Joga online

joga viršuliškėse

Jogos mokytoja Gitana kviečia į online pamokas. Tvarkaraštis (sportuojame kol tęsiasi karantinas):
II, IV, VI- dienos visada tos pačios:)

10.30-12.00 Kundalini joga pažengusiems anglų kalba

18-19.30 Moterų ratas, kurio metu vyksta lengvi jogos pratimai ir meditacijos.

Registruokis jau dabar FB Yoga su Gitana arba 862309193


SALĖJE pasibaigus karantinui vėl vyks joga!

Joga Viršuliškėse! Lieknėjimo centro patalpose vyksta jau jogos užsiėmimai!

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais/trečiadienias 12:00-13:00 val.
Penktadieniais 16:30-18:50 val.

Užsiėmimo kaina 10 eurų.
Perkant abonementą, taikoma nuolaida – 80 eurų už 10 užsiėmimų.

Registruokis jau dabar FB Yoga su Gitana arba 862309193

APIE JOGOS MOKYTOJĄ GITANĄ

Esu jogė, jogos mokytoja, sveikos mitybos entuziastė ir didelė gamtos mylėtoja. Pradėjau praktikuoti jogą prieš dešimtį metų, kuomet vaikai pradėjo kurti savo gyvenimus, išskrido iš gimtojo lizdo. Iki to laiko mėgdavau būti labai užsiėmusi, padėti kitiems ir daug dirbti, bet galiausiai supratau, kad manęs tai nebeveža, tarytum pradėjo kažko trūkti. Nusprendžiau užsirašyti į sporto klubą, kur atsitiktinai ir prasidėjo mano jogos kelionė. Pabandžiau, patiko ir iki šiol esu įklimpusi, pasinėrusi iki savo širdies gelmių ir be galo patenkinta.

Mane Kundalini joga labai pakeitė – tapau ramesnė, pradėjau labiau įsiklausyti į save, savo kūną, pojūčius. Kvėpavimo pratimai, jogos pratimų seka ir po to sekanti priderinta meditacija davė trokštamų rezultatų: sielos ir proto ramybę, kūno stiprumą ir lankstumą. Reikia pasikelti nuotaiką – prašom, reikia numušti kraujospūdį – ne bėda; bet kokiai problemai visuomet atsiranda sprendimo būdas. O kur dar brandi nuostabiųjų jogų bendruomenė, kur visuomet jautiesi išklausytas, suprastas ir palaikomas. Tuo tarpu, pasikeitė ir požiūris į maistą, atsirado supratimas ir noras daugiau apie jį sužinoti ir suprasti ko man iš tikrųjų reikia, pagerėjo savijauta.

Po kurio laiko vien jogos pamokų nepakako, supratau, kad noriu šiuo gėriu dalintis su kitais, todėl prisijungiau prie mokytojų ruošimo kursų I-Sky, Jungtinėje Karalystėje. Tie mokslo metų savaitgaliai buvo nerealūs, taip iššluodavo galvą ir protą, kad jaučiau, jog galiu viską pradėti iš naujo. Šiandien esu kvalifikuota Kundalini jogos mokytoja, Gongo ir jogos terapijos specialistė.

Labai džiugu, kad ši mano veikla neša ramybę kitiems – daugelis mano mokinių pripažįsta, kad joga jiems atstoja brangias psichologo konsultacijas. Vietoje jų, jie puikiausiai leidžia laiką darydami jogą, atlikdami kvėpavimo pratimus, pasitelkdami vizaualizacijas, įvairias atsipalaidavimo technikas bei medituodami ar klausydami Gongo, kuris subtiliomis garso vibracijomis masažuoja kūną ir leidžia pailsėti protui.

Kaip atrodo jogos užsiėmimas? Pradedame kvėpavimo pratimais ir/arba apšilimu, po to seka fizinių pratimų seka kažuriai kūno daliai, baigiame meditacija ir atsipalaidavimu.

Praktikuoti gali bet kas, amžiaus, rasės bei lyties cenzas jogoje negalioja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *