir naujas galimybes.

Konsultuojama online (skype, viber, whatsapp), galimi ir kiti variantai.

psichologės konsultacijos online
Jau prieinama visiems – psichologės konsultacijos online

Konsultacijos kaina 25 € už susitikimą (50 min.). Jei patiriate finansinių iššūkių, galime sutarti kitą kainą karantino laikotarpiui.

Kontaktai: dauguvietyte@gmail.com  tel.: +370 628 83217

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *