Lieknėjimo ir sveikatingumo stovykla prie ežero

Lieknejimo stovykla modernioje sodyboje prie ežero kranto

Lieknėjimo stovykla kviečia pabėgti iš miesto ir jaukioje sodyboje įdomiai ir smagiai praleisti laiką, pasisemti žinių apie sveikatingumą ir lieknėjimą! 

Datos 2018 metų stovykloms:
birželio 29, 30 liepos 1 dienomis.
liepos 20, 21, 22 dienomis.
rugpjūčio 3, 4 ir 5 dienomis.
rugpjūčio 17, 18 ir 19 dienomis.

Kainos gyvenant bendrame name:
99 € vienam žmogui 
(įprasta kaina)
NUOLAIDOS:
95 € dviems draugėms
89 € trims draugėms
79 € keturioms draugėms
Kaina su nuolaidomis draugėms galioja tik gyvenant bendrame – pagrindiniame namelyje.

Stovykla vyks modernioje sodyboje prie ežero kranto

Kaina gyvent gretimoje sodyboje
1 žmogui – 120 €
Galime pasiūlyti 2 kambarius, kuriuose gali gyventi 2 – 3 žmonės.

Kaina gyvenant palapinėje – 79 € žmogui.

Registracija: el. paštu lieknejimocentras@gmail.com 8 670 00393

Registracija įsigalioja sumokėjus 20 € avansą, kuris atšaukus registraciją nėra grąžinamas.

Naujienas sekite Facebook renginyje >>>

Jūsų lauks smagus, visokeriopai sveikatai ir grožiui naudingas savaitgalis. Pagilinsite žinias apie mitybą, iškrovos dienas, emocinį valgymą ir kovą su juo. Jūsų lauks sportas: giluminis kvėpavimas, riebalų deginimo treniruotės, vandens pramogos, pirties malonumai. O svarbiausia čia rasite bendraminčių ir draugų.

Stovykla vyks sodyboje netoli Molėtų, Labanoro girioje prie pat ežero Kertuojas. Nakvynės vieta antras erdvus sodybos aukštas, vientisa erdvė, nakvynei galime pasiūlyti lovas arba čiužinius.

Lieknėjimo stovykloje užsiėmimai vyksta prie ežero kranto

STOVYKLOJE JŪS:
Įgysite praktinių sveikatos stiprinimo žinių;
Išmoksite, kaip padailinti kūno linijas, sumažinti antsvorį;
Sužinosite savimasažo paslaptis;
Pajusite pirties teikiamą naudą sveikatai;
Kelionės po apylinkes metu aplankysite piliakalnį ir smėlėtus Kertuojo paplūdimius, o prie Lakajų ežero išgirsite pasakojimą apie Anglijos salą;
Pasikrausite entuziazmo ir energijos;
Atrasite naujų bičiulių ir draugių;
Mėgausitės vandens pramogomis;
Pailsėsite ir pajausite malonumą būti gamtoje

lieknejimo stovykla
Rytinė diafragminio kvėpavimo Body flex mankšta

STOVYKLOS PROGRAMA:
Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankštos
Riebalų deginimo (fizinio aktyvumo) treniruotės
Vandens aerobika
Paskaitos apie mitybą
Viena iškrovos diena (daržovių diena)
Pilvo masažo pamokėlė
Veido savimasažas pirtyje
Susitikimas su psichologe, praktiniai žaidimai, gilesnės asmeninės analizės apie vykdomą lieknėjimo planą, sėkmes ir nesėkmes, konsultacijos apie emocinį valgymą
Vantų ryšimo pamokėlė
Procedūros pirtyje
Pirties procedūros nuo lietuviškojo hamamo iki šnypčiančios odą skaistinančios pylingo procedūros
Žaidimai susipažinimui ir draugystei stiprinti
Mįslių orientacinis žaidimas su skaniu prizu!
Viktorina patikrinsianti ką išmokote stovykloje.

Kertuojas – didžiulis, seklus ežeras tyvuliuoja kelis žingsniai nuo sodybos

Plačiau apie stovyklos programos sudedamąsias dalis:

Riebalų deginimo (fizinio aktyvumo)treniruotė su padidintu deguonies kiekio sunaudojimu skatina riebalų deginimą. Pratimai atliekami nedideliu tempu naudojant bazinius aerobikos elementus. Šio užsiėmimo metu siekiama kvėpavimo sistemos stiprinimo, riebalų deginimo, kūno formavimo, nervinės sistemos sustiprinimo bei streso nuėmimo.

Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankšta pagreitina visus organizmo apykaitos procesus. Stiprus pilvo įtraukimas ir išpūtimas masažuoja pilvo organus. Tai vienintelė technika, kuri stimuliuoja vidaus organus ir verčia juos dirbti efektyviau. Išnyksta maudimas pilvo apačioje, nebepučia pilvo, atsikratoma vidurių užkietėjimo bei virškinimo problemų. Gilus kvėpavimas didina deguonies koncentraciją kraujyje. Taip stiprinama imuninė sistema. Giliai kvėpuojant ir įtempiant raumenis reikiamoje vietoje tirpdomi riebalai (celiulitas).

Anticeliulitinis – limfodrenažinis savimasažas po pirties.
 Savimasažo metu, kai kūnas yra įšilęs išjudinama visa limfos sistema, dėl to gerėja organizmo tonusas, mažėja pabrinkimai, patinimai, stiprėja kraujagyslės, stangrėja oda, stiprinamos kraujagyslių sienelės, didinamas odos, raumenų ir sausgyslių elastingumas, naikinami patinimai.

Susitikimas su psichologe
, Jūsų laukia paskaita ir gilesnė asmeninė analizė apie vykdomą lieknėjimo planą, sėkmes ir nesėkmes, konsultacijos apie emocinį valgymą. Svorio augimas turi ne vieną fiziologinę priežastį, svorio augimas, alkis ir valgymas nėra kontroliuojami vien fiziologijos. Labai svarbūs yra ir psichosocialiniai veiksniai. Kai kurie žmonės yra linkę valgyti tada, kai jaučia įtampą ar kitokį emocinį sujaudinimą, tai vadinama emociniu valgymu.
Net 90 proc. “Lieknėjimo ir sveikatingumo centro” lankytojų buvo būdingas didesnis ar mažesnis emocinis valgymas. Pyktis, nuobodulys, depresija, vienatvė ir liūdesys, visa tai gali sukelti emocinio valgymo priepuolius. Kiti žmonės turi susiformavusius netinkamus valgymo įpročius, kurie jiems trukdo kontroliuoti savo svorį. Psichologė aptars, kaip su tuo kovoti: kaip valdyti emocijas, kurios kelia norą valgyti, bei kaip įkvėpti sau stiprybės keisti nusistovėjusius neteisingus valgymo, bei judėjimo įpročius.

Procedūros pirtyje sušildo visą kūną, giliai esančius organus, kaulus ir sąnarius. Gausus prakaitavimas išvalo organizmą nuo nereikalingų medžiagų patekusių iš aplinkos. Pasivaikščiojimo po apylinkes metu mokysimės rišti vantas, kuria vėliau vakare panaudosime.
Pirtyje išbandysime mūsų sukurtus pylingus. Pirmasis medaus pylingas-kaukė veidui. Jį išbandysite pirtyje, jo sudėtyje yra medaus, rožių aliejaus, persikų kauliukų aliejaus ir gintaro dulkių. Pylingą lengvai pašildysite pirtyje – tuo sustiprindamos jo poveikį. O kad odos švelnumo, tonizavimo ir maitinimo efektas dar sustiprėtų Jums pravesime veido savimasažo pamokėlę, kurios metu ne tik pylinguosit veidukus, bet ir skatinsit kraujotaką, nuimsit raginį odos sluoksnį ir atsipalaiduosit. Kitas pylingas skirtas kūnui. Jį sudaro kelios rūšys druskų, aliejai (lazdyno riešutų ir jonažolių), kofeinas ir levandų eterinis aliejus. Kad pylingo odą švelninantis, maitinantis ir celiulitą mažinantis efektas sustiprėtų jį visada naudojame derindamos su pirtimi (keliais užėjimais) ir kūno savimasažu (pagal limfos tekėjimo kryptis).
Jei kažkieno oda labai išsausėjusi gali truputi pagraužti druska, bet nebijokit galutinis efektas bus aksominė odelė, pamaitinta ir palepinta visai parai.

žemėlapis į lieknėjimo stovyklą
Žemėlapis į lieknėjimo stovyklą prie Kertuojų ežero

Savimasažas padeda palaikyti odos ir raumenų tonusą, gerina audinių mitybą, malšina nuovargį ir skausmą. Masažas taikomas visoms lengvai pasiekiamoms kūno sritims – veidui, krūtinei, pilvui, pirštams, rankoms.

Kaip nuvykti: Keliaukite link Molėtų, prie pirmosios molėtų sankryžos sukite į dešinę, važiuokite kol pasieksite Inturkės miestelį, vos jį privažiavus sukite į kairę. Visą laiką važiuokite pagrindiniu keliu. Įvažiavus į Labanoro girią kelias išsišakos, laikykitės dešinės, keliaukite palei Kertuojo pakrantę, privažiuosite Kertuojų kaimelį, pravažiuosite piliakalnį ir kilsite į kalniuką, čia posūkį į dešinę būsime pažymėję. Pasukus pravažiuosite porą sodybų ir kelio gale sodyboje prie ežero kranto mes jau lauksime Jūsų!

Registracija: el. paštu lieknejimocentras@gmail.com 8 670 00393 Registracija įsigalioja sumokėjus 20 € avansą, kuris atšaukus registraciją nėra grąžinamas.

Diafragminį kvėpavimą atliekame gamtoje
moteru stovykla
Vandens aerobika ežere. O saulė pasislėpė, dangus apsiniaukė ir į ežerą ėjo tik ištvermingiausios dalyvės

Atsiliepimai:
***
Šią žinutę siunčiu vyresnėms damoms. Galima pradėti lieknėti ir pasiekus 50+++ metų. Veikia tos pačios taisyklės, kaip ir jaunoms merginoms, tik trupučiuką lėčiau. Ačiū Linai ir visam suburtam kolektyvui už palaikymą, padrąsinimą, patarimus. Po lieknėjimo stovyklos parėjo mėnuo. Praradau 5 kg. Jeigu taip kas mėnesį, iki svajonių fijūros liko tik pora mėnesiukų.
Laima 2016 metų stovykla

***
Noriu padėkoti už nuostabiai ir naudingai praleistą laiką stovykloje, tikrai sužinojau daug naujų dalykų ir gavau naudingų pamokų. Pirmadienį svarstyklės parodė -500 g. buvau sužavėta. Šiandien jau antra diena, kaip maitinuosi pagal Tomo rekomendacijas ir o stebukle! nei karto dar neturėjau miego priepuolio (kas būdavo normalu po pietų) ačiū Jums ir visiems kurie dalyvavo mūsų tobulėjimo programoje. Tikrai ateityje dar dalyvausiu stovykloje ir rekomenduosiu ją visiems, kurie tik manęs klausysis:) Geros vasaros!
Miglė 2017 metų stovykla

***
Ačiū už žinias ir labai smagų laiką stovykloje. Svoris, kuris jau buvo sustojęs po stovyklos pajudėjo, net labai greitai. Antradienį pasisvėrus man rodė – 3 kg! Nerealu :)!
Agnė 2017 metų stovykla

Norėjome dar kartą padėkoti už naudingą patirtį ir aktyvų poilsį lieknėjimo stovykloje!
Utenos komanda! Liucija ir Daiva, 2017 m.

Orientacinis mįslių žaidimas reikia ir pagalvoti ir pabėgioti ?

 

 

 

 

vasaros stovykla moterims
Estafetės tęsiasi, kas greičiau ?

 

Mūsų stovyklos dalyvės

 

Ežeras vos už kelių žingsnių nuo namelio
Jei į stovyklą atvyksite liepos antroje pusėje, tai namo galėsite keliauti su pilnu kašiku grybų
Rytinė mankšta slepiantis nuo saulutės
Žygio po apylinkes metu rinkome vaistažoles ir sutikome vietinius ?
Atsipalaidavimas vandenyje ? tinka visiems ir plaukti nemokantiems!
Radinys miške ? Orientacinio mįslių žaidimo trofejus!
Žaidimams pasiruošę
Riebalų deginimo treniruotei prasidėjus
Kai geros emocijos liejasi ?
Žygis valtimi toli, toli ? 2017 metai
Radiniai miške, kuriuos visada pasiimame kartu ?

 

2017 metų šaunioji lieknėjimo ir sveikatingumo stovyklos kompanija ?
Kiekviena stovykla kitokia, šį kartą 2017 metais užkopėme ir į Mindūnų apžvalgos bokštą!
Diafragminį kvėpavimą atliekame gamtoje

 

Ežero ramybė lieknėjimo stovyklos kaiminystėje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *