Intymumas šokyje – seminaras

intymumas sokyje

Ar esate matę tą porą šokių aikštelėje, kuri atrodo tiesiog magiškai – jokių triukų, tik tobula sinchronizacija? Kviečiu šeštadienio vakarą pajausti tikrą ryšį poroje.

Naudosime technikas iš zouk ir kizombos, tai padės perkelti jūsų šokį į kitą lygį, kad ir ką bešoktumėte – kizomba, zouk, bachata, samba ar tango.

Tikroji tobulo Jums šokio paslaptis slypi intymume – tai, kiek prisileidžiame žmogų, kiek pasiduodame jo sekimui ir kiek užtikrinti esame savo vedimu. Kviečiu išmokti visų subtilybių – išmokti vesti švelniai, užtikrintai ir aiškiai. Sekti, visiškai pasiduoti vedimui, išmokti kūno kalbos.

Seminaras yra atviras visiems ♥ Galite nemokėti nei vieno šokio basic žingsnelio, šį kartą oreantuosimės į kūno kalbą ir kito žmogaus pajautimą.

Kaina
Seminaras + Zouk night vakarėlis 10 €
Tik vakarėlis 3 €

Zouk night vakarėlyje skambės daug Zouk ir Kizombos, kelios Bachatos ir Salsos.

Būtina registracija: https://goo.gl/forms/N7joroRR1M15T8mo2
Turite klausimų? Klauskite 867000393

Seminarą ves Jurga Bazytė – žmogus apkelevęs pusę pasaulio vien tam, kad šoktų zouk’ą. Tai žmogus, kuris žino svarbiausius šio šokio elementus – ritmas, ryšys ir judesys, bei išmano ir moka perteikti taip, kad atrodytų paprasta ir aišku. Tai žmogus, kuris šiame šokyje naudoja daug kūrybos ir laisvės, nestato savęs į jokius rėmus ir tiesiog mėgaujasi kiekvienu šokiu.
“Zouk yra absoliutus kosmosas – tai yra priežastis atsidurti kitam pasaulio gale. O jei reikėtų, tai nors ir mėnulyje,” – kalba Jurga.

Plačiau renginys Facebooke: www.facebook.com/events/1993076844352731/

ENGLISH

Have you seen that couple on the dancefloor that just look magical – no tricks just perfect sinchronization? I invite you this Saturday evening to feel this connection.

We will use techniques from zouk and kizomba that will help you to move your dance to a whole another level, no matter what you dance – zouk, kizomba, bachata, samba or tango.

The true “perfect” dance for you is in the intimacy – how much do we allow for the other to go in, how much do we give in to the following of another and how confident we are in our lead. I invite you to learn about subtile things – learn to lead softly, confidently and clearly. Learn to follow, completely give in to the lead, learn to listen to the body language. It’s a lesson that will help you open up.

The lesson is open to everyone ♥ you can be very new in dance to attend this lesson, this time we’ll be more oreanted on body language and feeling of each other.

Price: 10 € (with Zouk night party after lesson)

REGISTRATION: https://goo.gl/forms/N7joroRR1M15T8mo2

Facebook: www.facebook.com/events/1993076844352731/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *