Jogos užsiėmimai sekmadienį – Sattva joga

joga viršuliškėse

Joga sekmadienį! Kviečiame į Sattva jogos užsiėmimus sekmadieniais 10:00 val. Joga yra kelionė į savo kūną, dėmesys sau ir savo vidinei būsenai, kelionėje padės jogos mokytoja Rūta Kilmanaitė. 

Kada: 10:00-11:30 val. Sekmadieniais
Registracija būtina el.p. lieknejimocentras@gmail.com arbe tel.: 8 670 00393
Kaina 10 € vienas užsiėmimas arba 35 € – 4 užsiėmimai per mėnesį.

Dėmesio. Atsineškite dekiuką! Užsiėmimo metu apsiklosime.

Joga nėra tik fiziniai pratimai, tai holistinis požiūris, kuriame keičiasi visi būties lygmenys – kūnas, protas ir dvasia (energija). Į šią būseną veda daug kelių – asana (fiziniai pratimai), pranajama (kvėpavimas), atsipalaidavimas (meditacija) ir teigiamas požiūris į save.
Fiziniame lygyje, jogos pratimai sustiprina, pailgina ir vėl papildo raumenų audinius, kurie padeda laikyti kaulus, ir suderinti visą kūną. Kūno padėties sulaikymas degina riebalus ir sumažina cholesterolį.
Jogų kvėpavimas siunčia širdžiai daugiau deguonies ir maitina visą sistemą. Kvėpavimas taip pat padeda sumažinti toksinų lygį kūne, pašalindamas nenorimą įtampą. Jogos didžiausa nauda jaučiama prote.
Mes visi žinome, kad proto ramybė vertingesnė nei patrauklus skaitmuo. Nors jogos praktika tikrai pagerins fizinę išvaizdą – didžausia dovana yra spinduliuojanti jogo šypsena ir energingos akys.joga sekmadienį

Jogos užsiėmimus veda Rūta  Kilmanaitė 
2005 ir 2007 m. jogos mokėsi Indijos vienuolyne pas mokytoją Šri Šri Ravi Šankarą.
2008 m. baigė Baltijos labdaros ir paramos fondo “GM” “Neagresijos programą” (NA).
Nuo 2012 m. gegužės 12 d. priklauso Tartautinei Jogos Aljanso organizacijai, yra sertifikuota jogos mokytoja Rišikešo Jogos Institute Indijoje.
Gyvenimo filosofija – ramiai kvėpuoti, priimti visas gyvenimo situacijas su meile ir ramybe, dažniau šypsotis, nes – mes visi šioje planetoje tik pakeleiviai.

Sattva išvertus iš Sanskrito kalbos reiškia grynumas, egzistencija, tikrovė. Ši jogos kryptis, apimdama senovines jogos technikas ir per laiką evoliucionavusias skirtingas jogos praktikas, padeda sukurti pilnatvės ir vientisumo jausmą žmoguje.

Sattvos jogos užsiėmimuose naudojamos hatha jogos asanos, vinyasa sekos, laisvas judėjimas, kvėpavimo pratimai ir atsipalaidavimo technikos. Sattvos jogoje nėra pradedančiųjų ar pažengusiųjų grupės.

Kievienas atvykstantis yra šiltai priimamas ir užsiėmimo metu, įsiklausant į kiekvieno dalyvio kūną ir jo poreikius, yra pritaikomos asanos būtent pagal to žmogaus gebėjimus.

Joga sekmadienį : 10:00-11:30 val.
Būtina išankstinė registracija: el.p. lieknejimocentras@gmail.com arbe tel.: 8 670 00393
Kaina 10 € vienas užsiėmimas arba 35 € – 4 užsiėmimai per mėnesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *