Zouk pamokos ir vakarėlis su latviais Aleksejus Kostenoj ir Jelena Labusova

Gegužės 6 dieną 20:00 val. (šeštadienį) į Vilnių atvyksta būrys Latvių ir jie kviečia Lietuvos ZOUK ir Kizombos šokėjus kartu pašokti 🙂 Jų priešakyje atkeliauja nuostabūs Braziliškojo ZOUK šokio mokytojai Aleksejus Kostenoj ir Jelena Labusova iš Rygos.

Gegužės 6 dieną
20:00 val. ZOUK pamoka “Candy”
21:00 val. ZOUK NIGHT vakarėlis DJ LIOŠA Latviškoji ZOUK MUZIKOS versija 🙂

Gegužės 7 dieną
12:00 val. ZOUK pamoka
13:15 val. ZOUK pamoka “Ak sukite mane, sukite”
Laukiame visų PC MADA (Viršuliškių g. 40) Lieknėjimo ir sveikatingumo centro salėje.

Vakarėlio kaina 3 €
Vienos pamokos kaina – 5 €

Būtina registracija į pamokas : 867000393 ar el. paštu: lieknejimocentras@gmail.com (duomenys, vardas, pavardė, būsi vienas/a ar su partnere/iu) arba žinute FB: Lina Smaidryte. Vietų skaičius ribotas.

Mes visus vaišinsime arbata 🙂 O Jūs atsineškit vaišių!
Vakarėlis vyks iki paskutinio dalyvio! Pakvieskit ir draugus!

APIE  ZOUK  PAMOKAS
Zouk “Candy” valandos trukmės apšildanti pamoka prieš vakarėlį Zouk night. Jos metu išmoksite Zouk papuošiančių judesių, kuriuos bus galima naudoti iš kart čia vakarėlyje! Open level pamoka.

“Pajausk tai” – Zouk pamoka, kurioje remiantis konkrečiais pavyzdžiais mokinsimės suprasti ir pajausti vienas kitą šokyje. Sužinosite, kaip aiškiau vesti partnerę, kaip suprasti, ko iš Jūsų šokyje nori partneris.

“Ak sukite mane, sukite” pamokoje mokinsitės posūkių ir paprastų, ir skirtingo sudėtingumo lygių.

ZOUK mokytojai iš Latvijos
Aleksejus prieš 10 metų susidomėjo Salsa ir įkūrė vieną didžiausią ir gerai žinomą šokių mokyklą Rygoje, o 2011 metais susipažino su Zouk šokiu ir susižavėjo. Šiuo metu Aleksejus veda pastovius Zouko užsiėmimus, bet taip pat ir toliau mokinasi pas geriausius Zouko mokytojus tokius kaip Renata Peçanha, Adilio Porto, Freddy&Andressa, Alison&Audrey, Daniel&Leticia.
Jelena nuo vaikystės buvo sužavėta baletu, o prieš 9 metus į jos gyvenimą atėjo ir kiti šokiai, kaip salsa, džiazas, modernas, klasikiniai ir šiuolaikiniai šokiai. O nuo 2011 metų pradėjo šokti Zouk. Taip pat Jelena tapo fitneso trenerė, bei mokėsi masažo. Turėdama šias žinias puikiai nusimano apie darbą su kūnu bei kaip jį išlavinti.

RU

6 мая в 21:00 ждем всех любителей Zouk и Кизомбы в зале Lieknėjimo ir sveikatingumo centras по адресу Viršuliškių g. 40 (PC MADA). Будет звучать музыка ZOUK, будет и KIZOMBA �
 
Вечеринка будет продолжаться до тех пор, пока силы не поникут последнего танцора!
Плата за пол – 3 €
Yрок один – 5 €
 
Перед вечеринкой будут занятия Бразильского Zouk с Лешей Костеным.

6 мая 20:00 час
«Zouk Candy» часовой разогревочный урок, который называется “Zouk Candy”. Зуковые вкусняшки, которые может танцевать любой человек, не зависимо от стажа. Что-то такое, что можете сразу использовать на тусовке:)

7 мая 12:00 час
«Почувствуй это» Урок на котором на конкретных примерах будем проходить взаимопонимание в паре. Как быть понятным для партнёрши, как понять что предлагает партнёр:)

7 мая 13:15 час
«Ах кружите меня» Повороты простые и не очень. Разные повороты, разной степени сложности:) Крутиться будут все, и девушки, и парни:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *