Sveikatingumo savaitgaliai – REGISTRUOKIS

Sveika nugara

Sveikatingumo šeštadieniai sugrįžta! Ves instruktorė – kineziterapeutė Lorita! Ši kūno lavinimo programa skirta sustiprinti ir lavinanti visą kūną, išlaikyti sveiką nugarą, palaikyti ir lavinti tokias organizmo fizines ypatybes kaip jėga, lankstumas, ištvermė, pusiausvyra, koordinacija, taip pat didinti fizinį aktyvumą, sumažinti ir išvengti nugaros skausmų bei senatvinių raumenų, kaulų bei sąnarių ligų, kurios XXI amžiuje, dėl pasyvios gyvensenos ar darbo ypatumų pasireiškia vis anksčiau.

Užsiėmimai šeštadieniais
9:00 val. Body Flex ir
10:00 Sveikatingumo mankšta

Prisijunkite, bet kurį šeštadienį galima atkeliauti su visais Lieknėjimo centro abonementais!
Prieš atvykstant būtina registruotis!

Šeštadienį vienkartinis apsilankymas (įeina  2 užsiėmimai) 15 €. Viena treniruotė 9 €

Registruokitės iš anksto el. paštu: lieknejimocentras@gmail.com arba telefonu 867000393.

Sveikatingumo savaitgaliai: efektyvūs, saugūs, tinka bet kokiam amžiui.

Šie užsiėmimai veikia daugelį kūno sistemų (kvėpavimo, virškinimo, judamojo aparato, šalinimo, nervų) dėl ko gerėja žmogaus funkcionavimas ir gyvenimo kokybė. Kasdieniai judesiai tampa mažiau skausmingi ar visai išnyksta, tvirtėja bei stangrėja visas kūnas, tampame aktyvesni ir linksmesni.

Šeštadieniais vyks po du užsiėmimus, pirmasis – giluminio – diafragminio kvėpavimo ir tempimo mankšta, antrasis užsiėmimas sveikatingumo mankšta stiprinanti ir lavinanti visą kūną. Jis parengiamas atsižvelgiant į lankytojų pageidavimus.

Kiekvieno užsiėmimo metu siekiama visapusiško poveikio, kurį sukurti padeda  įvairios priemonės bei pratimų atlikimo principai.

Sveikatingumo savaitgalių metu:

* Giluminio (diafragminio) kvėpavimo ir raumenų tempimo mankšta. Pratimai derinami su tempimo, izometriniais, statiniais pratimais, kurie gerina kvėpavimo ir virškinimo sistemų veiklą, didina lankstumą, raumenų ištvermę, skatina lieknėjimo procesus. Mankšta pagreitina visus organizmo apykaitos procesus.
Stiprus pilvo įtraukimas ir išpūtimas masažuoja pilvo organus. Tai vienintelė technika, kuri stimuliuoja vidaus organus ir verčia juos dirbti efektyviau. Išnyksta maudimas pilvo apačioje, nebepučia pilvo, atsikratoma vidurių užkietėjimo bei virškinimo problemų. Gilus kvėpavimas didina deguonies koncentraciją kraujyje. Taip stiprinama imuninė sistema. Giliai kvėpuojant ir įtempiant raumenis reikiamoje vietoje tirpdomi riebalai (celiulitas).

* Atliekami pratimai su didžiaisiais kamuoliais. Tai padeda lavinti pusiausvyrą, stiprinti giliuosius raumenis, suteikia stabilumo liemeniui ir padeda išvengti nugaros skausmų.

* Stiprinamos pagrindinės raumenų grupės bei didinamas sąnarių paslankumas.

* Atliekami izometriniai pratimai, gerinantys minkštųjų audinių kraujotaką ir elastingumą.

* Pratimai su laisvaisiais svoriais stiprina pečių juostą, padeda išvengti osteochondrozės ir kaklo skausmų.

* Didinama liemens raumenų ištvermė padeda stabilizuoti stuburą ir mažinti nugaros skausmus.

* Atliekami sąnarių (peties, kelio, čiurnos) stabilizavimo pratimai, siekiant sumažinti traumų atsiradimą.

* Per pertraukėles geriama specialiai Jums sukurta detoksikacinė arbata. Arbata detoksikuoja, valo organizmą, cholesterolio kiekį kraujyje.