Diafragminis kvėpavimas – Body flex – pasimokinkime!

Diafragminis kvėpavimas body flex

Diafragminis kvėpavimas dar vadinamas Body Flex kvėpavimu. Šis liekninantis kvėpavimas yra skirstomas į keletą etapų, kuriuos palaipsniui vieną po kito reikia išmokti. Body Flex kvėpavimo technika iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti paprasta, tačiau, kad įvaldyti ir taisyklingai atlikti šiuos pratimus nėra taip paprasta.

Diafragminis kvėpavimas body flex
Diafragminis kvėpavimas – vienas iš paprasčiausių ir greičiausių būdų lieknėti natūraliai, sveikai ir greitai, be prakaito ar skausmo

Pradinė padėtis. Kojos pečių plotyje, atsistokite taip tarsi ruošdamasi prisėsti. Lengvai sulenkite kojas. Delnai remiasi keli centimetrai virš kelių. Patogiai svorį perneškite link kojų į kurias remiasi rankos.

1 etapas. Iškvėpimas
Giliai įkvėpkite ir lūpas sudėkite „tūtele“ (lyg norėtumėte sušvilpti) ir neskubant pro burną iškvėpkite visą plaučiuose esantį orą.

2 etapas. Įkvėpimas
Kai jūsų plaučiai jau yra tušti, sučiaupkite lūpas ir pro nosį greitai ir stipriai įkvėpkite pripildydami visus plaučius. Kai oras yra traukiamas į plaučius girdimas garsas primena tylų švokštimą.

3 etapas. Iškvėpimas
Pajutus, kad daugiau įkvėpti neįmanoma, kilstelkite galvą, sučiaupkite lūpas tarsi paskirstant su lūpomis vazeliną, tada staigiai meskite lauk per plačiai išžiotą – “apvalią burną” visą plaučiuose esantį orą. Oras iš plaučių turi tarsi išauti ir gali pasigirsti garsas panašus į „pach“.

4. etapas. Pilvo įtraukimas
Dabar kvėpavimą sulaikykite, nuleiskite galvą ir įtraukite pilvą. Pilvas turi tarsi prilipti prie šonkaulių. Ši padėtis yra vadinama „diafragmos pakėlimu“,. Toks diafragmos kilnojimas stimuliuoja ir masažuoja vidaus organus. Šioje padėtyje pasistenkite išbūti mažiausiai 8 sekundes, būtent dabar dega nepageidaujami riebaliukai. Vėliau būtent per šį etapą bus atliekami visi raumenų tempimo pratimai.

5. etapas. Įkvėpimas ir atsipalaidavimas
Praėjus 8 sekundėms atsipalaiduokite ir atpalaiduokite ir pilvo raumenis, dabar oras švokšdamas pats teka į plaučius. Girdimas garsas vienoms primena švokštimą, kitoms tarsi kriktelėjimą. Svarbiausia, kad šis įkvėpimas turėtų būti garsus, nes kūno viduje oru užsipildo buvęs vakuumas. Garsus įkvėpimas, tai lyg ženklas, kad kvėpavimas puikiai pavyko.

Lieknėjimo grupė renkasi kiekvieną darbo dieną 9:00 val. ir 19:00 val. Kviečiame prisijungti prie užsiėmimų Vilniuje! PC MADA. Plačiau >>>