Renkama grupė! Pilates – Kalanetikos mankšta – naudinga sveikatai, be prakaito ar skausmo

Kalanetika Pilates viršuliškėse

Renkama nauja Pilates – Kalanetikos grupė. Kviečiame registruotis! Dabar yra galimybė suderinti taisyklingą laikyseną, daug dėmesio skirti stuburo stiprinimui  kartu su “problematiškiausių” moters kūno vietų dailinimu: šlaunys, klubai, liemuo, sėdmenys. Mes sujungiame Pilates ir Kalanetikos mankštas, kad iš jų abiejų duotume Jums, tai kas geriausia.

Pilates - Kalanetikos mankštose naudojame įvairias priemones, vienos iš jų gumos
Pilates – Kalanetikos mankštose naudojame įvairias priemones, vienos iš jų gumos

Pilates, tai rami, saugi ir sveikatai naudinga mankšta, kurios tikslas harmoningai lavinti visą kūną. Čia nesuprakaituosite ir nepatirsite skausmo. Kalanetika, tai malonumas, mankšta ir meditacija viename. Pratimai stangrina kūną, nedidina jo masės, „nepumpuoja“ raumenų – tiesiog išryškina unikalias kūno linijas.

Viršuliškėse renkama kalanetikos pilates grupė:

18:00 val. pirmadieniais ir trečiadieniais
8:10 val. pirmadieniais ir trečiadieniais (renkama grupė)

Trukmė 45-55 min.

Registracija telefonu: 8 670 00393 ir el. paštu lieknejimocentras@gmail.com

Kaina:
Dviejų mėnesių kaina – 16 kartų kaina 85 €
Mėnesinio abonemento – 8 kartų kaina 50 €
Vienkartinis apsilankymas  10 €

Užsiėmimo metu stiprinami ir stangrinami raumenys, lavinami dubens dugno raumenys, koordinacija, gerėja sąnarių judrumas, žmogus palaipsniui tampa lankstesnis, grakštesnis ir sveikesnis. Treniruojantis ilgesnį laiką susiformuoja taisyklinga laikysena, proporcingas, grakštus kūnas, gerėja darbingumas. 

Pilates – Kalanetikos treniruotė yra žemo intensyvumo, nesuprakaituojama.

Susipažinkim – Pilates mankšta
Pilateso metodas, tai viso kūno mankštos sistema, užsiėmimų metu stiprinami giluminiai ir paviršiniai kūno raumenys, lavinamas kvėpavimas bei protas. Pilateso metodikos tikslas – siekti kūno harmonijos – raumenų pusiausvyros stiprinant silpnuosius ir lavinant trumpuosius.

Tai geras būdas ramiai lavinti kūno lankstumą, jėgą bei koordinaciją atsižvelgiant į sąnarių ir nugaros būklę.

Pilates kūrėjas

kalanetika viršuliškėse
Viršuliškėse renkama kalanetikos pilates grupė

Šias mankštas jau beveik prieš šimtą metų – 1920 m. Vokietijoje sukūrė Joseph Pilates. Joseph vaikystėje sirgo astma, kaulų deformacijomis ir raumenų distrofija, negalavimus ėmėsi gydyti psichologija ir raumenų treniruotėmis. Jogos, ZEN meditacijos, kovos menų ir Josepho gimnastikos, nardymo ir net bokso žinių pagrindu gimė unikali mankštos pratimų serija, darniai apjungusi protą ir kūną. Pilates išpopuliarėjo dėl jos kūrėjo stulbinančiai puikios sveikatos būklės, jis net būdamas 70 metų pozuodavo dailininkams, stebindamas visus savo jaunatvišku kūnu!