West coast swing intensyvus kursas su Sam ir Daisy (JAV-LT)

west cost swing pamokos vilniuje

Spalio 13 d. kviečiame į intensyvų West coast Swing kursą! Kursą ves Sam Easley (JAV) ir Ramunė “Daisy” Sveikytė Easley (LT).
West coast Swing pamokos Vilniuje bus įdomios visiems, o ypač šokantiems ZOUK ir LINDY HOP. West coast swing galima šokti pagal Zouk ir Lindy Hop muziką, šokant galima improvizuoti ir iš vieno šokio pereiti į kitą.

Panašu į Zouk, bet ne Zouk! Kai Sam ir Ramunė WCS šokdavo Klaipėdoje per Zouk Alegiria (šokių mokyklos) vakarėlius, neretai pasitaikydavo, kad Sam’o klausdavo kur jis mokinosi šokti Zouk. Taip šie šokiai žiūrint iš šalies gali atrodyti panašūs.

Šeštadienis (10.13)
12:00-17:00 West coast swing workshopai (pertrauka pietums nuo 14:00 iki 15:00 val.). Kursą sudarys pagrindai, muzikalumas ir kelios kombinacijos.
22:00-03:00 Zouk night party in West coast style.

Kaina: 30 €. Jei registruojatės su pora, tai kaina po 25 €.

Registruotis gyvai per vakarėlį Zouk night, PM arba el.paštu: lieknejimocentras@gmail.com

APIE SAM IR DAISY

Sam & Daisy siekia padėti žmonėms pradėti šokti, o patyrusiems šokėjams tobulėti, populiarinti West Coast Swing Lietuvoje.

Samas ir Ramunė turi daug patirties įvairiuose šokių stiliuose: Lindy hop, East Coast Swing, Hustle, Country Two-Step, ir Nightclub Two-Step, tačiau jų pagrindinis šokis – West Coast Swing. Tai seksualus, smagus, universalus šokių stilius, tinkantis visų lygių šokėjams.

Samas Easley atrado šokį per atsitiktinumą 2004 m. Įtikintas šokių mokytojo, jis pabandė kelias nemokamas šokių pamokas, savo sporto klube. Po šios patirties Samas tapo priklausomas ir pradėjo šokti šešias dienas per savaitę. 2005 m., nenorėdamas, kad pamokos nutrūktų jis pakeitė savo mokytoją ir pradėjo vesti East Coast Swing ir Lindy Hop pamokas sporto klube. Vėliau tais metais, Samas šoko Virginia Arts ir International Tatoo festivaliuose šešiems tūkstančiams žiūrovų.

Vėliau, tais pačias metais, Samas praplėtė savo šokio įgūdžius ir pradėjo šokti West Coast Swing bei Hustle ir varžėsi World Swing Dance Counsel renginiuose. Norėdamas padėti daugiau žmonių atrasti šokį Samas įkūrė dvi Facebook grupes: “7 Cities Swing Scene” ir “Where’s The Dancing In Hampton Roads”. Šios grupės skirtos suburti ir informuoti šokėjus bei plėsti WCS bendruomenę 1.7mln. gyventojų Hampton Roads regione.

Ramunė “Daisy” Sveikytė užaugo šokdama Lietuvoje. 2001 m. atvykusį į JAV, ji atsivežė aistrą šokiui. Vedama šios aistros 2005 m. Ramunė pradėjo šokti Pramoginius šokius ir Svingą. 2008 m. ji greitai susipažino su West Coast Swing, Lindy Hop ir Hustle bei pradėjo mokyti ir dalyvauti varžybose.

Samas ir Ramunė pirmą kartą susitiko šokių aikštelėje 2005 m. Po trijų metų, jie pradėjo mokyti ir varžytis kartu bei tapo pora gyvenime. Mokytojai vedė savaitines pamokas “A Time To Dance” studijoje Virginia Beach mieste bei kituose regiono studijose ir restoranuose. Samas ir Ramunė aktyviai organizavo šokio reginius bei vakarėlius, kuriuose vietos šokėjai turėjo galimybę praktikuotis. Samas dažnai būdavo vakarėlių Dj’us populiariose šokio vietose, pvz. “Royal Courtyard” ir “Chester’s Upper Deck” restoranuose. Pora sėkmingai augino Hampton Roads Svingo šokių bendruomenę daugiau nei septynis metus.

2012 m. Samas ir Ramune nusifilmavo “Michael Copon Productions” klipe “6-cover-song”. Be to, pora šoko West Coast Swing pagal The Wanted – I’m Glad You Came. Vėliau, dar gyvendami JAV Samas ir Ramunė toliau mokė, švietė ir būrė šokėjus regione bei aktyviai dalyvavo akredituotose nacionaliniuose Svingo varžybose, mokėsi pas nacionalinius ir pasaulio čempionus Svingo šokių kategorijoje – tarp jų ir Brennar Goree gyvenančio Virginia Beach.

2015 m. susilaukę pirmagimio, Samas ir Ramunė persikėlė į Lietuvą norėdami būti arčiau Ramunės didelės, mylinčios šeimos. Šiuo metu, jie stengiasi populiarinti Amerikietiško stiliaus Svingo šokius Lietuvoje.

APIE WEST COAST SWING

“Svingas tai tarsi “intymus pokalbis” tarp dviejų žmonių. Tai mini drama, kurioje žiūrovai mato ryšį tarp dviejų žmonių, žaidžiančių kerintį žaidimą su muzika. Jis pabando vesti judesį, ji atsako ir abu reaguoja į vienas kito kūrybingumą. Pora kartu juokiasi, o mes juokiamės su jais. Mus įtraukia tarpusavio ryšys todėl galime mėgautis sąveika tarp muzikos ir dviejų žmonių, žaidžiančių šį žaidimą.“ (Skippy Blair, ‘First Lady of Swing’, 2002)

West Coast Swing – Moderni klasikinio LindyHop versija.
Svingas – Amerikietiškas porų ritminis šokis. Pagrindinės figūros atliekamos per šešis arba aštuonis muzikos taktus. Šios figūros šokamos sukantis arba stačiakampyje. Svinge naudojami sukiniai po ranka, praėjimai pro šalį, stabdymai su pastūmimu bei „botagai“. Be to, naudojami keturių taktų ritminiai stabdymai, sinkopės bei šių judesių variacijos.

West Coast Swing paprastai šokamas stačiakampio formos šokių aikštelės vietoje. Pora šokdama nesisuka ir sudaro įspūdį tarsi apie ją nubraižytos stačiakampio formos linijos.

FB renginys >>>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *