Kaip nesustoti pakeliui į lieknėjimą

kaip pradeti liekneti

Kaip pradėti lieknėti – klausiate savęs? Ramybės neduoda per žiemą priaugti kilogramai? Norit suspėti pasiruošti bikini sezonui? Ne bėda „Lieknėjimo ir sveikatingumo centro“ specialistai pataria, kaip žengti pirmą žingsnį link natūralaus sulieknėjimo.

„Lieknėti norintiems žmonėms dažnai koją pakiša per menka motyvacija“, – teigia „Lieknėjimo ir sveikatingumo centro“ mitybos specialistas Tomas Lenart.

Apsisprendusiems lieknėti savarankiškai „Lieknejimo ir sveikatingumo centro“ specialistai pataria visų pirma užsirašyti tikslus.

kaip pradėti lieknėti
Lieknėti padeda ir vidurinio intensyvumo riebalų deginimo treniruotės!

„Turite atsakyti sau kokio sieksite svorio? Kokių norite kūno apimčių? Kokios išvaizdos bei savijautos? Gerai apgalvokite šiuo klausimus. Tikslai turi būti realūs, ilgalaikiai, tikslūs ir išsamūs. Taip pat svarbu gerai apgalvoti ir sąžiningai užsirašyti. Kodėl norite susimažinti svorį? Kas gyvenime pasikeis? Kodėl šie tikslai svarbūs? Kaip jausitės, kai pasieksite tikslus? Ką galėsit daryti? Kas įkvepia Jus stengtis šiuo metu?“, – kalbėjo „Lieknėjimo ir sveikatingumo centro“ mitybos specialistas.

Tai yra 80 proc. sėkmės lemiantys darbai, kurių daugelis neįvertina ir neatlieka. Būtinai rašykitės, tai padeda sudėlioti prioritetus. Kas rytą tikslus peržiūrėkite, visą dieną turėkit juos galvoje. Jei netenkat motyvacijos, skirkit laiko ir vėl nuodugniai permąstykit. Kartą užrašyti lieknėjimo tikslus ir padėti juos į stalčių nepakanka. Atminkit, tai ne vienkartinis veiksmas, o nuolatinis procesas.

„Lieknėjimo ir sveikatingumo centro“ mitybos specialistas Tomas Lenart pataria, kaip pradėti lieknėti. “Pripraskite rašytis ką valgote, tuo metu kai dar valgote arba iš karto pavalgius. Bent kartą per savaitę reiktų peržiūrėti savo užrašus ir pagalvoti, ką galėtumėt pakoreguoti. Kokios aplinkybės ir situacijos Jus priverčia suvalgyti daugiau nei reikia arba ne tai, ko reikia. Jei su savimi būsit sąžininga(s), visada rasit sprendimų, kaip gali be didesnių pastangų nuosekliai gerinti savo mitybą”.