Sveikatingumo žygis su Lieknėjimo centru!

sveikatingumo žygis

Mielieji jau kovo 7 dieną Lieknėjimo centro bendruomenę ir draugus kviečiame į Sveikatingumo žygį po Šilėtų pažintinį taką ir jo apylinkes! Jis neseniai restauruotas ir dabar laikomas vienu gražiausių takų Lietuvoje.

Take šiemet sutiktas ramus vietinis gluodenas, lietuvių jis dar žibuliu vadintas arba geležine gyvate. Tik ne gyvatė čia o driežiukas 😉
Keliausime į Vilniaus rajone esantį Neries regioninį parką laukia kvapą gniaužiančio Neries slėnių panoramos, senų spygliuočių miškai ir nelengva 6-8 km trasa!
 
Susitinkame kovo 7 dieną 11:15 val. prie Lieknėjimo ir sveikatingumo centro, pasidaliname į ekipažus ir keliaujame. Lieknėjimo centro lankytojams ir jų draugams žygis nemokamas. Prie mūsų prisijungiančius pirmą kartą kviečiame nusiteikti sveikatingumo žygiui be alkoholio ir su sveiku maistu 😉
 
Mums svarbu žinoti žmonių skaičių, tad būtinai registruokitės tel.: 8670003933 arba el.p. lieknejimocentras@gmail.com aktualu ar turite transportą, kas būsite be transporto pasidalinsime Jus ekipažais arba pasinaudosime taksi paslaugomis.
 
Sveikatingumo žygiui pasiimkite:
* Patogią avalynę,
* Asmeninį termosiuką arba puodelį
* Purškaliuką nuo erkių (žiemos nebuvo jos jau aktyvios)
* SVEIKO maisto sau ir draugui!
* Gerą nuotaiką ir draugą į kompaniją! 

Sveikatingumo žygis kviečia ne tik aktyviai pajudėti, bet ir ramiai gamta pasigėrėti
 

Ką pamatysime:

 
Keliaudami Šilėnų apylinkių maršrutu, susipažinsime su etnokultūriniu Šilėnų kaimu, lauks didžiulė kraštovaizdžio įvairovė nuo įspūdingų Neries slėnių iki miškingų įkalnių bei didžiausios parko pelkės.
 
Pakeliui aplankysime stebuklingus šaltinius, mitologinius „Trijų brolių“ akmenis Neryje, regyklą, Naujosios Rėvos piliakalnį su senovės gyvenviete papėdėje, praeisime pro lietuviškų orchidėjų pelkę ir visą kelią lydės seni spygliuočių miškai Neries šlaituose…

Žygį pradėsime nuo bažnyčios aikštės Šilėnuose. Čia, palikę automobilius, galėsime toliau pėsčiomis keliauti ~6-8 km ilgio maršrutu.

Visame maršrute užtruksite apie 3-4 val.

FB renginys:  www.facebook.com/events/1116535005344844/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *