Šiandien gyvai transliuojame! Treniruotės internetu

Lieknėjimo centro gimtadienis 2017

Jau savaitė, kaip mūsų treniruotės internetu pasiekia dalį lankytojų, kurie pasiryžo nenustoti sportuoti ir sėdint namuose! Labai Jumis visais didžiuojamės ir džiaugiamės, kad likote kartu! Šiandien – pirmadienį gyvai transliuojame mūsų grupėje  >>> Lieknėjimo ir sveikatingumo centro transliacijos – tik su abonementu

Pirmadienio treniruočių meniu:

treniruotes internetu kineziterapeute Ieva
Kineizterapeitė – trenerė Ieva Budrytė

9:00 Body Flex
10:15 Riebalų deginimo užsiėmimą
12:00 val. Sveikatingumo mankštą
17:00 Kalanetiką – Pilates
18:05 Riebalų deginimą su Ievute

Dovanojame Sveikatingumo mankštą su Lorita: www.youtube.com/watch?v=bfrSiiF-OrI&t=469s

Kiekvieną ryta visada susitiksite 9:00 Body Flex makštose su Lina!
Kitas grafikas čia: https://lieknejimo-centras.lt/tvarkarastis-2/

Karantino metu visų, kurie online transliacijų metu sportuoja abonementai pakeliami iki VIP abonemento lygio. Jūs galite iki abonemento galiojimo datos prisijungti į visus užsiėmimus bet kuriuo metu. Visi turintys galiojančius abonementus kviečiami į grupę: www.facebook.com/groups/848015585623257 , kur galėsite prisijungti prie visų treniruočių! Taip pat pageidaujantiems youtube video nuorodos bus siunčiamos elektroniniu paštu.
Jei nesate mūsų narys, bet norėtumėte juo tapti, tai mėnesinio VIP abonemento kaina online ir ne tik treniruotėms – 40 €. Abonementą įsigijus karantino laikotarpiu jį bus galima pabaigti ir po karantino pas mus salėje arba tęsti toliau online užsiėmimus.
Bet kokio kito dydžio jūsų parama šiuo laikotarpiu mums labai svarbi. Jei norite mus paremti rekvizitus rasite čia:
VšĮ “Lieknėjimo ir sveikatingumo centras”
Sąskaita: LT58 3500 0100 0483 9580

Sportas didina imunitetą ir stiprina mus, veja lauk depresiją, gamina endorfinus, tad mielosios siūlom ir toliau judėti kartu su mumis – namuose. Pritaikysim pratimus esamai situacijai, tačiau jei jaučiate peršalimo simptomus prašome susilaikyti nuo aktyvių riebalų deginimo treniruočių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *