REGISTRUOKIS – Sveikatingumo mankšta – renkame naują grupę!

pietų pertraukos mankšta

Sveikatingumo mankštos, tai kūno lavinimo programa skirta sustiprinti ir lavinanti visą kūną, išlaikyti sveiką nugarą, palaikyti ir lavinti tokias organizmo fizines ypatybes kaip jėga, lankstumas, ištvermė, pusiausvyra, koordinacija, taip pat didinti fizinį aktyvumą, sumažinti ir išvengti nugaros skausmų bei senatvinių raumenų, kaulų bei sąnarių ligų, kurios XXI amžiuje, dėl pasyvios gyvensenos ar darbo ypatumų pasireiškia vis anksčiau.

Sveikatingumo mankštos:

Sveikatingumo mankšta su Ričardu
Mūsų sveikatingumo mankšta gerina ne tik savijautą, bet ir nuotaiką 🙂 mankštas ves treneris – kineziterapeutas Ričardas

* Nugaros skausmų profilaktika
* Giliųjų raumenų mankšta
* Kėgelio pratimai
* Kūno stiprinimas
* Efektyvios
* Saugios
* Tinka bet kokiam amžiui

Viršuliškių g. 40 užsiėmimai vyksta
RYTAIS: pirmadienį, trečiadienį, penktadienį. nuo 8:10 val.
PER PIETUS: 12:00 val. pirmadienį ir trečiadienį,  penktadienį(renkama grupė).
VAKARAIS: pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 17:10 val.,
antradieniais ir ketvirtadieniais 18:00 val.
SAVAITGALIAIS rengiamos papildomos treniruotės apie kurias pranešame iš anksto ir į jas būtina iš anksto registruotis: šeštadienį 9:00 val.

Registruokitės į grupes telefonu: 8 670 00393 jogos įvadas

Prisijunkite, bet kurią dieną.

Sveikatingumo mankštų abonementų kainos

Vienos dienos apsilankymo kaina 10 €.
Mėnesio abonementas 35 € (4 kartai per mėn).
Mėnesinis abonementas 50 € (8 kartai per mėnesį).
Dviejų mėnesių abonementas  90 € (įeina 16 užsiėmimų – 2 mėn).
Trijų mėnesių abonementas  130 € (įeina 24 užsiėmimų – 3 mėn).

Ši sveikatinimo programa veikia daugelį kūno sistemų (kvėpavimo, virškinimo, judamojo aparato, šalinimo, nervų) dėl ko gerėja žmogaus funkcionavimas ir gyvenimo kokybė. Tvirtėja bei stangrėja visas kūnas, tampame aktyvesni ir linksmesni.

Mūsų sveikatingumo mankšta – efektyvi, saugi, tinka bet kokiam amžiui

Mankšta parengiama atsižvelgiant į lankytojų pageidavimus. Kiekvieno užsiėmimo metu siekiama visapusiško poveikio, kurį sukurti padeda įvairios priemonės bei pratimų atlikimo principai. Ypatingas dėmesys skiriamas nugarai.

Užsiėmimų metu naudosime gimnastikos kamuolius, dirbsime su savo kūno svoriu, gumomis, laisvaisiais svoriais. Pirmosios treniruotės bus lengvesnio pobūdžio, kad mūsų raumenys priprastų prie krūvio, sustiprėtų ir laikui bėgant galėtumėme atlikti sunkesnius pratimų variantus.

Sveikatingumo mankšta:

* Atliekami pratimai su didžiaisiais kamuoliais. Tai padeda lavinti pusiausvyrą, stiprinti giliuosius raumenis, suteikia stabilumo liemeniui ir padeda išvengti nugaros skausmų.

* Stiprinamos pagrindinės raumenų grupės bei didinamas sąnarių paslankumas.

* Atliekami izometriniai pratimai, gerinantys minkštųjų audinių kraujotaką ir elastingumą.

* Pratimai su laisvaisiais svoriais stiprina pečių juostą, padeda išvengti osteochondrozės ir kaklo skausmų.

* Didinama liemens raumenų ištvermė padeda stabilizuoti stuburą ir mažinti nugaros skausmus.

* Atliekami sąnarių (peties, kelio, čiurnos) stabilizavimo pratimai, siekiant sumažinti traumų atsiradimą.

* Kėgelio pratimai, tai pratimai pavadinti jų kūrėjo vardu, kurie padeda stiprinti dubens dugno raumenis. Šie raumenys prilaiko tokius moterų organus: šlaplę, gimdą, šlapimo pūslę, tiesiąją žarną bei makštį, o vyrų: šlapimo pūslę, šlaplę, varpą ir tiesiąją žarną. Šiuos raumenis galite pastebėti tuomet, kai einate šlapintis-pasistenkite sustabdyti šlapimą neįtempus pilvo raumenų. Jei pavyko-pagrindinį pratimų elementą jau mokate. Atliekant kėgelio pratimus šlapimo pūslė turi būti tuščia. Šių pratimų nauda- stiprūs dubens dugno raumenys, kurie ypač svarbūs moterims turinčioms šlapimo nelaikymo problemų, taip pat kaip profilaktika šlapimo pūsles susirgimams. Taip pat dėka stiprių dubens dugno raumenų galima tikėtis lengvesnio ir mažiau skausmingesnio gimdymo bei greitesnio formos susigrąžinimo po jo, o ateityje – mažesnės gimdos ligų tikimybės.

* Lankytojams pageidaujant pravedama savimasažo pamokėlė. Savimasažas padeda palaikyti odos ir raumenų tonusą, gerina audinių mitybą, malšina nuovargį ir skausmą. Masažas gali būti taikomas visoms lengvai pasiekiamoms kūno sritims – veidui, krūtinei, pilvui, pirštams, rankoms.

Laikysena, kas tai?

Laikysena
– įprasta, laisvai stovinčio žmogaus kūno padėtis, nereikalaujanti papildomo raumenų įtempimo arba pusiausvyra tarp kūno raumenų ir žemės gravitacijos jėgų.
Taisyklinga laikysena – ne tik fizinės žmogaus sveikatos, geros savijautos, bet ir psichinės, emocinės būsenos veidrodis. Tai raumenų ir griaučių pusiausvyra, kuri apsaugo kūno segmentus ir sąnarius nuo per didelės apkrovos, mikro traumų, užtikrina optimalią raumenų, krūtinės ląstos ir pilvo ertmės organų veiklą.
Kiekvieno žmogaus laikysena – individuali. Jai formuojantis įtakos turi genetiniai veiksniai, aplinka (išoriniai veiksniai) ir bendra organizmo būklė (vidiniai veiksniai).

Kodėl verta rinktis „Sveikatingumo mankštas“?

Paradoksalu, bet moderniam pasauliui sparčiai judant pirmyn, žmogus žengia didelį žingsnį atgal – hipodinamijos link. Žmonių gyvenimo būdas tampa vis pasyvesnis ir sėslesnis. Dažnas savo darbo valandas praleidžia sėdėdamas, kelionei į darbą, namus, parduotuvę ar kitur pasitelkiamas automobilis.

Mažėjantis kasdienis žmogaus mobilumas slopina judamojo aparato elementus: raumenis, sausgysles, raiščius, kaulus, sąnarius, bei kraujotakos, kvėpavimo sistemas. Vystosi raumenų jėgos bei ištvermės disbalansas, raumenys bei sausgyslės sutrumpėja, sąnariai sustingsta, atsiranda nugaros, kaklo skausmai.

Sveikatingumo mankšta siekiama sumažinti ar bent pristabdyti šiuos pokyčius bei simptomus, lavinti tokias žmogaus fizines ypatybes kaip pusiausvyra, koordinacija, jėga, ištvermė, didinti susikaupimą, koncentraciją, darbingumą bei gerinti emocinę savijautą.

„Mankštose atliekami pratimai tiek smulkioms raumenų grupėms, siekiant lokalaus poveikio (pvz.: kaklo skausmų mažinimui), tiek stambioms raumenų grupėms siekiant bendros organizmo ištvermės; pratimų pobūdis įvairus: izometriniai, tempimo, jėgos, pusiausvyros ir koordinacijos. Pratimai išdėstomi tokia tvarka, kad vieniems raumenims dirbant kiti ilsisi, o pratimų serijos kartojamos kelis kartus. Siekiant efektyvesnio ir tuo pačiu įdomesnio fizinio lavinimo pasitelkiamos tokios priemonės kaip kamuoliai, papildomi svoriai, lazdos, pakilimai ir kt.“, – pasakoja „Sveikatingumo mankštų“ treneris Ričardas Morač.

Bandei Sveikatingumo mankštą ir nori sportuoti sunkiau? Išbandyk Kalanetiką – Pilates 😉 Aprašymas >>>