Kalenetika – Pilates renkamos naujos grupės!

kalanetika viršuliškėse
Mes ieškom tavęs! Tau patinka dirbti nedidelėse grupėse. Tau patinka ramios, bet nelengvos mankštos… Tu nori akylos trenerės ir asmeninio dėmesio? Taip, tai prisijunk prie Pilates – Kalanetikos grupelių!

Dabar yra galimybė suderinti taisyklingą laikyseną, daug dėmesio skirti stuburo stiprinimui kartu su “problematiškiausių” moters kūno vietų dailinimu: šlaunys, klubai, liemuo, sėdmenys. Mes sujungiame Pilates ir Kalanetikos mankštas, kad iš jų abiejų duotume Jums, tai kas geriausia.

Sportuojame:

9:00 val. antradienį ir ketvirtadienį (renkama grupė) 
18:00 val. pirmadienį ir trečiadienį

 

Registruokis tel.: 867000393 arba el.p. lieknejimocentras@gmail.com

Pilates, tai rami, saugi ir sveikatai naudinga mankšta, kurios tikslas harmoningai lavinti visą kūną. Čia nesuprakaituosite ir nepatirsite skausmo. Kalanetika, tai malonumas, mankšta ir meditacija viename. Pratimai stangrina kūną, nedidina jo masės, „nepumpuoja“ raumenų – tiesiog išryškina unikalias kūno linijas.

kalanetika virsuliskese
Kalanetikos instruktorė Laura

Trukmė 45-55 min.

Užsiėmimai antradieniais ir ketvirtadieniais vyksta mažojoje salėje, įėjimas pro didžiąją lieknėjimo salę.

Kaina:
Dviejų mėnesių kaina – 16 kartų kaina 85 €
Mėnesinio abonemento – 8 kartų kaina 45 €
Vienkartinis apsilankymas 9 €

Užsiėmimo metu stiprinami ir stangrinami raumenys, lavinami dubens dugno raumenys, koordinacija, gerėja sąnarių judrumas, žmogus palaipsniui tampa lankstesnis, grakštesnis ir sveikesnis. Treniruojantis ilgesnį laiką susiformuoja taisyklinga laikysena, proporcingas, grakštus kūnas, gerėja darbingumas.

Pilates – Kalanetikos treniruotė yra žemo intensyvumo, nesuprakaituojama.

Susipažinkim – Pilates mankšta
Pilateso metodas, tai viso kūno mankštos sistema, užsiėmimų metu stiprinami giluminiai ir paviršiniai kūno raumenys, lavinamas kvėpavimas bei protas. Pilateso metodikos tikslas – siekti kūno harmonijos – raumenų pusiausvyros stiprinant silpnuosius ir lavinant trumpuosius.

Tai geras būdas ramiai lavinti kūno lankstumą, jėgą bei koordinaciją atsižvelgiant į sąnarių ir nugaros būklę.

Pilates kūrėjas
Šias mankštas jau beveik prieš šimtą metų – 1920 m. Vokietijoje sukūrė Joseph Pilates. Joseph vaikystėje sirgo astma, kaulų deformacijomis ir raumenų distrofija, negalavimus ėmėsi gydyti psichologija ir raumenų treniruotėmis. Jogos, ZEN meditacijos, kovos menų ir Josepho gimnastikos, nardymo ir net bokso žinių pagrindu gimė unikali mankštos pratimų serija, darniai apjungusi protą ir kūną. Pilates išpopuliarėjo dėl jos kūrėjo stulbinančiai puikios sveikatos būklės, jis net būdamas 70 metų pozuodavo dailininkams, stebindamas visus savo jaunatvišku kūnu!

Lieknėjimo centro užsiėmimujose sujungėme Piletes nugaros stiprinimą ir Kalanetikos formų dailinimą

 

Plačiau:

https://lieknejimo-centras.lt/paslaugos/pilates-kalanetika/

 

One thought on “Kalenetika – Pilates renkamos naujos grupės!

  1. Sveiki, ar galima butu prie jusu prisijungti antradieniais trantradieniais vakarais kalanetikos uzsiemimams. Tiesiog jauciu kaip darausi medine ir viskas skauda:(

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *